1

Nie jest rozwiązaniem ?Czyli to was trzeba wywalić !

0

Spokojnie to się jeszcze rozkręci

1

Jak zwykle zawsze się znajdzie taki pierd....mądrala co to wszystko wie najlepiej typowy polski polak kur.....Na stronę PSG to możesz iść ty pajacu tam będziesz się czuł jak w domu ,a Barcie kibicuje już ponad 35lat i dobrze znam historie klubu.

6

Ja pierd... toż to była totalna deklasacja !Grali z nami jak z juniorami ,jeszcze nigdy w swojej historii Barca nie miała tak słabej drużyny .Ta drużyna nie tylko grała słabo ona nie istniała na boisku całkowity brak pressingu , pomysłu ,woli walki i wiary we własne umiejętności .Jak wyjdziemy z tej grupy to będzie istny cud ,a zresztą po co żeby się znowu zblamować .

0

A w życiu wywalić go i to jak najszybciej jak się da !!!Jak go zostawimy to niedługo Barca jak za Van Galla będzie holenderską drużyną .

17

W Monachium chyba pękli ze śmiechu he he he he he he .właśnie sięgnęliśmy transferowego dna !

2

A jemu znowu się coś nie pokręciło z tą LM przecież on chce cały czas grać w tej Superlidze trzech .

0

No jasne jeszcze tylko ten drewniak nam jest potrzebny brrrrrrrrrrr

3

Laporta a niech cie piekło pochłonie oszuście jeden!Cules ci zawierzyli a ty naplułeś im w twarz i dlatego nigdy ci tego nie powinni wybaczyć !!!

1

Marca napisała- Podobno coś poszło nie tak podczas kolacji, w której uczestniczyli przedstawiciele klubu i piłkarza. Może zupa była za słona ?A tak bez żartów to jakaś totalna dziecinada w wykonaniu Laporty .Jeszcze wczoraj ogłaszał że dzisiaj Leo przyjedzie i na pewno oficjalnie podpisze nowy kontrakt .A dziś się zorientował że przez nowe przepisy La Ligi Barca nie jest w stanie finansowo podołać temu zadaniu, jakby wczoraj tego nie wiedział .Nie wiem jak wy ale ja się zastanawiam o co w tym wszystkim chodzi i kto tu kogo robi w wała ?

1

A ja ci mówię ze to już jest twój koniec w Barcelonie !!! Z pozdrowieniami Luis Alberto Suárez Díaz ..

0

Najgorszy po Marciniaku sędzia świata będzie sędziował finał LM !W tej Uefie to im się już całkiem chyba sufit na łeb zwalił !A u nas po staremu nowy prezes i znowu sprowadzanie dziadków .Laporta nie idz tą drogą !!!

3

Dobra ostatni gasi światło !To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy frajerami możemy już iść .

3

Zdecydowanie nie dla tego bandyckiego tworu ,bandyckiego prezesa !!!Wstyd mi że klub któremu kibicuje już 30lat przystąpił do tego towarzystwa któremu się wydaje że że jest lepsze od innych i tylko jemu należą się największe profity .A resztę należy potraktować z góry jak ubogich krewnych którym może coś się tam kiedyś rzuci z pańskiego stołu .Taka piłka nożna straci sens i zacznie za chwile przypominać cyrk w którym występują cały czas te same małpy .Z wielkim bólem serca muszę stwierdzić że jestem za całkowitym zawieszeniem we wszystkich rozgrywkach ,zawodników którzy wezmą udział w tej farsie Pereza .Laporta wstydź się!Srodze się na tobie zawiodłem !!!Més que un club a może teraz już bardziej -El dinero es más como un club

0

No cóż Messi jak to Messi w ważnym meczu odpoczywa . A Koeman jak to Koeman tradycyjnie taktycznie nie za bardzo ogarnia a jak dupa mu się pali to wpuszcza wszystkich jak leci w myśl zasady a może się coś uda . W każdym bądź razie
z tym przeciętnym trenerem i z chimerycznym Leosiem daleko to my nie zajedziemy !

3

Kolejny mecz w LM w którym drużynie nie idzie i ten sam scenariusz. Messi zwiesza głowę i przechodzi obok meczu czy tak powinien
reagować kapitan ?Ogólnie dno dna ,trzeba budować nową drużynę ze szczególnym uwzględnieniem obrony, bo bez monolitu w tej formacji w dzisiejszym futbolu nie da się wygrać niczego !

6

Busquets okaz muzealny !

3

Sprint Umtitiego 27 lat za Soldado 36 lat po prostu mnie powalił .Barca zaczęła grać dopiero po zmianach!

2

A jutro jak zwykle zamiast Barcy zobaczymy w tym gów....TVP sport Napoli, bo przecież gra tam beznadziejny Zieliński buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

0

A co tam będę dużo pisał ,Koeman wypierd.......i wszystko !!!

5

Tego Gryzemana to by nawet Wieczysta Kraków nie chciała!

2

Jak nasz flaming mówi że mamy być optymistami to będziemy he he

3

Messi nie funkcjonuje z tą drużyną i odwrotnie !Czas godnie pożegnać Króla .

0

Koeman -Winyyyyyyyyyyy!!!!!!!!! i to na tyle

0

Bayern kontra El Pistolero 12-2 he he

4

Brać Mane i to już !!!!!!!!! To najlepszy zawodnik jakiego możemy zakontraktować !

4

A mógł po zakończeniu kariery pełnić jakieś ważne stanowisko w strukturach klubu i spokojnie żyć . Mieć swój pomnik w Barcelonie być dozgonnie szanowaną i chełpionom ikoną klubu .A tak niektórzy uznają go za zdrajce a niektórzy za człowieka który bardzo dużo zrobił dla klubu, ale na koniec kariery zachował się nie fair w stosunku do kibiców którzy go uwielbiali i do klubu który też dał mu dużo .Panie Messi tak się nie robi nie depcze się swojej legendy !!!

0

Co tu dużo gadać mamy na ławce trenerskiej pana Valverde bis,zmiany to jakaś farsa .A Leo takimi meczami dobitnie potwierdza że jego czas niestety powoli się kończy .

2

A to ci dobre, będzie lis sprawdzał kto kury z kurnika podkrada.

0

Bartomeu mistrz wciskania kitu !Ty się chłopie ewentualnie nadajesz do mycia latarni na Rambli .

Media