hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwracam honor. W końcu powrót. brawo Lewy!
0
Yamal dostał wilka od siedzenia na schodach.
0
Z całym szacunkiem do Lewego, bo naprawdę go szanuję. Ale... To już kolejne jego totalnie słabe spotkanie. Ławka czeka niestety.
0
@Bernard777 Bardziej niedojrzałość. Nauczy się.
2
No bawić to się można jak jest 3 do przodu a nie w takiej sytuacji. Nie jest to niestety drużyna na miarę LM jeszcze.
0
Pieniądze, kasa, sianoooo... Byleby się nachapać jak najwiecej. Chłop ma już tyle kasy, że jego wnuków wnuki będą mogli żyć w dostatku. Ale nieeee, jeszcze, jeszcze i jeszcze, w opór. Do grobu te pieniądze zabierze. Ech..
0
@malypuzon z czystej ciekawości zapytam. Dlaczego City to klub mem?
11
W LM tak, ale gdzie indziej już nie trzeba xD dobry orzeł z niego haha
0
Niemoc w pomocy i ataku.
0
@mientusek1407 no można też tak to ująć.
3
Nie ma co zwalać na Lewego. Cała czwórka z przodu jest dzisiaj wyłączona.
1
Nie ma dzisiaj Barcelony w ataku. Nie ma mowy nawet o tym.
0
Ale oni są delikatni..
0
Zapomniałem o jego istnieniu :D Bez sensu.
0
Średni z niego defensywny pomocnik. Wygląda mi bardziej na napastnika i tam bym go zostawił hehe
0
Co się chłopak otarł o beznadzieję to nie mam pytań. Fart życia.
0
Jak tam hejterzy? Wstydźcie się. Powinni wasze komentarze haniebne przypinać na samej górze a wasze nicki pogrubić żeby wszyscy widzieli jacy z was "kibice". Żenua.
1
Ten plebiscyt jest już żenadą. Dembele najlepszym piłkarzem 2025 roku... trzymajcie mnie xDDD hahah
0
Szkoda, że nie ma szans na jakiegoś wychowanka, czy drugiego Messiego. Trzeba brać napastników już "zmęczonych".
1
Niestety czuję, że będą baty..
0
Ale piknik na stadionie. Wygląda jakby grali na pustym stadionie.
0
A nie mówiłem :) hehe
0
@Arekvip rozumiem, że gdyby jechał passatem to by przeżył? Na Boga, co za myślenie..
6
Jeżeli w tym dziale pojawia się nazwisko więcej niż 5 raz z rzędu to znaczy, że nic z tego nie będzie :D
0
@JimMorrisonFCB aleś zabawny..
0
Jakieś plotki krążą, że kręci się koło 20tki.
2
Czy to prawda, że Yamal ma więcej niż 17 lat?
0
Pomysłu na grę ni ma. W obronie się szukają, nie mają komu grać. Dziwne. Wygląda to źle ma razie.
1
Zdecydowanie, wg mnie, MVP meczu był Curbasi.
0
@adi7adi8 O to to to. Kiedy widzę jak wybiega z bramki w stronę przeciwnika to czuję ogromną niepewność, czy będzie żółtko czy czerwo i wapno.