0

po przerwie odrazu wpuscilbym bojana niech sie ogrywa

0

on jest wielki co za akcja bedzie dzis pogrom

0

shanghai sport tam jest ok.

0

dzis bedzie 5-0 mam takie czucie w nosie ha ha

0

real juz 3-0 czekam na barce

0

DZIEKUJEMY!!!!!!! tak dalej teraz cala europa sie smieje z nas a najbardziej madryt

0

i zaraz kosecki i bedzie 4-3 pamietacie taki mecz

0

lubie te mecze z atletico zawsze duzo goli i dramaturgi ale tak naprawde to w obronie gramy zenade a sprzodu to tylko henry wykonuje swoja prace bo eto chyba se dzis wolne zrobil od strzelania goli no i jest 3-3 tak wogole

0

hanc-to kuszczak tez niemial szans w meczu z kolumbia ? tez dostal lobika za plecy

0

hanc-tamta mogl wposcic a ta powinien obronic i nie bylo by tematu

0

mushroom-co jest z toba przeciez tak broniles valdesa a teraz ci juz niepasi?

0

przestancie sie czepiac mam takie zdanie na temat valdesa i koniec wy macie inne i je szanuje tylko bronicie valdesa a po borucu jezdzicie a ile meczow w reprezentacji wybronil ile radosci wam przyniosl tego juz niepamietacje co?

0

portero- liverpool i bylo pa pa

0

portero- nikogo nie prowokuje tylko mam takie zdanie a co do boruca tak mial ostatnio wpadki i to niezle ale tez ratuje zespol w takich meczach jak ostatnio z rangersami kiedy zespolowi nie idzie a valdes to taki bramkarz ze jak zespolowi nie idzie to jemu tez i na odwrot

0

mushroom- ogladam duzo meczy barcy wiedz jak niewiesz to niepisz takich bzdur a o valdesie to mysle tak od 3lat wiedz zdania niezmienie lepiej powiedz ile on meczy uratowal dla barcy od kiedy wniej gra a ile zawalil np. w lidze mistrzow ...

0

odszedl roni a teraz bedzie frank i henry znowu na lawce wyladuje a bojan to juz wogole murawy niepowacha

0

valdes niech zostanie ale na lawce rezerwowych i niech kupia boruca bo wszyscy widza to ze valdes jest slabiutki a tylko w klubie maja inne zdanie.

0

piekna gra pressing na calym boisku to piekne dla oko i bardzo skuteczne a tym co w henrego nie wierza to dzis pokazuje ze to wybitny pilkarz i pszestancie ponim jezdzic bo gra na skrzydle a nie tam gdzie lubi w srodku

0

tym meczem zaczyna sie mniesiac prawdy dla zespolu czy jestesmy tacy mocni czy tylko dzieki uklada meczow mamy tyle punktow w tej chwili i jestesmy liderem w tabeli z tego co pamnietam to w grudnien zawsze byl kiepski oby w tym roku bylo inaczej.

0

eto zostaje i napisze to jeszcze raz niepotrzebni nam napastnicy mamy ich paru i sa swietni a benzema jak przyjdze to tylko za henry-ego a jak przypuszczam tez ma spory kontrakt podpisany za rok gry wiedz moim zdaniem to beda grali oni we 2 w barcie jak oczywiscie benzema wybierze nas a nie real ktory za rok bedzie mnial tez cristiano w druzynie

0

w tym roku cos mu nieidzie wiedz cena pewnie spadnie za niego chodz nam napastnikow niepotrzeba chyba ze odejdzie za rok henry

0

a kto mu to dal ta posade skaczy tak samo jak nasz boniek i hagi w romuni szybki sacked..

0

zadnej zadyszki niema jak to niektorzy pisza, juz po jednym slabszym meczu. coz w koncu zabraklo w tym meczu skutecznosci bo sytuacje byly

0

mam nadzieje ze niebedzie tego samego co wpopszednich sezonach i to niebedzie poczatek plagi kontuzji w zespole

0

tyle to moj brat potrafi a moze i wiecej. a ten filmik to z porownaniu do syna zidana to on jest pikusiem

0

sciah popieram twoja wypowiedz w 100%. A co do robinhio to i tak by odszedl za rok jak cristiano by przyszedl tylko temu chcieli zeby jeszcze w realu pogral w tym roku tylko mnie dziw bierze ze nieopylili go do chelsea za 60 baniek tylko 42 zawsze to troche kasy wiecej

0

nieznam goscia wogole wiedz dla mnie to obojetne messi, bojan i dos santos sie szybko przebili do pierwszego skladu a on nie wiedz niech sobie idzie grac gdzie chce wszystkich i tak nie zatrzymamy a barca co roku gra o najwyzsze trofea wiedz wola kupic kogos z powaznymi papierami na gre niz tracic czas na mlodych zawodnikow

0

troche mnie roszczarowal ten zawodnik najpierw mowil ze jak hiszpania to tylko barca a tu gra w realu mam nadzieje ze fabregas tak nie zrobi w przyszlosci odchodzac z arsenalu ale to decyzja van der varta jego sprawa jego zycie

0

mecz prawdy dla pepe czy sprosta wyzwaniom w tym sezonie? ma messiego to wazne w tym meczu bo sami widzieliscie co znaczy MU bez cristiano w meczu z st. zenit w piatek , dlatego wcale sie niedziwie ze go niesprzedli do realu a tyle samo jest wazny dla nas messi po odejsciu r10 ale jestem optymista jak kazdy kibic w tym sezonie mam nadzieje ze odbiora tytul dla realu chodz to bedzie ciezkie.

0

sprzedac, niewidze go w pierwszej druzynie, a przeciez niemozemy wszystkich zatrzymac tylko dlatego, ze 2-3lata moze bedzie cos z niego poprostu barcelona to taki zespol ktory potrzebuje zawodnikow na teraz jak sie chce walczyc o najwyzsze trofea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?