jack666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
orneta
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko silva !!! i szykowac forme na lige!!
0
jak tu niebyc optymista przed meczem z taka wiselka z polski dzieli ich pilkarska pszepasc pszeciesz
0
zawsze go lubilem byl swietny jeszcze moze po brykac na skrzydelku jestem za tym powrotem chodz szkoda ze tak wczesnie skonczyl swoja kariere
0
sercem jestem za wisla ale tez jestem optymista bedzie ze 3-1 bla barcy
0
co tu komentowac yaya zostaje i bardzo sie z tego ciesze bo byl w tamtym sezonie jednym z nielicznych ktorzy niezawiedli w zespole
0
mam nadzieje ze dojdzie do tego transferu jak najszybciej zeby jeszcze sie mogl troche z chlopakami zgrac na boisku
0
z gudim jest jeden problem nikt go niechce kupic dlatego zostanie unas dokonca swego kontraktu i optem odejdzie za darmo a na lawce sie przyda chodz nie jestem jego wielkim zwolennikiem
0
kwota smieszna ale ostatnie zdanie jest ok. a wogole to za 2 lata wszyscy o nim zapomna i w juniorach pewnie sa juz lepsi na jego mniejsce wiedz niewiem czym niektorzy z was sie tak bulwersuja ze zostal sprzedany