O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 114
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ciekawe czy ten Babinski ma polskie korzenie :)
Choć nawet jeśli by miał to i tak pewnie nie chciałby dla nas grać xD

0

mam pytanie czy mógłby ktoś wrzucić link z początku drugiej połowy kiedy fabregas podrzucił nad linią obrony chelsea do sancheza, ktory zle przyjal pilke i mial ja pod soba i strzelil obok bramki?? Bardzo prosze bo mi to jest bardzo potrzebna, poniewaz zalozylem sie z kumplem kto to podawal, on twierdzi ze to byl messi, a ja caly czas mu mowie ze to byl fabregas

0

kurde ronaldo ;/;/; glupia strata pilki , juz 2-1 ;/

0

Oto dzisiejszy skład;
Valdés, Puyol, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Thiago, Cesc, Alexis, Pedro i Messi

Czyli jednak Pep zaryzykował z Alexisem, wóz albo przewóz :). Tymczasem Real teraz remisuje na Santiago Bernabeu ze Sportingiem Gijon 1-1 :D
a tu już 68 min, miejmy nadzieje ze Sporting to przetrzyma

0

BlaugranaPOlaco
no to sobie spojrz na to zdjecie i pomysl czy wslizgiem mozna wyryc az taka kempe?!! moze i mozna ale to po prostu zdjecie widac ze ktos sie bawi w fotoshopie, bo przyjrzyj sie dokladniej

Zobacz wszystkie

0

Tomek_Barca

Mógłbyś mi wysłać link?

0

maxwell golllll;d

0

PIQUE ON POWINIEN GRAĆ NA NAPADZIE!!!

0

dobrze że maxwel nie dostał za ten faul czerwonej

0

Villa GOL Widać że sobie radzi na skrzydle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?