O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2606
  • Liczba komentarzy 1131
  • Polecenia 2792

Komentarze

3

Bardzo chciałbym żeby ktoś sypnął porządnie gotówką w Sevilli, Valencii, ATM, Betisie na wzmocnienia. Mielibyśmy LM z głowy na kilka lat. W końcu byłby spokój.

To już sprzedałbym tego Arhura za wiadro śliwek i wprowadzał młodzież niż zamieniać na Pjanicia. Sabotaż.

1

@MSN19 A po czym twierdzisz że przejdziemy Napoli? Bo mam wątpliwości.

12

Pośmiewisko nie klub. 12 mln dla faceta który może okazać się niewypałem. Po 1 sezonie będziemy chcieli się go pozbyć, a ten przyspawa się do krzesła bo nikt nie da mu takiej pensji. Ręce opadają.

1

@budas123023 Od jakiegoś czasu jak patrzę na Barce to widzę drewnianą budowlę, z której wyjmowane są poszczególne klocki. Budowla już się chwieje, ale jeszcze stoi. Wg mnie to już tylko aspekt finansowy jest wabikiem dla innych zawodników. Myślę, że casus Dembele jest najlepszym przykładem...powolnego upadku "magii" tej drużyny. Ledwo włos pod pachami wyrósł a dostał 10 mln za sezon.

1

To są tylko spekulacje dziennikarzy, plotki itd., ale gdybym był decyzyjny i faktycznie Barca miałaby możliwość kontraktowania nowych zawodników to stanąłbym na głowie i ściągnął Alabę oraz Lucasa. Obaj świetni, wymienni pozycyjnie. Nic tylko brać i ustawiać pod konkretną taktykę.

Zobacz wszystkie

82

Brawa dla tego młodego Pana. Był ciągle pod grą, biegał, starał się. Nie widziałem żeby miał głupie straty. Tak buduje się pewność siebie i zaufanie całej drużyny.

68

Nie dziwi mnie zainteresowanie Rakiticiem. Każdy trener chciałby mieć grajka który, nie gwiazdorzy, a tyra na boisku za trzech. Ręce precz od Ivana. To między innymi dzięki niemu ubiegły sezon nie stracony. Dzięki Ivan.

68

Losowanie niby ok, ale trzeba być ostrożnym. MU jest na fali. Od nich nikt nic nie oczekuje. Będzie ciężki dwumecz.

67

S Roberto to zawodnik bezcenny. Dzisiaj miałem wrażenie, że jak został przesunięty wyżej boiska i miał piłkę przy nodze do Zidane robił kupę pod siebie. Dla mnie Roberto przy piłce na połowie Realu, zwłaszcza przy szybszej grze to prawie gol. Koleś jest niesamowity.

58

Nie rozumiem Valverde. Gramy totalny piach. Wpuściłbym takiego szalonego wariata, który chce ganiać za piłką. Facet rozrusza trochę pomoc. Dziwne.