0

Dlatego nie rozumiem kibiców Realu którzy to teraz ciągle wysuwają.

0

Nie

0

Jakby Messi powiedział na jakiejś konferencji, że odejście z Barcy to był a dla niego bardzo łatwa decyzja to co byście pomyśleli?

4

Przecierz Lloris podniósł jako pierwszy.

1

Jak tak dalej pójdzie to będziesz miał zaraz niedowage.

1

Ja bym poszedł do lekarza

0

Narazie nikt oprócz tego gościa na Twitterze tego nie potwierdził.

13

Oni nie wydają tyle pieniędzy. Ich rekord o ile dobrze pamiętam to Tolisso 40 baniek

7

Skąd wiesz? Może przedłużą z nim kontrakt. :)

2

Dobra masz rację.

0



Najwspanialszy dzień w historii Barcelony. xD

1

Myślę, że tak 3-1
Edit: no to jeszcze jedna :)

4

0

Ciekawe czy Anderson albo Isner będą w stanie wyjść na niedzielny final?

0

Nie kojarzę.

1

Real Madrid are thinking of not signing any player if they cannot bring Neymar. [Cope]

0

Mam nadzieję że w meczu Isnera z Andersonem nie będzie 5 seta bo wtedy ten mecz nigdy się nie skończy.

0

Co za niespodzianka Anderson przełamał Isnera!!!!

Edit: No i kolejne przelamanie

32

0

Vamos Rafa!!!!!!

1

Jednak nie :)

0

Teraz Federer go przełamie. Zobaczysz :)

0

Jak nie było Ronaldo na boisku to karne w ostatnim sezonie strzelał Ramos.

4

Ramos

1

On podobno poleciał z żoną.

0

Kibice Realu przeżywają to samo co my z Neymarem. Nie zazdroszczę im.

1

Nie

13

Nie wierzę w transfer Hazarda. Zapewne jak CR7 odejdzie to wyląduje w Realu.

0

Mistrzostwa też pokazały że dobrze gra?

0

Pique też nie powala formą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?