0

unique -Polsat Sport retransmituje mecze Barcy we wtorki ok. godz. 20/22.00 i bodajże jeszcze w czwartki lub soboty. Niestety wątpie aby pokazali mecz z pucharu, bo zawsze puszczają ligę.

0

regulamin!

mod

0

a mógłby ktoś wrzucić linki z bramkami do pobrania ? Będe wdzięczny ;)

0

http://www.fcbarcelona.com/web/downloads/sal a_premsa/fotos/Plantilla0809/FCBarcelona0809.jpg

kto jeszcze nie widział to zapraszam na spojrzenie fotki całego składu FCB :) Ładnie sie prezentuje jako tło pulpitu :P

0

Moja wypowiedź nie jest związana z tematem

http://www.fcbarcelona.com/web/downloads/sala_premsa/fotos/Plantilla0809/FCBarcelona0809.jpg

kto jeszcze nie widział to zapraszam na spojrzenie fotki całego składu FCB :) Ładnie wygląda jako tło pulpitu :P

0

Jak na razie najgorszy występ Barcy jaki widze w ttym sezonie ;/

0

zobaczymy co będzie ale żeby potem Pep tej decyzji z wyjściową jedenastka nie żałował... Visca el Barça !!!

0

a własnie, mógłby ktoś przypomnieć kiedy rozpoczyna sie budowa nowego Camp Nou ??

0

Wielkie dzięki :) Oby więcej takich filmików :)

0

0

0

Nie jestem pewny ale chyba Polsat Sport wykupił prawa transmisyjne do LM, bo wczoraj puszczali eliminacje do LM. Arsenal i Liverpool...

0

nie badz taki pewien z tą wygraną :P

0

Real najprawdopodobniej nie zagra ze swoja najwiekszą gwiazda Robsonem :P wiec może pierwszy mecz Królewskich okaże sie pechowy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?