0

no i jest pierwszy gol Abidala w lidze ;D

0

skub07

o kurde

tego nie widziałem

ale niestety nie widać za bardzo co tam się dzieje

0

Polski_Hiszpan

nawet nie chcę wiedzieć co to za otwór od tej kariery ;D

0

a ja dalej tak podekscytowany, że zasnąć nie mogę

Visca el Bbarca

0

victor to co w miejsce edit daj w z kro.pką

0

asek12 masz u mnie piwo chłopie

takich kibiców Realu chcemy na tej stronie pozdro

0

golgolgolgolgol gooooooooooooooooooooooooooooool

0

liczę na piękny mecz

niech wygra lepszy

albo Real ;D

0

no i w końcu zobaczymy Barce z ofensywnym ustawieniem 3-4-3 ;D

0

@kamil1899

http://lajfmajster.pl/2010/02/07/ jak-przekonwertowac-plik-mkv-i-nagrac-go-jako-dvd

tam jest wszystko czego potrzebujesz

0

@Raptor

http://www.fcbarcelona.cat/web/castellano/ galeries/club/temporada10-11/05/presentacio_samarreta/galeria.html

proszę :D

0

najgorszy jest brak edycji swoich typów

już 2gi raz przez przypadek wcisnąłem enter na numerycznej :/

0

"Chciałbym zagrać w Barcelonie"

Espanyol czeka :D

0

taa za niedługo Blau Grana przez te swoje komentarze zostanie najsławniejszym userem a później maskotką strony hehehe

pozdro

0

a Villa jak zwykle co chwile na spalonym

0

Kolejna okazja na potwierdzenie tej reguły...

oby to nie był wyjątek potwierdzający regułę :D

0

najpierw 2 razy 3:0 później 2x 2:0 mam nadzieję, że dzisiaj będzie więcej niż 1:0 :D

0

a4tech

np finał MŚ

0

nie na temat:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,8355444,Barcelona ma_niemal_58_mln_kibicow_w_Europie.html

0

"Hej! Już trzydzieści po pierwszej..."

jakie sztuczne??

przecież to jest naturalne

0

kobra139

Jak zakończy się pierwsza kolejka

0

hehe jakoś nie przepadam za bardzo za Zlatanem ale wierzę, że w tym sezonie pokaże na co go stać :D

co do komentaży typu "sprzedać go", "on sie na nic nie nadaje"

tak samo było po pierwszym sezonie Henrego, po drugim sezonie większość uważała go nagle za najlepszego piłkaża (nie mówię, że nie jest)

0

są wakacje

oprócz ludzi pracujących nikt nie wie która godzina ani jaki dzień tygodnia :D

0

Messsi_19

Roczna składka wynosi 50zł

a wpisowe 20zł

żadnych innych kosztów

0

KoKs03

co roku są inne, poszukaj na stronie FCBP na pewno są zdjęcia

Messsi_19

wymagane jest min. 16 lat

0

o tak Juve z Davidsem i Nedvedem, to były czasy :D

0

darthjaag

ja kupiłem replikę za 93zł na Allegro i krój ten sam oraz herb wyszywany i koszulka super

chociaż widziałem takie z naklejanym herbem

0

Nieeeeeee tylko nie On

dobrze, że to tylko plotki :)

0

Rubenos w 100% Cie popieram

też zawsze go bardzo podziwiałem i mam nadzieję, że zagra jeszcze długo w Barcelonie

0

Rubenos w 100% Cie popieram

też zawsze go bardzo podziwiałem i mam nadzieję, że zagra jeszcze długo w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?