0

Witam, wiecie może czy ktoś z graczy Realu będzie zawieszony na rewanż?

0

Mam pytanko, wiecie czy może ktoś będzie pauzować za kartki w rewanżu za tydzień? Chodzi mi o piłkarzy Barcy jak i Realu.
Pozdrawiam.

0

Wiecie może co powiedział Toure ? :)

0

Ogółem dobry meczyk Barcelony, ciekawe czego nabawił się Zlatan :/

0

Czyżby Zlatan dostał kontuzji podczas rozgrzewki przed meczem ? :>

0

Czyżby Zlatan dostał kontuzji podczas rozgrzewki przed meczem ? :>

0

Coś przedłuża się wyjście zawodników na murawę...

0

Coś przedłuża się wyjście zawodników na murawę...

0

Gol del Sergio!

0

Gol del Sergio!

0

Gol del Sergio!

0

Mi również nie działa :/

0

Witam, chłopaki mam problem, włączam justina i słychać tylko dziwek anie ma obrazu, wiecie może jaki sterownik trzeba zainstalować? Pozdro

0

Witam, chłopaki wiecie może jaką wtyczkę powinno sie zainstalować aby mieć obraz na justinie ? Bo u mnie ciagle jest czarny ;

0

Witam, chłopaki wiecie może jaką wtyczkę powinno sie zainstalować aby mieć obraz na justinie ? Bo u mnie ciagle jest czarny ;/

0

Dodaje linka do mojego poprzedniego komentarza

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/index.html

0

Wydaje mi się, że transfer jest bardzo możliwy, zauważyłem, że na oficjalnej stronie Barcy wraz z Maxwellem jest Zlatan na zdjęciu, więc daje to trochę do myślenia tym bardziej, że dzisiaj pojawił sie taki news, a wy co o tym sądzicie?

0

Wiecie może na jakim kanale w tv pooglądać będzie można Hiszpanie ?

0

bartusS - odezwij się jeśli masz bramkę w wersji francuskiej, gg 8379685

0

Mam pytanko do moderatora, czy będzie może jeszcze bramka w wersji francuskiej ? Pozdrawiam.

0

Hehe ciekawe co się stało z głosem Laporty... :P

0

Witam, a jest możliwość wrzucenia bramki w jezyku francuskim ?

0

Współczuje mu, mi się przytrafiła kontuzja tylko, że jeszcze zwichnąłem rzepkę w kolanie :/

0

"Barça, estic boig per tu" (Barcelono, zwariuję na Twoim punkcie)

0

pawel_messi10 - dzięki za info.

0

dokładnie ja mam taki sam problem z pobraniem bramek z II serwera

0

widzielscie już skład ? :P Dla mnie jak na ten mecz bardzo dobry. VV Alves Pique Marquez Sylvinho Xavi Iniesta Yaya Henry Messi i Eto;o

0

Ogląda może ktoś mecz Barcy B ? 3-2 wygrywamy i 3 czerwone kartki dal nas :D

0

Pinto, Dani Alves, Puyol, Piqué, Sylvinho; Xavi, Gudjohnsen, Busquets; Messi, Bojan,Hleb. - wyjściowa jedenastka.

0

A tak poza tematem to jutro o godzinie bodajże 18:40 będzie na Eurosporcie niedawno przeprowadzany wywiad z Messim :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?