0

Zwracam honor. W końcu powrót. brawo Lewy!

0

Yamal dostał wilka od siedzenia na schodach.

0

Z całym szacunkiem do Lewego, bo naprawdę go szanuję. Ale... To już kolejne jego totalnie słabe spotkanie. Ławka czeka niestety.

0

@Bernard777 Bardziej niedojrzałość. Nauczy się.

2

No bawić to się można jak jest 3 do przodu a nie w takiej sytuacji. Nie jest to niestety drużyna na miarę LM jeszcze.

0

Pieniądze, kasa, sianoooo... Byleby się nachapać jak najwiecej. Chłop ma już tyle kasy, że jego wnuków wnuki będą mogli żyć w dostatku. Ale nieeee, jeszcze, jeszcze i jeszcze, w opór. Do grobu te pieniądze zabierze. Ech..

0

@malypuzon z czystej ciekawości zapytam. Dlaczego City to klub mem?

11

W LM tak, ale gdzie indziej już nie trzeba xD dobry orzeł z niego haha

0

Niemoc w pomocy i ataku.

0

@mientusek1407 no można też tak to ująć.

3

Nie ma co zwalać na Lewego. Cała czwórka z przodu jest dzisiaj wyłączona.

1

Nie ma dzisiaj Barcelony w ataku. Nie ma mowy nawet o tym.

0

Ale oni są delikatni..

0

Zapomniałem o jego istnieniu :D Bez sensu.

0

Średni z niego defensywny pomocnik. Wygląda mi bardziej na napastnika i tam bym go zostawił hehe

0

Co się chłopak otarł o beznadzieję to nie mam pytań. Fart życia.

0

Jak tam hejterzy? Wstydźcie się. Powinni wasze komentarze haniebne przypinać na samej górze a wasze nicki pogrubić żeby wszyscy widzieli jacy z was "kibice". Żenua.

1

Ten plebiscyt jest już żenadą. Dembele najlepszym piłkarzem 2025 roku... trzymajcie mnie xDDD hahah

0

Szkoda, że nie ma szans na jakiegoś wychowanka, czy drugiego Messiego. Trzeba brać napastników już "zmęczonych".

1

Niestety czuję, że będą baty..

0

Ale piknik na stadionie. Wygląda jakby grali na pustym stadionie.

0

A nie mówiłem :) hehe

0

@Arekvip rozumiem, że gdyby jechał passatem to by przeżył? Na Boga, co za myślenie..

6

Jeżeli w tym dziale pojawia się nazwisko więcej niż 5 raz z rzędu to znaczy, że nic z tego nie będzie :D

0

@JimMorrisonFCB aleś zabawny..

0

Jakieś plotki krążą, że kręci się koło 20tki.

2

Czy to prawda, że Yamal ma więcej niż 17 lat?

0

Pomysłu na grę ni ma. W obronie się szukają, nie mają komu grać. Dziwne. Wygląda to źle ma razie.

1

Zdecydowanie, wg mnie, MVP meczu był Curbasi.

0

@adi7adi8 O to to to. Kiedy widzę jak wybiega z bramki w stronę przeciwnika to czuję ogromną niepewność, czy będzie żółtko czy czerwo i wapno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?