O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3177
  • Liczba komentarzy 539
  • Polecenia 859

Komentarze

1

Jak ja lubię tego Toresa ,to naprawdę zajebis.... napadzior jest !On to każda okazję potrafi spierd....a to jest sztuka nie każdy tak umie!Myślę że w naszej ekstraklasie zrobił by furorę w Brukbecie z Niecieczy.


0

Wstyd i upokorzenie kur... ile można i to z Frankfurtem !Dawne demony z LM wróciły !Tą drużyna się zatrzymała na 0-4 z Realem i od tego meczu cały czas zjazd w dół!Xavi to nie jest trener top !

0

Torres to jedyne słabe ogniwo w tej drużynie!I ciągłe powtarzanie że on kiedyś odpali staje się już powoli żenujące. Ile i jakich sytuacji potrzebuje zawodnik kupiony za taką kasę żeby strzelić choćby jedna bramkę!Wczoraj gdyby nie błysk geniuszu pedriego to przez jego nieudolność zremisowalibyśmy wygrany mecz .Moim zdaniem Barcelona to nie jego rozmiar buta !!!


4

Dzisiaj dzień kota to Torres zaszalał!

0

Zobacz wszystkie

42

Ostatnio bardzo się boje że Suarez dryblując zabije się o własne nogi .No chyba że to jakiś nowy styl dryblowania he he

34

Jakiś ciemny jak na Gebelsa he he

32

To trzeba mieć ku,,,,fantazje w meczu w którym można osiągnąć historyczny sukces i skończyć sezon bez porażki ,nie wystawia się Leona. A potem ciąga się go dziesięć godzin lotu do RPA żeby zagrał w jakimś nic nie znaczącym sparingu .Toż to jest Cirkus i Skandaloza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27

No nie ten znowu oczekiwał ze przyjedzie drużyna i zrobi autostradę do własnej bramki,Panie LE jest pan od tego żeby mieć przygotowane różne rozwiązania i wdrażać je w życie w zależności od przebiegu wydarzeń na boisku!A nie potem tłumaczył się w dziecinny sposób że tego czy tamtego pan nie oczekiwał .Toż to jest kompromitacja i wstyd dla trenera!!!

25

Te koszulki ponoć zaprojektował sam Valverde, specjalnie dla swojego ulubieńca Rakitica żeby poczuł się jak w reprezentacji Chorwacji.