2

Katastrofa. W klubie nie ma pieniędzy. Nie ma wyników. Nie ma niczego.

1

Tyle tu jadu na Leo, że aż głowa boli..
Już zapomnieliście ile nam dał?
Dla kogo przychodziło się na stadion, albo zasiadało przed TV?
Prawda jest taka, że gówno wiemy co tam dzieje się w środku, w drużynie, zarządzie i ogólnym otoczeniu..
Lodu na głowę, niedługo emocje opadną i prawda wyjdzie na jaw, więc trochę poczekajcie ze swoim osądem..

1

Proszę aby cały zarząd wraz z wszechmocnym prezesem wizjonerem podał się do dymisji.

0

Po co im ten Pjanic?

11

Opylą Arthura za Pjanicia lub Betancura i Bartlomeu z Abidalem ogłoszą sukces..
Boże kto wybrał ten zarząd..?

0

Piłkarze niech się skupią na grze i wykonywaniu swoich obowiązków, a nie na szukaniu dziury w całym..

3

Pisałem to już na Twitterze i napisze tu...
Karbownik do Barcy i Firpo może zajarzy jak powinien grać boczny obrońca..

0

@Dani13 Jak wczoraj Strejlau stwierdził, że Ter Stegen niebezpiecznie i nierozsądnie gra, to aż mi się przypomniało, że za jego czasów trenerskich to była laga od bramkarza do napastników i niech się dzieje wola Boża...

0

@Pawlak1992 kuzyn?

2

Oswajalem się z tą myślą, myślałem, że nadejdzie to trochę później, dostarczono mi niesamowitych wrażeń, emocji, dumy oraz szczęścia...
Niestety cykl dobiegł końca..
Prędko nie zobaczymy FC Barcelony za czasów Xaviego, Iniesty, Eto, Roniego, Messiego i mógłbym tak wymieniać jeszcze..
Dziękuję i czekam aż FC Barcelona wróci do korzeni, do La Masii, która świetnie szkoliła i do normalnego zarządu i pionu sportowego.
Do ludzi oddanych temu klubowi, ludzi z pasją i wizją na przyszłość, bo FC Barcelona TO WIĘCEJ NIŻ KLUB, i my na tym forum też jesteśmy jej częścią..

3

Brać Rodado z Ibizy. Kręcił naszymi obrońcami jak chciał więc się nada..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to, w której minucie dziś oddamy strzał na bramkę...?

4

Powoli należy się przyzwyczajać..
Tak będzie wyglądać FC Barcelona bez Messiego...

4

Zacznijcie biegać i szybciej grać bo ten Espanyol nic nie gra..
Mając takiego Gargamela na ławce to nie zdziwię się jak się skończy 2:0..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Koniec ślizgania się, w tym sezonie Barca stanie się przeciętnym zespołem.
Z tym prezesem i trenerem żadnego sukcesu w lidze i Europie nie wróżę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?