O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 174
  • Liczba komentarzy 36
  • Polecenia 72

Komentarze

2

Miałem jedno życzenie w tym sezonie. Zobaczyć Dembele i Adamę na skrzydłach w pierwszym składzie. Ciekawy jestem kogo by podwajali z kryciem. Teraz będzie norma. Ferranowi zostawią jednego przeciwnika a Adama będzie podwajany tak jak Dembele w wielu meczach.

2

I znowu krytyka Traore który zagrał mniej niż 90 min w ostatnich 13 meczach. Chwalenie Ferrana, który ma notorycznie najniższe oceny ze wszystkich podstawowych piłkarzy Barcy to juz odlot.

0

@mati14 Było to po meczu z Mallorcą, kiedy po świetnym meczu z Rayo było pewne, że dostanie więcej minut grania. Okazało się, że nie dostał ani minuty.
https://barcauniversal.com/frustrated-barcelona-player-had-to-be-calmed-down-by-xavis-assistant-coach/

2

Dramat. Mecze jak za Koemana, powoli nie da się tego oglądać. Rozumie, że Adama podpadł na treningu drugiemu trenerowi, ale nie dając mu od kilku meczów szansy chociaż na 10 minut za Ferrana to nieporozumienie. Najgorszy mecz Barcelony jaki oglądałem w ostatnim roku mimo remisu. 1 strzał w światło bramki ze słabym Getafe i 0 100% okazji to dramat, brak waleczności i chęci zwycięstwa.

1

@czlek Dlaczego od Xaviego? To on jest odpowiedzialny za taką grę. Od kilku meczów to jest dramat.

Zobacz wszystkie

15

Nie sposób nie zauważyć, że wybory zawodników są podyktowane nie tylko umiejętnościami czy aktualną dyspozycją zawodnika. Przykład Ferran i Auba.
Czy wystawiając Dembele, który nie był w pełni sił chcą go przekonać to pozostania na korzystnych dla klubu warunkach? Ferran wczoraj zagrał więcej niż Adama w 9 ostatnich meczach, mimo kompletnego braku formy. Adama wchodząc z Rayo był obok Gaviego najlepszym zawodnikiem mimo 20 minut gry, mimo to Xavi dalej wystawia Ferrana w podstawowym składzie (jakaś ukryta umowa?) Czyżby Barca chciała pokazać Wolves, że go nie potrzebują, dzięki czemu będą mogli zaniżyć kwotę wykupu?.
Wiem jedno. Z pewnością obecnie nie grają zawodnicy z najlepszą dyspozycją w danym momencie co nie idzie w dobrym kierunku.

9

O co chodzi z tym Torresem bo nie ogarniam. Jakaś ukryta umowa na podstawowy skład?

8

Obserwowałem Adame jak grał w Wolves. Rok temu był ciekawy wywiad z obrońcami drużyn TOP 6 PL, gdzie jako najtrudniejszego przeciwnika ofensywnego do zatrzymania 1 na 1 podawali Adamę. Wystarczy zobaczyć jego mecze przeciwko MC czy Liverpoolowi.
Miałem nadzieje że Xavi wyciągnie z niego to czego nie udało się w Wolves.
Dlaczego nigdy Adama nie idzie w pole karne na rożne, wolne? Przecież to dzik i wygrywa masę pojedynków z wyższymi obrońcami dzięki umiejętności zastawienia się, skoczności i sile fizycznej. Oby Xaviemu udało się go poskromić i wyciągnąć to co najlepsze.

5

AAA Adama Alves Alba. :)

4

Dziś Traore zagrał jak w pierwszych meczach. Kiedy miał okazję przechodził rywali jak pachołki, kiedy widział dobrze ustawionych rywali - odegrał. I to czego wcześniej nie było, zagranie na klepkę, zbiegnięcie do środka i wykorzystanie szybkości przy dojściu do piłki. Na plus Depay, świetne wejście.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?