- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1011 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
25
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Borneo
0
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1011 Culés
1
Vidal ma zarabiać €9m netto (w tym zmienne za liczbę występów). 3 lata kontraktu. @gerardromero
48
@kewin Za dużo! Dać mu 2000 zł netto i niech tyra! Zobaczy jak to jest! Wielki Pan kurłaaaa...
2
@kewin Zarabiać rocznie czy zarobić za 3 lata kontraktu? Bo ponoć miał obniżyć żądania finansowe A 9mln netto to dość sporo ..
0
@macio_944 Za 2000 netto to nawet ja bym palcem nie ruszył. Zarabiają za dużo, ale bez przesady. :)
6
@macio_944 Synek jakby mnie tyle płacili to gralbym lepiej niż taki Lewandowski kurła
0
@Matt_i1992 Rocznie.
5
@kewin No to ładnie obniżył żądania :P
0
@Matt_i1992 Sporo ale to jest maksymalna kwota. W Bayernie też tyle zarabiał, miał tygodniówkę jak Neuer,Robben czy Mueller. Jak będzie prezentował taki poziom żeby grać regularnie to nie ma raczej problemu mu tyle płacić. Paulinho też sporo zarabiał, więcej np. niż alba i mniej więcej tyle samo co Rakitic.
0
@Skaramuczi Wiem, sam uważam ten transfer za całkiem dobry.trzeba się jedynie jeszcze pozbyć dwóch czyv3 piłkarzy i będzie na pensję dla Chilijczyka :)