O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2520
  • Liczba komentarzy 1120
  • Polecenia 2757

Komentarze

1

@Encore ukończone zawody triathlonowe. Ostatnie miejsce. Nawet medal dali na mecie.

0

@Kajtek77 Zarząd Barcy już od dawna ma koronowirusa w głowie. Nic mnie już nie zdziwi. Ten cały Lautaro przyjdzie i będzie kopał się po czole.

54

Powoli mam tego dosyć. Dembele, Cou, De Jong, Griezmann. Wszyscy albo nie grają na swojej pozycji albo nie prezentują się jak powinni. Co się dzieje do jasnej cholery w tym klubie?!

7

Ty też chłopie miałeś okazję stać wielkim piłkarzem w Barcelonie.

0

@kamilos1214 Pewnie nasi dziadkowie, pradziadkowie w grobach teraz się przewracają, ale zgadzam się z Wami. Nigdy w życiu. Mam blisko do granicy niemieckiej. Odrę dam radę przepłynąć. Nie walczyłbym nawet propagandowo za nasz kraj.

Zobacz wszystkie

82

Brawa dla tego młodego Pana. Był ciągle pod grą, biegał, starał się. Nie widziałem żeby miał głupie straty. Tak buduje się pewność siebie i zaufanie całej drużyny.

68

Nie dziwi mnie zainteresowanie Rakiticiem. Każdy trener chciałby mieć grajka który, nie gwiazdorzy, a tyra na boisku za trzech. Ręce precz od Ivana. To między innymi dzięki niemu ubiegły sezon nie stracony. Dzięki Ivan.

68

Losowanie niby ok, ale trzeba być ostrożnym. MU jest na fali. Od nich nikt nic nie oczekuje. Będzie ciężki dwumecz.

67

S Roberto to zawodnik bezcenny. Dzisiaj miałem wrażenie, że jak został przesunięty wyżej boiska i miał piłkę przy nodze do Zidane robił kupę pod siebie. Dla mnie Roberto przy piłce na połowie Realu, zwłaszcza przy szybszej grze to prawie gol. Koleś jest niesamowity.

58

Nie rozumiem Valverde. Gramy totalny piach. Wpuściłbym takiego szalonego wariata, który chce ganiać za piłką. Facet rozrusza trochę pomoc. Dziwne.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?