0

prawie wyjał by Pinto 1:1 ;/

0

karny ;/

0

Pinto co on robi xD

0

18pikus99

a ja bym włączył do transakcji Cesca Toure Kake oraz Dudka

0

i pozostało nam tylko wzmocnić środek pola i można zaczynać sezon ;p

0

dobrze to Pep wymyślił Abidal na środek a na prawej stronie może grać Alves lub Adriano a na lewej Maxwell lub Adriano i jeszcze będzie mógł grać Abidal. A co do Bojana rzeczywiście zasługuje na wiele więcej minut

0

Pyrzo_Barca

Zgodzam się z tobą w 100%

0

Czy będzie gdzieś można pobrać cały mecz ??

0

najlepszego busi

0

Powodzenia Thierry w Ameryce.

Nie zapomnę twojego gola strzelonego realowi na Santiago Bernabeu (jeszcze za gry w Arsenalu)

0

gwozdziu94

czuję że na euro 2012 nikt za nim nie będzie biegał tylko ochroniarze poczekają aż sam zejdzie z boiska xD

0

SIMONZAOOO

a z Hondurasem ;p

0

czerwona dla Heitingi ;D

0

SIMONZAOOO

AllGoals.pl

0

"Rosell ma świadomość, że "poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, ale jesteśmy Barçą, wygraliśmy ligę, możemy zdobyć kolejny tytuł w przyszłym miesiącu. "

Chyba roku ;p

0

ddaber

Ale Niemcy z Serbią przez większość meczu grali w 10. Jeszcze podolski karnego nie strzelił

0

Według mnie lepiej kupić Robinho. przydałby się nam jakiś 'czarodziej' jakim był kiedyś roni

0

i bardzo dobrze oby jeszcze mu się podczas mundialu kontuzja nie odnowiła wtedy Hiszpania ma szansę na mistrza

0

Villa GOL Widać że sobie radzi na skrzydle

0

Ja też jestem jak najbardziej za tym aby robinho przyszedł do nas ale tylko wtedy gdy będzie już pewne że Henry odchodzi

0

to może Manchester United ;d

0

mmeessii

chyba tak

0

"Trzy spotkania, które rozgrywane były na boiskach w RPA, przyniosły dzisiaj dużo emocji i goli. W sumie padło sześć bramek"

Padło 5 bramek xD

0

theadzio124

Według mnie też Gio Dos Santos prowadzi gałę jak roni. Widać się od kogo uczył ;p. Szkoda że barca go sprzedała ;/

0

No i dobrze że zostaje

0

0

MASTERBANAN

Według mnie skład bdb, jedynie ze składu wymieniłbym Joe Cola na Davida Silve ale wątpię by Valencia puściłaby silve mimo ze maja ogromne długi

0

Według mnie transfery na lato powinny być takie

villa

fabregas

i jakis prawy obrońca np. Azpiculeta

i jeszcze barca powinna do pierwszego składu włączyć thiago i może jakiegoś środkowego obrońce np. muniesa

a pożegnać powinniśmy:

ibra (w co wątpie)

keita (też wątpie by guardiola zrezygnował z "pupilka")

henry

marquez

0

Geble

To chodzi o tą 4 trenerów, która zdobyła 2 razy z rzędu mistrzostwa w pierwszym sezonie

0

CAMPEONES CAMPEONES OLEE OLEE OLEE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?