0

No to może mi powiecie, że jak na wartość 100mln euro to grajek jest świetny? :D haha Dembele to daremniak i zawsze nim będzie i koniec tematu :D

0

Zaraz wam wymaszczę komenatrze jak go wszyscy tutaj spisali na straty jakiś czas temu :D Wy pewnie też ładnie go smarowaliście :D Hipokryci :D

0

Powtarzam to od kiedy do Barcelony przyszedł. Dembele nie ma techniki, przeglądu pola i po prostu nie myśli. Moim zdaniem nie zasługuje na pierwszy zespół ani na numer 7. Więcej farta niż skilla.

1

hahahah Dembele..... xDDDD

0

@Scross xDDD daj mu klapsa

0

Dawać Gaviego! :)

2

Ten chłopak jest niesamowity!

4

Najgorsze? Skuteczność, czyli wejście do bramki z piłką nie wiem po chuuuuuuuuuuu. No i ten Dembele, który potyka się o własne nogi. Trzeba czasu i gry. Nic więcej.

1

Nie oczekujcie cudów. To jest nowy zespół. Paru z nich ma ledwo po 19 lat... Brakuje doświadczenia. Muszą się jeszcze ograć razem. Opanujcie się.

0

Ja mam wrażenie, że Dembele ma problem z poruszaniem się i kontrolą otoczenia.

0

Wyobrażacie sobie taką kolorową flagę na polskim stadionie? xD

0

@LionelM95 Idzie, ale jak nie zablokujesz reklam to nie ma sensu.

3

Niesamowite jak ten Gavi biega. Wszędzie go pełno :D

0

Nie ma co gadać Lew to kot jestttt

0

jezu jezu lewy.....

0

na ch...... kiwaszzzz

0

@BarcaFan001 10k banknotów z Eurobiznesu chyba :D

0

Co by nie gadać. Dobry był grajek z niego. Lubiłem jego grę. Powodzenia Arda!

7

@Firestone Dlaczego wam De Jong zbrzydł?

1

Troszkę Xaviego poniosło z tym składem.

0

Super. Obstawiłem, że Barca wygra obie połowy a tu rezerwy grają ......

1

@Roobo Aa w ten sposób. No to pech. Remis mi siadł na szczęście. PS Dobre i 44 ziko :P

1

@Roobo Też dawałem tam remis :D PS Chyba masz tysiaka :P

0

1,18 kurs na Villareal. To niezły kupon :D

0

@cchesterr43 O jaaaa haha i masz 3:3 :DDD

1

@cchesterr43 Chyba siądzie :D 3:2 :D

1

@cchesterr43 łoooo Panie, dobrze tu poleciałeś nie powiem

0

Polska mistrzem Polski :D

1

Spokojnie ludzie. To nie zmienia faktu, że chłop nie myśli często gęsto na boisku. Sporo ma takich zagrywek, po których mam wylew.

0

Kurka, ależ ten Haaland to kocur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?