kulasek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
unique -Polsat Sport retransmituje mecze Barcy we wtorki ok. godz. 20/22.00 i bodajże jeszcze w czwartki lub soboty. Niestety wątpie aby pokazali mecz z pucharu, bo zawsze puszczają ligę.
0
regulamin!
mod
0
a mógłby ktoś wrzucić linki z bramkami do pobrania ? Będe wdzięczny ;)
0
http://www.fcbarcelona.com/web/downloads/sal a_premsa/fotos/Plantilla0809/FCBarcelona0809.jpg
kto jeszcze nie widział to zapraszam na spojrzenie fotki całego składu FCB :) Ładnie sie prezentuje jako tło pulpitu :P
0
Moja wypowiedź nie jest związana z tematem
http://www.fcbarcelona.com/web/downloads/sala_premsa/fotos/Plantilla0809/FCBarcelona0809.jpg
kto jeszcze nie widział to zapraszam na spojrzenie fotki całego składu FCB :) Ładnie wygląda jako tło pulpitu :P
0
Jak na razie najgorszy występ Barcy jaki widze w ttym sezonie ;/
0
zobaczymy co będzie ale żeby potem Pep tej decyzji z wyjściową jedenastka nie żałował... Visca el Barça !!!
0
a własnie, mógłby ktoś przypomnieć kiedy rozpoczyna sie budowa nowego Camp Nou ??
0
Wielkie dzięki :) Oby więcej takich filmików :)
0
http://www.justin.tv/radiomix2
0
http://www.justin.tv/radiomix2
0
Nie jestem pewny ale chyba Polsat Sport wykupił prawa transmisyjne do LM, bo wczoraj puszczali eliminacje do LM. Arsenal i Liverpool...
0
nie badz taki pewien z tą wygraną :P
0
Real najprawdopodobniej nie zagra ze swoja najwiekszą gwiazda Robsonem :P wiec może pierwszy mecz Królewskich okaże sie pechowy :P