O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2467
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 36

Komentarze

2

Katastrofa. W klubie nie ma pieniędzy. Nie ma wyników. Nie ma niczego.

1

Tyle tu jadu na Leo, że aż głowa boli..
Już zapomnieliście ile nam dał?
Dla kogo przychodziło się na stadion, albo zasiadało przed TV?
Prawda jest taka, że gówno wiemy co tam dzieje się w środku, w drużynie, zarządzie i ogólnym otoczeniu..
Lodu na głowę, niedługo emocje opadną i prawda wyjdzie na jaw, więc trochę poczekajcie ze swoim osądem..

1

Proszę aby cały zarząd wraz z wszechmocnym prezesem wizjonerem podał się do dymisji.

0

Po co im ten Pjanic?

11

Opylą Arthura za Pjanicia lub Betancura i Bartlomeu z Abidalem ogłoszą sukces..
Boże kto wybrał ten zarząd..?

Zobacz wszystkie

11

Opylą Arthura za Pjanicia lub Betancura i Bartlomeu z Abidalem ogłoszą sukces..
Boże kto wybrał ten zarząd..?

5

Koniec ślizgania się, w tym sezonie Barca stanie się przeciętnym zespołem.
Z tym prezesem i trenerem żadnego sukcesu w lidze i Europie nie wróżę.

4

Powoli należy się przyzwyczajać..
Tak będzie wyglądać FC Barcelona bez Messiego...

4

Zacznijcie biegać i szybciej grać bo ten Espanyol nic nie gra..
Mając takiego Gargamela na ławce to nie zdziwię się jak się skończy 2:0..

3

Brać Rodado z Ibizy. Kręcił naszymi obrońcami jak chciał więc się nada..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?