katalonix
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ŁdZ
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"nadejszla wiekopomna chwiła" :)
0
Arczi88 mądrze prawi, jak Zlatan strzelal wazne bramki to znaczna wiekszosc jego obecnych przeciwnikow byla zachwycona. A teraz psy na nim sa wieszane. Moim zdaniem Zlatan wcale nie mial tego sezonu takiego slabego. 21 bramek, asysty w pierwszym sezonie w jednej z najszybszych lig na swiecie to wcale nie jest taki zly wynik. Nalezy również pamietac o tym ze niejednokrotnie Ibra w dobrej pozycji strzeleckiej podawal pilke do kolegi ktory byl na lepszej pozycji. Bede bronil Zlatana bo wierze w to ze ten pierwszy sezon to takie troche nieudane przetarcie a w kolejnym sezonie pokaze cala swoja klase. Zreszta nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, Ibra strzelil mniej goli ale za to Messi nasadzil ich juz sporo, a chyba niemozliwym jest aby obaj mieli po 30 bramek( tylko moje zdanie). A co do Davida to jego przyjscie jak dla mnie wcale nie jest rownoznaczne z odejsciem Szweda. Messi prawa Ibra środek Villa lewa i gra gitara. David moglby smialo zmieniac pozycje z partnerami w ataku, a na dodatek sila razenia jest wieksza przy takim skladzie.Villa tak i Ibra zostaje i jes git
0
szary23 ma racje, Ibra gra pierwszy sezon w tak szybkiej lidze jak nasza, wiec trzeba dać mu troche czasu, Messi wali bramke za bramka wiec normalnym jest ze Zlatan ich strzela mniej. Trzeba dać mu troche czasu na przywykniecie do naszego stylu gry. Wczesniej gral w Szwecji, Holandii gdzie liga jest jest mocna ale nie tak jak nasza i we Włoszech gdzie liga jest wolna i to bardzo. Wiec nie ma sie czemu dziwic ze Zlatan jeszcze nie pokazal pelni swoich mozliwosci. Dodatkowo Pep widzi go na kazdym treningu i wie lepiej jak sie czuje Zlatan, a my tylko widzimy go na meczach. Skoro Pep wierzey w niego i dal mu duży kredyt zaufania to trzeba wierzyc co robi. A co do dzisiejszego meczu to denerwuje sie przed nim jak przed finalem LM albo GD :P Mam nadzieje ze pokazemy pelnie naszych mozliwosci i wygramy to bardzo ciezkie spotkanie:)
Som la gent Blaugrana!!
0
David Silva!!
0
keita^
ja sobie nie przypominam zeby w ostatnuch 3 sezonach anulowali nam kartke( oczywiscie moglem to przeoczyc)
0
Messi'emu zyczyl kiedys kontuzji, jak dla mnie burak i nic wiecej
0
m_o_z
z tego co czytalem to byl polak z fran. paszportem, a tlumaczyli to tym ze wtedy polski nie bylo na mapie
0
chewe
Nie tylko Wenta bo w latach 1911-1913 gral niejaki Walter Rozitsky, który zagrał w 55 spotkaniach i strzelił 5 bramek, a później - jako pierwszy w historii- przeszedł do Realu Madryt.
0
heheh normalnie ten nieRealny klub mnie rozwala hehe wszyscy sa zawsze zli, zawsze przeciwko Realowi, a oni bidulki to jedyna ostoja moralnosci na tym zlym swiecie hehehehe
0
VV jako drugi bramkarz a nie 3 !! przeciez Reaina jest duzo slabszy od Victora !
0
mam takie pytanie z innej beczki. Posiada moze ktos tak tapete napulpit ?
http://cde.cerosmedia.com/FCBarcelona-Kitbag-Catalogue/1P4b0d32eae83db012.cde?portal=G9NBAD4F&DCMP=EMC-BARCG9NBAD4F
0
od dluzszego czasu marzy mi sie ten zawodnik w Barcie:) z nr 21 na plecach:) od czasow L. Enrique nie bylo godnego zawodnika ktory moglby przejac ten nr po Enrique
0
David Silva!:)
0
David Silva!!
0
http://www.yout ube.com/watch?v=g_zFwIew-BE&feature=player_embedded
byl karny czy nie ?:P
0
heheheh pijany czy co ?
0
Bardzo przyjemnie czyta sie komenty użytkownika o nicku lincoln25. Z tego co sie orientuje to nie raz juz sie wypowiadal na tej stronie na temat VV (jezeli sie myle to prosze o poprawke) i zawszze podchodzil do sprawy bardzo obietywnie. Moim skromnym zdaniem to pewnie niejedna osoba na tej stronie tylko czeka na jakis blad VV, zeby pozniej mogla wylewac tu swoje gorzekie zale jaki to VV jest kiepski. Ale za to jak VV pokazuje klase swiatowai to sie nic nie odzywaja...
0
Morief ma 1000% racji
0
A dla mnie Laporta hehehe :P
0
Witaj w domu :)
0
Ja bym zrobil tak samo!! i jestem pewien kazdy w takie samej sytuacji zrobiby tak samo. Mecz o granie na MS i taka sama sytuacja spotyka kazdego z nas. I co ? Nie wierze ze ktorykolwiek zawodnik przyznalby sie do czegos takiego!!Takie cos jest naturlane. Teraz wiekszosc ludzi na niego wurzac, a gydby znalezli sie na jego miejscu zrobiliby to samo zeby ich kadra dostala sie na MS. I nikt mi nie powie ze tak by nie bylo. Kazdy z nas zrobilby wszystko zeby dostac sie na MS ze swoja kadra w takie sytuacji. To byla walka o wszystko. Zreszta gra sie do gwizdka sedziego i tyle
0
niby wszystko ok .... ale cos mi sie wydaje ze to moze byc zwiazane z tym ze Yaya odejdzie od nas a tego bym bardzo nie chcial!!! Yaya to jeden z lepszych transferow w ostatnich latach
0
No to zapodal chlopak hit :D splodzil mala Barcelone :D
0
w VFC ma byc podoba wyprzedaz teraz. Moze postarac sie o sciagniecie D. Silvy? Transfer Robinho podoba mi sie, ale jezeli go sciagniemy to nie kupimy Davida i wtedy zrobia to "nieRealni" i to bedzie ich ogromne wzmocnienie. Smiem twierdzic ze wieksze wzmocnienie niz Cristiano "Rozkroka" Ronaldo. W pierwszej kolejnosci postawilbym na treansfer D. Silvy a jezeli sie nie uda to dopiero Robinho.
0
a Gaby Milito ? pojechal z Pepem czy zostal i trenowal?
0
lincoln25 - Pierre van Hooijdonk bije/bil ich wszystkich na glowe w wykonywaniu rzutow wolnych
0
ktos wie z jaka predkoscia leciala pilka po uderzeniu Ibry z wolnego ?
0
Nadejszla wiekopomna chwiła i VV dostal 8 !!! :D az trudno mi w to uwierzyc :)
0
http://www.you tube.com/watch?v=o8Dhj7KsEyQ
0
mi sie tam podoba opcja zakupu tego pilkarza . wydaje mi sie ze gadki o jego charaktrze sa zbedne, wystarczy ze sie dogada z Pepem i bedzie git. Pep potrafi ustawiac zawodnikow