0

Dobra, dobra... Pamiętacie takie wschodzące gwiazdy jak Gai Asulin, Bojan czy Giovanni Dos Santos? Tak więc, spokojnie. Pożyjemy, zobaczymy :)

2

Kibice Sevilli nie chcieli Ramosa w klubie a ten przyszedł i strzela dla rywala xD ta oni go zjedzą hahaha

5

@Gaz Ja bym się jeszcze powstrzymał od oceny Felixa. Fati też był taki na początku. Wszystko się może jeszcze zmienić.

2

Dopóki jest PZPN i cala ta banda, która "orze jak może", to nigdy nic się nie zmieni. Piłka jest na 2 miejscu w Polsce.

0

@Janas11224 Wydoił cię z kasy mówisz? :D

1

Źle powiedział? Wszystko prawidłowo. Przynajmniej jest ktoś, kto mówi jak jest.

1

@Barcelonka070 Chłopcze, ten kredyt 2% jest teraz dla deweloperów, bogaczy. Przez to, że w tym kredycie nie ma limitu na metr kwadratowy ceny mieszkań poszybowały masakrycznie górę. Lekko 150 tyś zł więcej (od ceny sprzed pół roku) trzeba dać teraz za mieszkanie. I idzie do gorszego. Kogo będzie stać na kawalerkę 27m za 800 tys zl? Bo takie ceny są w Warszawie. Trzeba być chorym na głowę, żeby podpisać na siebie taki wyrok. To jest dramat co się dzieje. Dodatkowo cudzoziemcy mogą też wziąć ten kredyt. Czyli jakiś bogaty Ihor z Ukrainy zainwestuje a Ty polski podatniku płać na jego raty.

0

z Messim było podobnie przecież. Już nie było niemożliwe, już prawie był w Barcelonie, jedną nogą, drugą nogą w Arabach, aż w końcu wylądował w USA xd

0

Co czytam komentarze, że chłop nie kocha klubu, bo chce pieniądze za pracę i powinien pracować za darmo to kisne hahahaha typ wygrał LaLigę i wyciągnął klub jakby nie patrzeć na prostą a inny pisze, że gówniania gra jak była tak jest xDD to tylko polaczki mogą tak napisać, tragedia tych ludzi, qpa w głowie.. ech

0

Ale męczą wora już...

0

1,2 miliarda euro za 2 sezony gry u arabów to jest suma, która pozwoli żyć na kosmicznie godnym poziomie na 5 pokoleń do przodu. Teraz pytanie, co jest ważniejsze dla Messiego (lub jego ojca), gra w klubie, który dał mu wszystko i spełnienie się do końca, poczucie, że to jest to, co podpowiada mu serce i dusza, czy hajsik i bajlando.

6

Chłopak ma nierówno pod sufitem i często to pokazuje. Brakuje mu ogłady, okrzesania i dystansu do siebie. Pepe w realu był podobnym psycholem.

0

@meg23 Wejście Polski do tyłka ukrainy sięga już tak głęboko, że już dawno straciliśmy swoją tożsamość i godność. Za hajs Amerykanów sprzedamy wszystko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Barcaa12 Myślę, że spokojnie ¾ ukrainy popiera banderyzm. ukraińskie ulice pisane imionami ludobójców, pomniki stawiane ludobójcom, bary, puby pełne banderowskich i nazistowskich akcentów, pochody z flagami upa, swastykami i pułku azowa. Otwórzcie oczy.

2

@Hartge bo ukry myślą, że Polacy mówią w ich języku albo, że powinni się go uczyć.

5

Gavi to jest przekocur.

0

Do redakcji: Jest możliwa ankieta odnośnie chęci lub niechęci powrotu Messiego do Barcy? Pozdrawiam :)

1

Skisnę. Chłop przychodzi w lipcu i wszyscy ochy i achy a dziś "sprzedać póki coś wart". Minęło raptem 4 miesiące ludzie. Jesteście tragiczni niektórzy.

0

Mallorca, ecstasy and motion, oh oh oh

That's Mallorca

Mallorca, give me your devotion, oh oh oh

That's Mallorca

Living is easy, life will be so crazy

I don't wanna miss it no more

Come on down and get it

Your mind can really take it

That's the way you like it for sure

Mallorca, join the generation, oh oh oh

That's Mallorca

Mallorca, feel the good vibration, oh oh oh

That's Mallorca

1

I z piłką do bramki chcą wejść.. heh

0

@Comfortable_ W d. byłeś, g. widziałeś.

2

Jezu ale aktorstwo..

0

Komentarz usunięty

0

Pięknie Dembele xDD

0

No to może mi powiecie, że jak na wartość 100mln euro to grajek jest świetny? :D haha Dembele to daremniak i zawsze nim będzie i koniec tematu :D

0

Zaraz wam wymaszczę komenatrze jak go wszyscy tutaj spisali na straty jakiś czas temu :D Wy pewnie też ładnie go smarowaliście :D Hipokryci :D

0

Powtarzam to od kiedy do Barcelony przyszedł. Dembele nie ma techniki, przeglądu pola i po prostu nie myśli. Moim zdaniem nie zasługuje na pierwszy zespół ani na numer 7. Więcej farta niż skilla.

1

hahahah Dembele..... xDDDD

0

@Scross xDDD daj mu klapsa

Media

Sonda

Kto wygra finał EURO?