mam pytanie czy mógłby ktoś wrzucić link z początku drugiej połowy kiedy fabregas podrzucił nad linią obrony chelsea do sancheza, ktory zle przyjal pilke i mial ja pod soba i strzelil obok bramki?? Bardzo prosze bo mi to jest bardzo potrzebna, poniewaz zalozylem sie z kumplem kto to podawal, on twierdzi ze to byl messi, a ja caly czas mu mowie ze to byl fabregas
Oto dzisiejszy skład;
Valdés, Puyol, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Thiago, Cesc, Alexis, Pedro i Messi
Czyli jednak Pep zaryzykował z Alexisem, wóz albo przewóz :). Tymczasem Real teraz remisuje na Santiago Bernabeu ze Sportingiem Gijon 1-1 :D
a tu już 68 min, miejmy nadzieje ze Sporting to przetrzyma
BlaugranaPOlaco
no to sobie spojrz na to zdjecie i pomysl czy wslizgiem mozna wyryc az taka kempe?!! moze i mozna ale to po prostu zdjecie widac ze ktos sie bawi w fotoshopie, bo przyjrzyj sie dokladniej
Komentarze
0
Ciekawe czy ten Babinski ma polskie korzenie :)
Choć nawet jeśli by miał to i tak pewnie nie chciałby dla nas grać xD
0
mam pytanie czy mógłby ktoś wrzucić link z początku drugiej połowy kiedy fabregas podrzucił nad linią obrony chelsea do sancheza, ktory zle przyjal pilke i mial ja pod soba i strzelil obok bramki?? Bardzo prosze bo mi to jest bardzo potrzebna, poniewaz zalozylem sie z kumplem kto to podawal, on twierdzi ze to byl messi, a ja caly czas mu mowie ze to byl fabregas
0
kurde ronaldo ;/;/; glupia strata pilki , juz 2-1 ;/
0
Oto dzisiejszy skład;
Valdés, Puyol, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Thiago, Cesc, Alexis, Pedro i Messi
Czyli jednak Pep zaryzykował z Alexisem, wóz albo przewóz :). Tymczasem Real teraz remisuje na Santiago Bernabeu ze Sportingiem Gijon 1-1 :D
a tu już 68 min, miejmy nadzieje ze Sporting to przetrzyma
0
BlaugranaPOlaco
no to sobie spojrz na to zdjecie i pomysl czy wslizgiem mozna wyryc az taka kempe?!! moze i mozna ale to po prostu zdjecie widac ze ktos sie bawi w fotoshopie, bo przyjrzyj sie dokladniej
0
Tomek_Barca
Mógłbyś mi wysłać link?
0
maxwell golllll;d
0
PIQUE ON POWINIEN GRAĆ NA NAPADZIE!!!
0
dobrze że maxwel nie dostał za ten faul czerwonej
0
Villa GOL Widać że sobie radzi na skrzydle