jack666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
orneta
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i to mi sie podoba myslimy tez o zabezpieczeniu tylow bramki a nie tylko o przodzie jak real to robi
0
real wydal juz swoja kase na transfery wiedz niebedzie juz szastal tak na prawo i lewo i ich holenderkow nikt niechce kupowac i za darmo tez niechca brac a placic trzeba wiedz villa zostanie w valencii bo pepe bojana nie odda
0
wcale sie niedziwie ze bayern tak go ceni bo jest tyle wart w tym momencie to tylko messi jest lepszy od niego bo kaka i cristiano do piet mu niedorastaja wiedz za mniej niz 65-95 mli euro nie sprzedadza go i moim zdanem maja racje
0
kupic reine z liverpoolu tez nasz byly wychowanek jak pamietacie jeszcze
0
no to real kupil sobie kake ibra bedzie u nas wiedz walka tylko jest o franka mam nadzieje ze wygramy ta wojne z realem i mu o niego a i jeszcze jest cristiano ale on tylko ma jedna opcje real ale jak wiem to mu zada za niego 90 mln a jak znam zycie bedzie gdzies to 75mln i transfer dojdzie do skutku tylko gdzie sa zawodnicy tylnich formacji o nich to ani slowa w transferach a to bedzie klucz do sukcesow w nastepnym sezonie
0
blamaz to dla tvp 2 mam nadzieje ze polsat sport za rok bedzie dluzej na antenie niz korzeniowski z tvp
0
najwazniejszy gol ligi mistrzow to iniesta z chelsea tam malo telewizora nie rozwalilem finale bylem dosc spokojny chodz lezka sie polala
0
hiszpania anglia 2 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jestesmy najlepsi jestem kibicem od 92roku wiedz poraz 3 swietuje z barca to trofeum piwo sie leje brawo tak za rok chlopaki najlepszy na boisku puyol jak dla mnie !!!!!!!!!!!
0
toure guardiola przygotowuje juz do finalu ligi mistrzow wiedz nie dziwi mnie ze gra tam tylko co jest z iniesta ?
0
a tak na wogole to jeszcze powinny byc 3 karne 2 dla realu i jeden dla barcy gdzie wynik bylby jeszcze bardziej okazalszy a wogole to byl mecz marzenie teraz czekam na chelsea mam nadzieje ze sie troszke otworza jak real to bedzie dobrze dla meczu i wyniku dla nas
0
dzis dlamnie to iniesta jest najlepszy na boisku nie wiem jak dla was
0
ok. ale messi i henry powinni wejsc na boisko alves niekoniecznie bo puyol za niego dobrze sie spisuje
0
tak jak mowisz po pszerwie messi i henry odrazu na boisko niema co czekac
0
jak zobaczylem sklad bayernu dzis w meczu z wolvsburgiem to niewiem czemu pepe dzis niewystawil optymalnej 11 -tki jak gramy o mistrza to niemozna zadnego meczu odpuszczac
0
no i bayern w pierwszym skladzie gral a my w experymentalnym dzis
0
wiedz na kuszo zaznacz kanal gol i samo sie wlancza
0
bayern dzis ladnie zagral z wolvsburgiem 5-1 do tylu
0
mogl juz bojana wystawic jak niema henrygo
0
jak zagraja swoje to niema oco sie martwic a przed meczem kazdy tak mowi z przeciwnikow zagramy z kontry a barca to mistrz ataku pozycyjnego wiedz co im to da?
0
chcialbym to zobaczyc jak se chodzi nago toni przez monachium bylby niezly ubaw z tego chodz dzis prima wiedz traktuje to z przymruzeniem oka a wy piszcie na temat a nie odrazu jakies rankingi robicie
0
tacy jak messi czy cristiano , ronaldo , kaka ,gerard czy roni to raz na 10lat wyskakuja a nie na kiwniecie palca jak to oni pisza i mowia o co drugim argentynczyku i brazylijczuku
0
cesc juz w naszych koszulkach gral jakby laporta niewiedzial
0
ja tezbym chcial tam zakonczyc kariere
0
o co wam chodzi gramy teraz 5 napastnikami a kto ma ta pilke rozgrywac jak niema xaviego i iniesty wiedz moim zdanie powinien wpuscic hleba zamiast gudiego
0
zamiast gudiego powinien wpuscic hleba do srodka bo brak xaviego i iniesty widac golym okiem
0
baca7 wczoraj wymeczyl 1-0 ale lidze mistrzow sporting rozjechal 5-0 i 7-1
0
panowie bayern to nie malaga tak apropo
0
nonszalancja messiego to powinien byc gol ale teraz eto i 4 jest i cale trio po jednej juz ma po pszerwie bojan na boisko niech se postrzela
0
poezja pilki dzis malaga to tlo a henry znowu jest soba jak w arsenalu bedzie 5 to pewne dzis