0

hmmmm szkoda ze nie ma zadnej wloskiej druzyny :P jak dla mnie teraz moglibysmy trafic na Fc Porto pozniej na Bayern a w finale Manchester :D od mojego pobytwu w Anglii w poprzednie wakacje jest to moje marzenie zeby sprawc Man U:D kibice tego zespolu sa tacy pewni siebie ze oni sa teraz w stanie powiedziec ile zobeda tytulow w najblizszych latach hehehe te parowki angielskie uwazaja ze Man U zobedzie kazdy puchar przez najblizsze 1000 lat hehehe dlatego mam nadzieje ze na nich trafimy w finale i pokazemy na czym polega piekna techniczna pilka a nie silowa i chamska kopanina angielska hehehe

0

teraz czekam na oceny i jak zwykle 6 dla VV chociaz przy zadnej bramce nie bylo jego bledu:/

0

do wszystkich tak bardzo podniecajacych sie Benzema ehehe ten chlopak moze i jest dobry ale tylko w lidze Fr. w tych dwoch meczech pokazal ze nie radzi sobie w lepszycmi rywalami. Lyon jest we Francji najlepszy i tak naprawde nie ma tam zespolu ktory moglby mu zagrozic, dlatego karim wydaje sie byc tak dobry. ta kase ktora barca mialaby dac za niego bylaby wyrzucaona w bloto

0

a ja nie mam dosc VV bo przy tym strzale nie mial szans.Widze ze jestes jednym z tych co chca Pinto w 11 tylko dlatego ze karnego obronil heheh gimnazjalista normalnie

0

dobry mecz:) pewne zwyciestwo i totalna dominacja:D i nie martwi mnie jkoas brak skutecznosci bo ten aspekt jest do poprawienia bardzo szybko.Az strach pomyslec co bysie dziala gdybysmy byli skuteczni w polowie 100% akcji:P chociaz jak dla mnie zwyciestwa wcale nie musza byc po 5 0:P i zupelnie wystarcze nawet 1 0:D

0

nie wiem kto go krytuje kto nie bo listy nie mam z nickami osob co go non stop krytykuja.Ja zawsze bardzo go lubilem ale straram sie oceniac go obiektywnie. co skopie to skopie, ale co zrobi dobrze to tez trzeba mu oddac. Aler to jest tylko moje zdanie

0

pbrzeczek uwazam ze Pinto jest dobrym bramkarzem i jest dobrym zmiennikiem VV. "zawsze sie znajdzie kij na psa" tak samo jak zawsze ktos dopatrzy sie jakiegos bledu u VV. Pamietajmy ze nikt nie jest nieomylny, nawet sam Iker nie raz wpuscil szmate albo zrobil jakis blad. Tylko ze u Ikera sie tych bledow nie widzie bo jest nietykalny, a VV nawet gdyby na rzesach stawal i to tak nie zostanie doceniona jego ciezka praca:/ OD czasow slynnego Zubiego nie bylo drugeigo tak dobrego GK w naszym klubie i statystyki to potwierdzaja. I nie ma co tu sie wykrecac ze VV ma dobre statystyki dzieki obronie bo kazdy wie ze nasza obrona lubi troche postraszyc. Moim zdaniem VV zasluguje na tytul 2 kipera kadry Hiszpanii, a jezeli nie drugiego to trzeciego. Nalezy mu sie to jak psu zupa :D Iker jest do smierci pierwszym kiperem, ten lysy Reina jak dla mnie podchodzi niepowaznie do tego co robi( takie mam wrazenie), Franco tez nie jest az tak srogi aby byc drugiem GK.Del Bosque jak obejmowal posade trenera Hiszpanii mowil ze VV jest dla niego drugim bramkarzem w kraju i napewno go powola do kardy, chyba oklamal nas wszystkich.Nie bede juz wspominal ze niekiiedy VV ma interwencje lepsze od Ikera aleprzeciez nikt tego nie widzi , bo przeciez co by Valdes nie zrobil to jest zle.Panowie i Panie troche obietywizmu!!

0

zastanawiam sie po co nam 3 bramkarzy :P co do Valdesa to bardzo go lubie i szanuje chociaz ostatnio troche mnie wpienil:P ale tak naprawde patrzac na przekro calego sezonu to chlopak naprawde pokazuje klase, i co sa nastawini anty do VV niech popatrza obiektywnie a nie tylko z punktu widzenia przeciwnika VV. Popelnil dwa bledy i kazdy odrazu jedzie mu po rajtach, a jak pokaze klase i wyciagnie pare ladnych pilek to jest tu tylko kilka osob ktore potrafia przyznac racje ze dobrze sie spila. Smieszylo mnie ostatnio bardzo jak Pinto wyciagnal karnego i nagle mnostwo komentow typu " Pinto do pierwszje 11" itp to ze wyjal karnego to swietna sprawa ale nie mozna po jednej dobrej sytuacji wstawiac bramkarza do pierwszego skladu. Jezeli brakmarz rezerw by obronil konrego w CdR to tez byscie chiclewi go w pierwszje 11 ?? te komenty typu " Pinto w pierwszej 11 " sa wrecz smieszne i na poziomie gimnazjalisty ktory nie ma bladego pojecia o pilce noznej! Nieo szukujemy sie. Nie mozna wstawaic bramkarza do 11 meczowej za jednego obronionego karnego!!

0

ehheheheheheheh dobre :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?