Ferran pokazuje, że to jednak nie takie proste tylko nogę dołożyć. W takich sytuacjach gdzie nie dokłada nogi 3 metry przed bramką widać jaki instynkt do idealnego ustawienia się ma Lewy
Yamal ciągnie całą drużynę i to w głowie się nie mieści, że w tak młodym wieku bierze to na swoje barki w meczu o taką stawkę i wytrzymuje to psychicznie ale widać młodzieńczą fantazję i częste złe decyzje. W ostatniej minucie fantazja się włączyła i zamiast przetrzymać piłkę chciał postawić mocną kropkę i zabrakło niewiele. Jeśli ten przegrany półfinał ma być ogromną lekcją i ogromnym doświadczeniem dla naszych młodych grajków to jest to niewielka cena bo przyszłość jest zapewniona na wysokim poziomie. I skoro Raphinia pożegnał się ze złotą piłką to może wróci jego luz w ataku.
tak sobie czytam komentarze z nudów i nie ogarniam
jeżeli np. Pan Staszek ze Szczecina ma 60 lat i kibicuje Barcelonie od młodości, co rok wybiera się na mecz na CN to nie jest kibicem bo nie ma tutaj konta? A jak jutro z samego rana to konto założy to stanie się sezonowcem?
ludzie ogarnijcie się.
to tyle dziękuję i dobranoc
Ferran pokazuje, że to jednak nie takie proste tylko nogę dołożyć. W takich sytuacjach gdzie nie dokłada nogi 3 metry przed bramką widać jaki instynkt do idealnego ustawienia się ma Lewy
Yamal ciągnie całą drużynę i to w głowie się nie mieści, że w tak młodym wieku bierze to na swoje barki w meczu o taką stawkę i wytrzymuje to psychicznie ale widać młodzieńczą fantazję i częste złe decyzje. W ostatniej minucie fantazja się włączyła i zamiast przetrzymać piłkę chciał postawić mocną kropkę i zabrakło niewiele. Jeśli ten przegrany półfinał ma być ogromną lekcją i ogromnym doświadczeniem dla naszych młodych grajków to jest to niewielka cena bo przyszłość jest zapewniona na wysokim poziomie. I skoro Raphinia pożegnał się ze złotą piłką to może wróci jego luz w ataku.
Komentarze
1
Przecież jeszcze wczoraj Real Saragossa był w Primera a teraz spadek do trzeciej ligi
Masakra
10
Ferran pokazuje, że to jednak nie takie proste tylko nogę dołożyć. W takich sytuacjach gdzie nie dokłada nogi 3 metry przed bramką widać jaki instynkt do idealnego ustawienia się ma Lewy
1
Yamal ciągnie całą drużynę i to w głowie się nie mieści, że w tak młodym wieku bierze to na swoje barki w meczu o taką stawkę i wytrzymuje to psychicznie ale widać młodzieńczą fantazję i częste złe decyzje. W ostatniej minucie fantazja się włączyła i zamiast przetrzymać piłkę chciał postawić mocną kropkę i zabrakło niewiele. Jeśli ten przegrany półfinał ma być ogromną lekcją i ogromnym doświadczeniem dla naszych młodych grajków to jest to niewielka cena bo przyszłość jest zapewniona na wysokim poziomie. I skoro Raphinia pożegnał się ze złotą piłką to może wróci jego luz w ataku.
0
widocznie jakaś większa impreza w klubie była 9 miesięcy temu :)
0
tak sobie czytam komentarze z nudów i nie ogarniam
jeżeli np. Pan Staszek ze Szczecina ma 60 lat i kibicuje Barcelonie od młodości, co rok wybiera się na mecz na CN to nie jest kibicem bo nie ma tutaj konta? A jak jutro z samego rana to konto założy to stanie się sezonowcem?
ludzie ogarnijcie się.
to tyle dziękuję i dobranoc
(a teraz posypią się minusy)
10
Ferran pokazuje, że to jednak nie takie proste tylko nogę dołożyć. W takich sytuacjach gdzie nie dokłada nogi 3 metry przed bramką widać jaki instynkt do idealnego ustawienia się ma Lewy
1
Przecież jeszcze wczoraj Real Saragossa był w Primera a teraz spadek do trzeciej ligi
Masakra
1
Yamal ciągnie całą drużynę i to w głowie się nie mieści, że w tak młodym wieku bierze to na swoje barki w meczu o taką stawkę i wytrzymuje to psychicznie ale widać młodzieńczą fantazję i częste złe decyzje. W ostatniej minucie fantazja się włączyła i zamiast przetrzymać piłkę chciał postawić mocną kropkę i zabrakło niewiele. Jeśli ten przegrany półfinał ma być ogromną lekcją i ogromnym doświadczeniem dla naszych młodych grajków to jest to niewielka cena bo przyszłość jest zapewniona na wysokim poziomie. I skoro Raphinia pożegnał się ze złotą piłką to może wróci jego luz w ataku.
0
hehe jakoś nie przepadam za bardzo za Zlatanem ale wierzę, że w tym sezonie pokaże na co go stać :D
co do komentaży typu "sprzedać go", "on sie na nic nie nadaje"
tak samo było po pierwszym sezonie Henrego, po drugim sezonie większość uważała go nagle za najlepszego piłkaża (nie mówię, że nie jest)
0
posiadanie 40% - 60% według livesports pl