kewin
Dołączył/a: wrzesień 2017
Bogatynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Słownik mi sam poprawił
0
Mam nadzieję, że to tylko plota
0
Wiem, że nie jest żadną wyrocznia tylko podaje kto napisał o tych 9 mln
1
https://mobile.twitter.com/diarioas/status/1025361948429484032
As podaje, że Abidal przygląda się Banedze. :)
0
https://mobile.twitter.com/gerardromero/status/1025288778028601344
0
U Gerarda Romero.
0
Romero pisał że Netto
0
The Sun...
6
Arturo Vidal przebywa nadal z drużyną, obecnie na treningu Bayernu. RAC1 i Neurophate
0
Rocznie.
0
Netto.
1
Vidal ma zarabiać €9m netto (w tym zmienne za liczbę występów). 3 lata kontraktu. @gerardromero
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To chyba SER mówił o SMS-ach
0
Gerard Romero pisze, że JEŚLI Ousmane odejdzie, to Barça ruszy po Pogbę.
0
Ok
0
La carpeta RABIOT
Napisał to Gerard Romero ale zaraz usunął. :-)
1
Tak Przemysławem ten transfer i za taką cenę ten transfer nawet mi się podoba.
0
Serio?
1
Nie. Dopiero dzisiaj zaczęli.
0
Zdecydowanie tak.
0
To się nie dzieje. Może dziennikarze się mylą. Dobrze że chodzi o Bayern ale zamiast Vidala jest Thiago.
Ja nie wytrzymie. xD
0
No i super.
0
Przecierz Vidal miał być jutro piłkarzem Interu. Co znowu podhieramy komuś piłkarza? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi
0
Jaka znowu konferencja?
0
Bonucci w Juve a Higuain i Caldara w Milanie
https://mobile.twitter.com/romeoagresti/status/1024672253487792128
0
U mnie nie było syren
0
Ale jak prowadzili 2-0, 3-0to mógł wpuszczać nawet tych Suarezów tylko po to by Rakitic wypoczoł.