O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2852
  • Liczba komentarzy 528
  • Polecenia 847

Komentarze

1

Jak zwykle zawsze się znajdzie taki pierd....mądrala co to wszystko wie najlepiej typowy polski polak kur.....Na stronę PSG to możesz iść ty pajacu tam będziesz się czuł jak w domu ,a Barcie kibicuje już ponad 35lat i dobrze znam historie klubu.

6

Ja pierd... toż to była totalna deklasacja !Grali z nami jak z juniorami ,jeszcze nigdy w swojej historii Barca nie miała tak słabej drużyny .Ta drużyna nie tylko grała słabo ona nie istniała na boisku całkowity brak pressingu , pomysłu ,woli walki i wiary we własne umiejętności .Jak wyjdziemy z tej grupy to będzie istny cud ,a zresztą po co żeby się znowu zblamować .

0

A w życiu wywalić go i to jak najszybciej jak się da !!!Jak go zostawimy to niedługo Barca jak za Van Galla będzie holenderską drużyną .

17

W Monachium chyba pękli ze śmiechu he he he he he he .właśnie sięgnęliśmy transferowego dna !

2

A jemu znowu się coś nie pokręciło z tą LM przecież on chce cały czas grać w tej Superlidze trzech .

Zobacz wszystkie

42

Ostatnio bardzo się boje że Suarez dryblując zabije się o własne nogi .No chyba że to jakiś nowy styl dryblowania he he

34

Jakiś ciemny jak na Gebelsa he he

32

To trzeba mieć ku,,,,fantazje w meczu w którym można osiągnąć historyczny sukces i skończyć sezon bez porażki ,nie wystawia się Leona. A potem ciąga się go dziesięć godzin lotu do RPA żeby zagrał w jakimś nic nie znaczącym sparingu .Toż to jest Cirkus i Skandaloza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27

No nie ten znowu oczekiwał ze przyjedzie drużyna i zrobi autostradę do własnej bramki,Panie LE jest pan od tego żeby mieć przygotowane różne rozwiązania i wdrażać je w życie w zależności od przebiegu wydarzeń na boisku!A nie potem tłumaczył się w dziecinny sposób że tego czy tamtego pan nie oczekiwał .Toż to jest kompromitacja i wstyd dla trenera!!!

25

Te koszulki ponoć zaprojektował sam Valverde, specjalnie dla swojego ulubieńca Rakitica żeby poczuł się jak w reprezentacji Chorwacji.