0

@Japonk nie wątpię, jednak balverde dalej jest w topce najgorszych trenerów Barcelony

0

@kuz oglądasz mecz? Pedri cały czas biega bliżej skrzydła kiedy to roberto się kopie po czole w środku :)

0

@kuz przecież jest dwóch środkowych

0

@_Specjalista oj tak, ze składem 20x mocniejszym piękna to była gra w LM, nie zapomnę jej nigdy

0

@BART97 Znów, a ile on ich ma?

1

@Japonk chyba żeby kucnąć

0

@Gaucho to w takim razie cały skład do wyerzucenia, bo ta drużyna piach gra od kilku lat, są tylko pojedyncze przebłyski.

0

Uwielbiam jak ciśnie się trenera bo zespół stracił bramkę w pierwszych minutach. Oczywiście jego wina, nie piłkarzy co myśleli pewnie o Fortnajcie. Nie jestem jego obrońcą, ale to tylko i wyłącznie wina piłkarzy.

1

Proszę, ludwiczka nie ma na ławce i od razu szybciutkie 2:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@agaFCB da się. Xavi nie ma kim grać, a i tak jego styl gry jest już mocno średni w Europie niestety.

0

@tbas pod Xaviego? tragiczny

0

Gorąca dyskuja nt. zwolenia Kumana trwa, ale kto za niego? Xavi? Lepszych wyników imo nie zrobi, nie z tym składem. Jedyna opcja (marzenie) to Conte, ale przy nim 1/3 składu by się obraziła, bo on ma jeszcze większe jaja niż Kuman, czego mu nie można odmówić. A tak poza tym to nikt sensowny nie istnieje. Przypominam tylko o tych słynnych 6 mln euro + ewentualne koszty sprowadzenia trenera jeśli to miałby być ktoś, kto obecnie prowadzi jakikolwiek klub. Nierealne na ten moment.

0

@Chakalaka zaraz zaraz, czy ty w tym momencie oczerniasz KS za własne zdanie które nie zgadza się z twoim? XD

0

@Norbi2021 oczywiście, że wynik jest tragiczny, ale jestem przekonany, że gdyby Koeman miał skład taki jak ten cały kike czy jak mu tam, mecz wyglądałby całkiem inaczej.

4

Ja tu tylko przypomnę, że przy blamażu w Bayernie sklad mieliśmy 10x lepszy, przy obecnej kadrze to i tak jest bardzo dobry wynik..

0

@Qlewer przypominam, ze na starcie poprzedniego sezonu każdy się modlił żebyśmy tylko zagrali w LM, a na koniec sezonu biliśmy się o mistrzostwo, brak kadry swoje zrobił. Taki Valverde przy full kadrze zrobił o wiele gorsze wyniki.

2

@Zielony55 nick zielony nie jest przypadkowy, racja?

0

@cat_r37 co ty porównujesz, alexis chwile u nas zagościł, Emerson 29 dni..

0

Aż się wzruszyłem na ten powrót CR, serio

0

Besiktas jako 4 drużyna u nas w grupie, 4xb, róbcie screeny

1

Ostatnio sobie myślałem, że fajnie byłoby zobaczyć Messiego znów z Neymarem, i jak np. wyglądałby jego współpraca z Verattim, w końcu nazywali go drugim Xavim….

Moje życzenie się spełniło, ale zapomniałem dodać w jakiej drużynie chciałbym to widzieć, ups

0

@kacperFCB_ a tak serio niech się wyje**e i rozbije głupi ryj (mem)

2

Dziwnie się go ogląda w innej koszulce, serio. Powodzenia mistrzu

0

@pt9 efes mordo

0

0

@Colin94 t3 źródło

0

@vangoor gdyby nie podatki w Hiszpanii to już dawno byłyby oferty kupna FCB. Przecież tutaj nie da się robić przekrętów jak np. we Francji

2

@capm no nie wiem, brakło by rąk żeby policzyć ile to takich „fanów” było którzy kupili koszulkę Messiego myśląc, że Guardiola dalej trenuje Barcelonę..

0

@FCB_dimiC @JordiElNino Piszę o Polskiej telewizji, wystarczy poczytać o IPTV, np. plusx, od kolegi słyszałem że dwa urządzenia kosztuje 34 PLN gdzie masz full pakiet, canal+ hbo, eleven, polsat premium, wszystkie transmisje payperview itd

0

@JordiElNino 17 pln u ruska

Media