20 stycznia 2012, 13:23
0
Witam, wiecie może czy ktoś z graczy Realu będzie zawieszony na rewanż?
19 stycznia 2012, 17:59
Mam pytanko, wiecie czy może ktoś będzie pauzować za kartki w rewanżu za tydzień? Chodzi mi o piłkarzy Barcy jak i Realu. Pozdrawiam.
16 maja 2010, 22:19
Wiecie może co powiedział Toure ? :)
3 kwietnia 2010, 22:07
Ogółem dobry meczyk Barcelony, ciekawe czego nabawił się Zlatan :/
3 kwietnia 2010, 20:07
Czyżby Zlatan dostał kontuzji podczas rozgrzewki przed meczem ? :>
28 listopada 2008, 23:44
regulamin! mod
8 kwietnia 2009, 13:51
"Barça, estic boig per tu" (Barcelono, zwariuję na Twoim punkcie)
30 maja 2009, 10:34
bartusS - odezwij się jeśli masz bramkę w wersji francuskiej, gg 8379685
19 sierpnia 2009, 22:15
Witam, chłopaki mam problem, włączam justina i słychać tylko dziwek anie ma obrazu, wiecie może jaki sterownik trzeba zainstalować? Pozdro
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Witam, wiecie może czy ktoś z graczy Realu będzie zawieszony na rewanż?
0
Mam pytanko, wiecie czy może ktoś będzie pauzować za kartki w rewanżu za tydzień? Chodzi mi o piłkarzy Barcy jak i Realu.
Pozdrawiam.
0
Wiecie może co powiedział Toure ? :)
0
Ogółem dobry meczyk Barcelony, ciekawe czego nabawił się Zlatan :/
0
Czyżby Zlatan dostał kontuzji podczas rozgrzewki przed meczem ? :>
0
regulamin!
mod
0
"Barça, estic boig per tu" (Barcelono, zwariuję na Twoim punkcie)
0
bartusS - odezwij się jeśli masz bramkę w wersji francuskiej, gg 8379685
0
Witam, chłopaki mam problem, włączam justina i słychać tylko dziwek anie ma obrazu, wiecie może jaki sterownik trzeba zainstalować? Pozdro
0
Witam, wiecie może czy ktoś z graczy Realu będzie zawieszony na rewanż?