0

Bardzo dobry mecz w Sewilli

4

@Limit_l3ss juz w Liverpoolu był jednym z najlepszych , ale tak Barca uratowała mu życie bo tak to by skończył pod mostem , a teraz niewdzięczny atakuje były klub ,co za dzbany tu piszą

14

@lincoln25 hahha Kuba grał za darmo w Wiśle ? Nawet chłopie nie wiesz jakie tam wały są. Błaszczykowski dorobił się kolejnych milionów za " pomoc" Wiśle , o wkręceniu rodzinki z braciszkiem i wujem na czele nie wspomnę. Twój komentarz jest żałosny , idź sam pracuj za darmo

0

@FioletoweOczy Bo w Anglii więcej dostaje się pieniędzy za wygranie mistrza niż LM

0

Więcej meczy , podróży , głupkowatych turniejów typu Liga Narodów tylko po to żeby zaspokoić nienasycony głód pieniędzy FIFY I UEFY. Piłkarze są obciążeni maksymalnie , będzie coraz więcej kontuzji i sytuacji jak np Eriksen na euro

2

Nie projekt Espanyolu ale możliwość pozostania w mieście cię przekonało

8

Powinien wrócić chociaż na jeden pożegnalny sezon . LEO czekamy

1

Dajcie już spokój , zagraliśmy katastrofalnie i to jest główna przyczyna przegranej...

0

No cóż źle dobrana taktyka przez Xaviego i włoska gra Interu odcięła nam tlen. Porażki z Bayernem nie mogłem przeboleć bo byliśmy lepsi ale z Interem zasłużenie przegraliśmy , bylem tak wkurzony poziomem że nawet nie dokończyłem meczu . Cóż mecz za tydzień na Camp Nou o wszystko

1

Ktoś chyba wpuścił agenta z madrytu do sztabu szkoleniowego i eliminuje nas od środa , to już nie jest śmieszne. Październik zaczyna się katastrofalnie

0

Potwierdzam , jeszcze nic nie zostało uzgodnione

2

Wracaj mistrzu i stwórz z Lewym duet marzeń

9

Inter to taki wrzód na dupie we Włoszech , do AC Milan mam wielki szacunek i cieszy mnie że wrócili na szczyt we Włoszech , natomiast Inter zawsze wzbudzał we mnie niechęć , po prostu uważam że są na świecie kluby których po prostu nie da się lubić

1

O matko , odżyły wspomnienia z tamtego sezonu , a mecz z Interem nie zapomnę nigdy i ta sarże Jose po murawie Camp Nou

8

No jeszcze tego brakowało

3

Xavi to pewnie ma już dość pytań na temat Lewandowskiego. Dobrze że nie jeżdżą na ta konferencje polscy dziennikarze bo bylo by jeszcze gorzej

16

Martwi mnie Rapfinha , początek miał bardzo dobry ale niestety jest coraz gorzej. Wszedł z ławki ale tak naprawdę to chyba na niej został

0

Inter w kryzysie

13

MSN to było coś

21

Każdy prawdziwy kibic tęskni za Leo

2

Nie zapominajcie o Suarezie, jemu też od życia coś się należy

0

Myślicie że Rosja może użyć broni jądrowej przeciwko Ukrainie ? Coraz więcej źródeł i wywiadów donosi że prawdopodobieństwo jest wysokie i wszystko będzie zależało od wyników kacapów po mobilizacji , rośnie również ryzyko kolejnego ataku na Kijow ponieważ Białoruś mobilizuje siły a Rosją chce przerzucić 120 tys żołnierzy właśnie na Białoruś. Z tym Nord Stream też jaja . Nieciekawe czasy mamy a będzie tylko gorzej coś mi się wydaje. Jedno jest pewne ten wariat jest zdolny do wszystkiego bo nikt nie wierzyl że zaatakuje Ukrainę czy zrobi powszechna mobilizację

1

Powinni zlikwidować ten klub

3

To jest kur.. dramat
Co ten Bartomeu miał w głowie , żeby tak pozwolić piłkarzom zawładnąć klubem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Chciałbym żebyśmy trafili na tych arabskich gamoni w 1/8 finału i pokazali im miejsce w szeregu. Wtedy może zamknął by ten wredny pysk

0

Pewnie nie mógł się już doczekać wylotu z zgrupowania

0

@cybo Inter jest obecnie bardzo słaby, zresztą My im nigdy nie leżeliśmy , zawsze dostawali łomot od nas . O Inter jestem spokojny

3

A może odejdzie do Newell's ?

2

Walka o mistrza , takie są realia na chwilę obecną , LM to za wysokie progi na ten sezon , może uda się do ćwierćfinału awansować . Mecz z Bayernem na Camp Nou wiele wyjaśni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?