• Liczba komentarzy 622
  • Polecenia 293

Komentarze

1

Perez posmarowal?:) taa syndykat sędziowski w porozumieniu z gen. Franco steruje pilka nożna na całym świecie, pcha real a innych pograza, no chyba ze bywa odwrotnie to wtedy wszyscy siedza cicho

0

Seria realu nie pokazuje nic, grają padake, mysle ze dobrych meczów w sezonie nawet 10 nie zagrali

0

Nawet jakby 0:0 bylo to i tak barca jest lepsza no ale mówi co myśli jak piszecie

0

Bo jak cos pójdzie nie tak to obsmaruje ich na twitterze

0

W klubach tak tppowych jak barca czasem ma sie jedna lub dwie szansy na zagranie meczu zycia żeby przekonać trenera do siebie a czasem i to nie wystarczy

Zobacz wszystkie

31

Tylko 3 kluby na swiece sprowadzaja małolatów?:)

18

Zarówno za protesty i symulowanie powinno byc dużo kartek bo psuje to mecz, piłkarze ostatnio z tym przesadzają. Mogliby zrobić tak: pilkarz nie może się zebrac przez pól minuty z gleby to musi go obejrzeć lekarz albo walnąć z dwa okrążenia do okola boiska żeby sedzia wiedział ze jest ok, wydaje mi sie ze zminimalizowalo by to cale te aktorstwa, kibicuje realowi ale drażni mnie to nurkowanie cr7 który wygląda jak jeden mięsień a pada przy byle kontakcie juz nie mówiąc o pepe który pada tak teatralnie jakby go snajper ustrzelil, oczywiście nie tylko w realu tak robią i psuje to ogromnie widowisko i zabiera to czas gry, jakby przy każdej przerwie czas zatrzymywali to by się okazało ze grają 75 min a nie 90

15

Hehe a jak Ronaldo dostawał taka pomoc to sie wlaczyla fala hejtow

15

Hmm no mówi prawdę i jako kibic realu, mysle ze nawet większość z nas to wie chociaż część dzieciaków sie do tego nie przyzna. Ronaldo jest dobry, ponad przeciętny chociaż dużo użytkowników tak ślepo go nienawidzi ze do tego nie przyzna to jednak messi jest krok przed nim, nie istotne jakie maja statystyki, ważne jest to ze jako grający w piłkę wolalbym miec w swojej ekipie messiego niz Ronaldo. Obaj sa dobrzy, nawet bardzo a temat ich rywalizacji to poprostu dalej rywalizacja barca vs real, pozdro

11

hehe nie ? przeciez pele zdobyl 10000 bramek, okolo 50 na mecz i to za jednym strzalem:D tylko pele to widzial ale sie liczy :D