hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to może mi powiecie, że jak na wartość 100mln euro to grajek jest świetny? :D haha Dembele to daremniak i zawsze nim będzie i koniec tematu :D
0
Zaraz wam wymaszczę komenatrze jak go wszyscy tutaj spisali na straty jakiś czas temu :D Wy pewnie też ładnie go smarowaliście :D Hipokryci :D
0
Powtarzam to od kiedy do Barcelony przyszedł. Dembele nie ma techniki, przeglądu pola i po prostu nie myśli. Moim zdaniem nie zasługuje na pierwszy zespół ani na numer 7. Więcej farta niż skilla.
1
hahahah Dembele..... xDDDD
0
@Scross xDDD daj mu klapsa
0
Dawać Gaviego! :)
2
Ten chłopak jest niesamowity!
4
Najgorsze? Skuteczność, czyli wejście do bramki z piłką nie wiem po chuuuuuuuuuuu. No i ten Dembele, który potyka się o własne nogi. Trzeba czasu i gry. Nic więcej.
1
Nie oczekujcie cudów. To jest nowy zespół. Paru z nich ma ledwo po 19 lat... Brakuje doświadczenia. Muszą się jeszcze ograć razem. Opanujcie się.
0
Ja mam wrażenie, że Dembele ma problem z poruszaniem się i kontrolą otoczenia.
0
Wyobrażacie sobie taką kolorową flagę na polskim stadionie? xD
0
@LionelM95 Idzie, ale jak nie zablokujesz reklam to nie ma sensu.
3
Niesamowite jak ten Gavi biega. Wszędzie go pełno :D
0
Nie ma co gadać Lew to kot jestttt
0
jezu jezu lewy.....
0
na ch...... kiwaszzzz
0
@BarcaFan001 10k banknotów z Eurobiznesu chyba :D
0
Co by nie gadać. Dobry był grajek z niego. Lubiłem jego grę. Powodzenia Arda!
7
@Firestone Dlaczego wam De Jong zbrzydł?
1
Troszkę Xaviego poniosło z tym składem.
0
Super. Obstawiłem, że Barca wygra obie połowy a tu rezerwy grają ......
1
@Roobo Aa w ten sposób. No to pech. Remis mi siadł na szczęście. PS Dobre i 44 ziko :P
1
@Roobo Też dawałem tam remis :D PS Chyba masz tysiaka :P
0
1,18 kurs na Villareal. To niezły kupon :D
0
@cchesterr43 O jaaaa haha i masz 3:3 :DDD
1
@cchesterr43 Chyba siądzie :D 3:2 :D
1
@cchesterr43 łoooo Panie, dobrze tu poleciałeś nie powiem
0
Polska mistrzem Polski :D
1
Spokojnie ludzie. To nie zmienia faktu, że chłop nie myśli często gęsto na boisku. Sporo ma takich zagrywek, po których mam wylew.
0
Kurka, ależ ten Haaland to kocur.