O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od '90

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 40
  • Polecenia 39

Komentarze

0

Sezon 2016/1017 (początek)
Dom
Po kilku latach początek sezonu w koszulkach bez logo sponsora. Później się dogadali i wszystko zepsuli...

2

1.05 mln? Serio? Uważacie, że tylko tyle jest warty ten chłopak? Np taki Transfermarkt wycenia go na 12 mln. W takim razie pytam? Co robi zarząd?!
#bartomeuOUT

0

Owszem. Mecze wygrywa się atakiem, zaś mistrzostwa obroną. I myślę, że z upływem lat, zmienisz swoje zdanie na ten temat i przyznasz mi rację. pozdrawiam

1

Przestań płakać. Nie, to nie. Zarząd bardzo dobrze robi. Powinni powiedzieć - proponujemy tyle i tyle, a jeśli nasza współpraca będzie przebiegać tak jak sobie tego życzymy to za dwa sezony podpiszemy aneks i będzie podwyżka. Tyle. Nie dać się zastraszać itp. Kto tu jest dla kogo?

0

Co za głupia gadka...Nic nam nie da że będziemy mieli Griezmanna,Lewego,Kane'a,Augero czy innego napastnika. Jeśli obrona będzie dziurawa jak szwajcarski ser, to już tak różowo nie będzie. Mecze i mistrzostwa zdobywa się obroną. Pamiętaj.
Pozdro

Zobacz wszystkie

7

"bo gdzies czytalem, ze jego agent wyjawil, ze Roni planuje do 42 lat grac" pewnie w tym artykule powyżej :D

7

Mimo, że R10 jest wolnym zawodnikiem to nasz zarząd i tak pewnie wyłożyłby za niego z 15mln euro. To przecież są 'miszczowie' negocjacji...

6

dziwisz się? :D

5

Niech sprzedadzą Alexisa... a wtedy Liverpool powinien ten bezmózgi zarząd* wydymać i go jednak nie sprzedawać! Za karę i ich głupotę! Jak można sprzedać takiego zawodnika jak Alexis? Nie pojmuję. AMATORKA!!!!!!!!!!!!!
* do dymisji idioci

3

To są profesjonaliści i biorą za to tak ogromne pieniądze, że nie wiem o co Ci chodzi z "durnowatymi" pktami dekalogu? To coś zupełnie normalnego. Czy dziwnym jest to, że na oficjalne spotkania piłkarze muszą być w klubowe ciuchy? Mają prezentować klub i nikogo to nie obchodzi czy im się to podoba czy nie. Zawodnicy mają być godzinę przed treningiem. W czym problem? Jeśli trening jest na 16 to o 16 piłkarz ma już stać na murawie i być gotowy, a nie ze dopiero sobie podjedzie klubowym audi. Swoją drogą to jak zawodnik jest ambitny to powinien sam od siebie zostać jeszcze następna godzinę po treningu i nie powinien to być dla niego problem, bo chyba każdy chce być lepszym. Zabronione jest uprawiania sportów ekstremalnych. Dziwi Cie to? Ty gdybyś był pracodawcą i wydał tyle milionów na pracownika to też byś mu taki zapis w ko trakcie dał, żeby zminimalizować ryzyko związane z utratą tegoż mościa. To wszystko jest proste jak budowa cepa.
Pozdro