0

taynama popieram

jak dla mnie to w dobie fotografii cyfrowej zdjęcie nie jest wystarczającym dowodem

0

Bojan18

przykro mi

haha zarąbiste :)

0

Bojana??

może się mylę ale wydaje mi się, że Bojan nie ma obywatelstwa Katalonii

0

janek_centrum ja moge :)

0

LewisHamilton dzieki za linka

piekna bramka

0

barcelonista93

napisałeś "Jak C.Ronaldo w Realu. Debiut i gol z karniaka:) "

tylko że C. Ronaldo nie strzelił w debiucie

0

Pawelec tylko że Ibra nie będzie grał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?