0

Ciekawe czy ten Babinski ma polskie korzenie :)
Choć nawet jeśli by miał to i tak pewnie nie chciałby dla nas grać xD

0

mam pytanie czy mógłby ktoś wrzucić link z początku drugiej połowy kiedy fabregas podrzucił nad linią obrony chelsea do sancheza, ktory zle przyjal pilke i mial ja pod soba i strzelil obok bramki?? Bardzo prosze bo mi to jest bardzo potrzebna, poniewaz zalozylem sie z kumplem kto to podawal, on twierdzi ze to byl messi, a ja caly czas mu mowie ze to byl fabregas

0

kurde ronaldo ;/;/; glupia strata pilki , juz 2-1 ;/

0

Oto dzisiejszy skład;
Valdés, Puyol, Mascherano, Adriano, Sergio, Xavi, Thiago, Cesc, Alexis, Pedro i Messi

Czyli jednak Pep zaryzykował z Alexisem, wóz albo przewóz :). Tymczasem Real teraz remisuje na Santiago Bernabeu ze Sportingiem Gijon 1-1 :D
a tu już 68 min, miejmy nadzieje ze Sporting to przetrzyma

0

BlaugranaPOlaco
no to sobie spojrz na to zdjecie i pomysl czy wslizgiem mozna wyryc az taka kempe?!! moze i mozna ale to po prostu zdjecie widac ze ktos sie bawi w fotoshopie, bo przyjrzyj sie dokladniej

0

ale przeciez to zdjecie to fotoshop, zobaczcie praktycznie murawa na tym zdjęciu jest prosta tylko ktos mega kempe dorobil.
Poza tym zgadzam sie to troche niedorzeczne aby na tym poziomie pilkarze musieli grac na boiskach porownywalne do boisk na poziomie I ligi

0

tak poza tematem wczoraj caceres strzelil 2 bramki milanowi, z czego 2 przedniej urody, moglbyscie tez cos o tym napisac w ex-barcelonisci.

0

jak co mam w plusie :)

0

znaczy chodzi mi o wyniki losowania LM oraz na kogo trafi wisła i legia w 1/16 LE

0

prosilbym aby ktos mi wyslal wyniki losowania LM na:
785220637,
a pozniej tylko na kogo trafila legia i wisla

0

villllla gol w końcu się przełamał ;d

0

Bojan się niedługo odblokuje i zobaczycie będzie strzelał jedną za drugą. Wtedy pewnie wszyscy co go teraz krytykują będą mówić, że "zawsze w niego wierzyli" itp.

0

haha ibra ostatnio samobója strzelił ;]

0

ale barca b miała szczęście karny, słupek, ale ważny jest ten 1 punkt

0

uff. To dobrze że może zagrać z Valencią ;d

0

sergio busquets alle brama ;d

0

villa czerwień ;/

0

xavi gooooool

0

widać że to nie jest dzień villi

0

Pedro jak on tego nie strzelił ;/

0

keeeeeeeeeeeita

0

Pique było blisko

0

ale fuks Słupek

0

Messi gooool ;d

0

no i zajebiście się zaczyna ;/

0

Śmiszne zdjęcie xD

0

To zdjęcie pasuje do tego newsa xD

0

Oby Pep wprowadził jeszcze do pierwszego składu Thiago i Oriola Romeu i można rozpoczynać sezon.

Febregas (w ostatniej linijce) xD

0

karczes_14

to było dobre xD

0

maxwell golllll;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?