0

Pięknie Dembele xDD

0

No to może mi powiecie, że jak na wartość 100mln euro to grajek jest świetny? :D haha Dembele to daremniak i zawsze nim będzie i koniec tematu :D

0

Zaraz wam wymaszczę komenatrze jak go wszyscy tutaj spisali na straty jakiś czas temu :D Wy pewnie też ładnie go smarowaliście :D Hipokryci :D

0

Powtarzam to od kiedy do Barcelony przyszedł. Dembele nie ma techniki, przeglądu pola i po prostu nie myśli. Moim zdaniem nie zasługuje na pierwszy zespół ani na numer 7. Więcej farta niż skilla.

1

hahahah Dembele..... xDDDD

0

@Scross xDDD daj mu klapsa

0

Dawać Gaviego! :)

2

Ten chłopak jest niesamowity!

4

Najgorsze? Skuteczność, czyli wejście do bramki z piłką nie wiem po chuuuuuuuuuuu. No i ten Dembele, który potyka się o własne nogi. Trzeba czasu i gry. Nic więcej.

1

Nie oczekujcie cudów. To jest nowy zespół. Paru z nich ma ledwo po 19 lat... Brakuje doświadczenia. Muszą się jeszcze ograć razem. Opanujcie się.

0

Ja mam wrażenie, że Dembele ma problem z poruszaniem się i kontrolą otoczenia.

0

Wyobrażacie sobie taką kolorową flagę na polskim stadionie? xD

0

@LionelM95 Idzie, ale jak nie zablokujesz reklam to nie ma sensu.

3

Niesamowite jak ten Gavi biega. Wszędzie go pełno :D

0

Nie ma co gadać Lew to kot jestttt

0

jezu jezu lewy.....

0

na ch...... kiwaszzzz

0

@BarcaFan001 10k banknotów z Eurobiznesu chyba :D

0

Co by nie gadać. Dobry był grajek z niego. Lubiłem jego grę. Powodzenia Arda!

7

@Firestone Dlaczego wam De Jong zbrzydł?

1

Troszkę Xaviego poniosło z tym składem.

0

Super. Obstawiłem, że Barca wygra obie połowy a tu rezerwy grają ......

1

@Roobo Aa w ten sposób. No to pech. Remis mi siadł na szczęście. PS Dobre i 44 ziko :P

1

@Roobo Też dawałem tam remis :D PS Chyba masz tysiaka :P

0

1,18 kurs na Villareal. To niezły kupon :D

0

@cchesterr43 O jaaaa haha i masz 3:3 :DDD

1

@cchesterr43 Chyba siądzie :D 3:2 :D

1

@cchesterr43 łoooo Panie, dobrze tu poleciałeś nie powiem

0

Polska mistrzem Polski :D

1

Spokojnie ludzie. To nie zmienia faktu, że chłop nie myśli często gęsto na boisku. Sporo ma takich zagrywek, po których mam wylew.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?