30

Trzeba posadzić na ławkę Rapfinhe i Demeble dopóki nie nauczą się grać zespołowo. Mam już dość oglądania nieudanych wrzutek jednego i ciągłych dryblingów zazwyczaj kończących się stratą drugiego . Nie potraficie grać z kolegami to siedźcie razem na ławce . Ich współpraca z Lewym praktycznie nie istnieje , dużo lepiej wygląda gra jak w ataku są Fati Lewy i Torres , ten ostatni może nie błyszczy ale przynajmniej gra inteligentnie i widzi kolegów a te twa półgłówki z Brazylii i Francji widzą tylko siebie

11

Ale eksperci z Canal Plus mu wystawili najwyższą note , bo to przecież Robert

0

Xavi proszę Cię nie wychodz na konferencję, nie chcemy po raz kolejny słuchać tych pierdół że byliśmy lepsi , że sędzia jest bee

5

Dembele i Rapfinha powinni przez 3 mecze nie grać , może by się w końcu nauczyli grać zespołowo . Zasrane samoluby

3

Xavi nie ogarnia taktyki we współczesnym futbolu , to nie jest rok 2010 gdzie tiki taka miażdżyła każdego . Teraz ten styl gry jest przewidywalny i każdy go zna na pamięć . Trzeba w koncu przestać biadolić o DNA Barcy bo to już dawno nie istnieje . Dzisiejszy futbol to dynamika i fizyczność , tak się wygrywa trofea a nie klepanie piłki na środku pola . Jeżeli Xavi tego nie zrozumie to nie widzę go już jako trenera

1

Mam coraz więcej wątpliwości co do Xaviego

1

Oni piękne wyglądają na treningu jak sobie klepią piłeczkę w jaśka, a jak przychodzi mecz to jak dzieci we mgle . Serce boli od tej gry

0

Messi ratuj ten klub póki nie jest za późno

0

@Lucassito hahaha xDD

0

Jak myślicie Dembele dziś pobije rekord strat przy dryblingu?

7

Dalej to już piękna historia

2

Już za godzinę startuje 4 godzinne studio przedmeczowe na eleven. Już nie mogę się doczekać opinii polskich "ekspertów " xDD

16

Paskudna morda , prawie mi ekran w telefonie pękł

2

Ale wiara w ludziach na tej stronie , niektórzy przeczytają tylko nagłówek i wypisują głupoty w komentarzach.

5

Don Carlo to jest Boss , jak odejdzie na emeryturę to będzie wielka strata dla futbolu

1

" Gdy klub zostanie uratowany " a ja myślałem że już jest uratowany , czyli jest źle

11

Nie słucham Drake ale wiem że jest legendą swojego gatunku , jeżeli ma to poprawić sytuację finansową nie mam nic przeciwko

0

Brak awansu z grupy to katastrofa dla naszych finansów

0

Lewandowski nie potrafi wsiąść ciężaru gry na swoje barki jak przystało na największą gwiazdę . Oj będą się nad nim pastwić jutro dziennikarze

0

Podcieli nam skrzydła ta bramka

7

Oh Shit , Here we go again

0

Będzie ciężko. Jesteśmy w dołku a Inter zwyszkuje. Znowu zablokują bramkę a my będziemy walić głową w mur bo brak pomysłu na grę. Gra za Xaviego to przebłyski geniuszu Guardioli z nędzna gra Setiena i Koemana

4

Mbappe to największy cymbał współczesnego futbolu. Niech siedzi na łasce Neymara i Messiego. Mam nadzieję że nigdy nie zdobędzie złotej piłki a jego kariera zakończy się w PSG bo to klub na jego poziomie

6

Już wiele w życiu widziałem ważnych meczy Barcy ale przed tym meczem mam wyjątkowy niepokój.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skromność elegancja i talent tak zapamiętałem legendę Barcelony

12

Ten płacz w Eleven że Robert nie strzelił gola i gra ogólnie padake odbiera przyjemność oglądania. Oni jak by mogli to by ta bramkę Pedriego zabrali i przypisali Lewemu

0

@katalonczyk112 uderz w stół a nożyce się odezwa

23

Oho zaczynają się lamenty znawców z Polski... Nie od dziś wiadomo że Polacy są największymi ekspertami na świecie w każdej dziedzinie , nawet lepiej potrafią wybrać skład niż trener klubu. Szczególną wiedzę mają Ci tak zwani eksperci internetowi. Dlatego w kraju jest taki dobrobyt bo potrafimy wybrać właściwych ludzi na właściwym miejscu

0

@MarioVeB! Dla dobra mojego kuponu to nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?