grabi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bolesławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po obejrzeniu meczu mogę stwierdzić ,ze ten 19 letni chłopak z Austrii na lewej obronie jest fenomenalny. Ciekawe tylko ile Eurasów za niego by wołali
0
Panowie, ma ktoś z was może adres strony, na której są podane wszelkie dane dotyczące ilości żółtych i czerwonych kartek w tym sezonie Ligi Mistrzów dla poszczególnych zespołów? czyli który piłkarz ile ma itd. będę z góry wdzięczny
0
Ban!
0
była by to jego pierwsza ale jak ważna bramka, tak samo jak Belletiego ,który w FCB strzelił tylko JEDNEGO gola, tego w finale..
0
a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D
0
bla bla bla a jakbym chciał tego i tego a tego wywalić itd itd....Ludzie, Sylwek radził sobie lepiej niż Abidal , Hleb pewnie rozwinie się dopiero w następnym sezonie i powinien otrzymać szansę, Henry'ego też już chcieliście sprzedawać..;] A Guddy przydaje się do gry gdy środek pola u przeciwnika jest mocny fizycznie ,i sam Yaya nie da sobie rady. Nie widzę Iniesty walczącego ciałem. Nie bawcie się w : "tego chcę, temu już podziękujemy" Wiecie lepiej od Guardioli napiszcie o tym e-mail do klubu, jest na stronie. Na pewno trener się do was odezwie i podziękuje za cenne uwagi..;]
0
no no.. Mourinho chce Eto'o... a Guardiola chce Kobe Bryant'a;)
0
El Siete
Idź na stronę realmadryt.pl ,zaloguj się i zobacz czy Cię tam nie ma :) Real pokazał w LM w tym tygodniu jaki jest mocny z silniejszymi drużynami :) pozdrawiam:) hała madryt!!
0
Panowie ....żaden kryzys!!! proponuję przeczytać post użytkownika amkwish z wczoraj z godziny 10:47 oto link..:
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2
932633&page=3
zagiąłem się jak nigdy...
0
nie spamuj
mod
0
nie spamuj
mod
0
niech ktoś z redakcji poda swój nr gg, mam kompilacje :)
0
no i dobrze, przyda się chłopakom troszkę odpoczynku
0
on lata na tej prawej stronie jak samolot :P oby tak dalej Dani :D
0
Poszukuję użytkownika Mateć,który sprzeczał się z kilkoma osobami w czerwcu ,że Alves nie nadaje się do Barcelony :) czas miał pokazać ,a ty miałeś się odezwać kolego:)
0
więcej nie będę wymieniał...
0
michalfcb takze, ten wolałby lahma:)
0
robokochambarce także był przeciwnikiem tego transferu:)
0
brudnyjack , Proszę o odpowiedź tego oto Pana ,który twierdził w czerwcu ,że Alves nie jest dobrym posunięciem, i nie pasuje do Barcy... teraz można z czystym sumieniem się z tego śmiać:) miałem Ci kolego to przypomnieć,więc to robię:)
0
z tym kontraktem to sa jaja pewnie:) jak zagral Iniesta??
0
wybaczcie za offtopic, ale mam chłopaki pytanko... potrzebuję meczu Milan-Barcelona w całości z sezonu 2005-2006 co wygraliśmy 1-0 po bramce Guily-ego.. jak ktoś ma jestem w stanie nawet zapłacić.jak ktoś ma pisać - grabik8@vp.pl
0
wybaczcie za offtopic, ale mam chłopaki pytanko... potrzebuję meczu Milan-Barcelona w całości z sezonu 2005-2006 co wygraliśmy 1-0 po bramce Guily-ego.. jak ktoś ma jestem w stanie nawet zapłacić.jak ktoś ma pisać - grabik8@vp.pl
0
wybaczcie za offtopic, ale mam chłopaki pytanko... potrzebuję meczu Milan-Barcelona w całości z sezonu 2005-2006 co wygraliśmy 1-0 po bramce Guily-ego.. jak ktoś ma jestem w stanie nawet zapłacić.jak ktoś ma pisać - grabik8@vp.pl
0
Panowie!!! jest mecz na Nsport???? bo słyszałem niedawno ,że N chce wykupić prawa do ligi hiszpańskiej...:) czyżby to było moje wybawienie?
0
no proszę....boski Diego który ciągle podkreśla jaki to Leo nie jest głosuje na Cristiano wczesniej go krytykując..... heh śmieszne:) dziwi mnie głos Domenecha na Eto'o :P nie wiem dlaczego , ale dziwi:P
0
3 w kolejności pod względem zarobków ustępujący Eto'o i Messi'emu... hmm a Zawsze czytałem na tej stronie, że Henry jest lepiej opłacany:)
0
a Wenger był "skłonny" dać za Toure 7 mln euro.... szuka frajera, lecz nie znajdzie go w Katalonii;p
0
sevs co racja to racja:) piwo od razu lepiej smakuje:))
0
rehabilitacja po karnym..ale to nie znaczy, że nie powinna cała drużyna dostać porządnego opie... w szatni ! złapać za pyski i być zespołem a nie grać pod siebie!!
0
ŻAL BÓL ROZPACZ I PŁACZ !! Messi był zmotywowany jak to się wypowiadał? widać,.. ciekawe na co się tak zmotywował... już kur*wa błaszyczkowski lepiej by zagrał niż Messi, a równie dobrze Samu mógłby zostać wymieniony na Wichniarka;] oczywiście ironia....