0

po obejrzeniu meczu mogę stwierdzić ,ze ten 19 letni chłopak z Austrii na lewej obronie jest fenomenalny. Ciekawe tylko ile Eurasów za niego by wołali

0

Panowie, ma ktoś z was może adres strony, na której są podane wszelkie dane dotyczące ilości żółtych i czerwonych kartek w tym sezonie Ligi Mistrzów dla poszczególnych zespołów? czyli który piłkarz ile ma itd. będę z góry wdzięczny

0

Ban!

0

była by to jego pierwsza ale jak ważna bramka, tak samo jak Belletiego ,który w FCB strzelił tylko JEDNEGO gola, tego w finale..

0

a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D

0

bla bla bla a jakbym chciał tego i tego a tego wywalić itd itd....Ludzie, Sylwek radził sobie lepiej niż Abidal , Hleb pewnie rozwinie się dopiero w następnym sezonie i powinien otrzymać szansę, Henry'ego też już chcieliście sprzedawać..;] A Guddy przydaje się do gry gdy środek pola u przeciwnika jest mocny fizycznie ,i sam Yaya nie da sobie rady. Nie widzę Iniesty walczącego ciałem. Nie bawcie się w : "tego chcę, temu już podziękujemy" Wiecie lepiej od Guardioli napiszcie o tym e-mail do klubu, jest na stronie. Na pewno trener się do was odezwie i podziękuje za cenne uwagi..;]

0

no no.. Mourinho chce Eto'o... a Guardiola chce Kobe Bryant'a;)

0

El Siete

Idź na stronę realmadryt.pl ,zaloguj się i zobacz czy Cię tam nie ma :) Real pokazał w LM w tym tygodniu jaki jest mocny z silniejszymi drużynami :) pozdrawiam:) hała madryt!!

0

Panowie ....żaden kryzys!!! proponuję przeczytać post użytkownika amkwish z wczoraj z godziny 10:47 oto link..:

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2

932633&page=3

zagiąłem się jak nigdy...

0

nie spamuj

mod

0

nie spamuj

mod

0

niech ktoś z redakcji poda swój nr gg, mam kompilacje :)

0

no i dobrze, przyda się chłopakom troszkę odpoczynku

0

on lata na tej prawej stronie jak samolot :P oby tak dalej Dani :D

0

Poszukuję użytkownika Mateć,który sprzeczał się z kilkoma osobami w czerwcu ,że Alves nie nadaje się do Barcelony :) czas miał pokazać ,a ty miałeś się odezwać kolego:)

0

więcej nie będę wymieniał...

0

michalfcb takze, ten wolałby lahma:)

0

robokochambarce także był przeciwnikiem tego transferu:)

0

brudnyjack , Proszę o odpowiedź tego oto Pana ,który twierdził w czerwcu ,że Alves nie jest dobrym posunięciem, i nie pasuje do Barcy... teraz można z czystym sumieniem się z tego śmiać:) miałem Ci kolego to przypomnieć,więc to robię:)

0

z tym kontraktem to sa jaja pewnie:) jak zagral Iniesta??

0

wybaczcie za offtopic, ale mam chłopaki pytanko... potrzebuję meczu Milan-Barcelona w całości z sezonu 2005-2006 co wygraliśmy 1-0 po bramce Guily-ego.. jak ktoś ma jestem w stanie nawet zapłacić.jak ktoś ma pisać - grabik8@vp.pl

0

wybaczcie za offtopic, ale mam chłopaki pytanko... potrzebuję meczu Milan-Barcelona w całości z sezonu 2005-2006 co wygraliśmy 1-0 po bramce Guily-ego.. jak ktoś ma jestem w stanie nawet zapłacić.jak ktoś ma pisać - grabik8@vp.pl

0

wybaczcie za offtopic, ale mam chłopaki pytanko... potrzebuję meczu Milan-Barcelona w całości z sezonu 2005-2006 co wygraliśmy 1-0 po bramce Guily-ego.. jak ktoś ma jestem w stanie nawet zapłacić.jak ktoś ma pisać - grabik8@vp.pl

0

Panowie!!! jest mecz na Nsport???? bo słyszałem niedawno ,że N chce wykupić prawa do ligi hiszpańskiej...:) czyżby to było moje wybawienie?

0

no proszę....boski Diego który ciągle podkreśla jaki to Leo nie jest głosuje na Cristiano wczesniej go krytykując..... heh śmieszne:) dziwi mnie głos Domenecha na Eto'o :P nie wiem dlaczego , ale dziwi:P

0

3 w kolejności pod względem zarobków ustępujący Eto'o i Messi'emu... hmm a Zawsze czytałem na tej stronie, że Henry jest lepiej opłacany:)

0

a Wenger był "skłonny" dać za Toure 7 mln euro.... szuka frajera, lecz nie znajdzie go w Katalonii;p

0

sevs co racja to racja:) piwo od razu lepiej smakuje:))

0

rehabilitacja po karnym..ale to nie znaczy, że nie powinna cała drużyna dostać porządnego opie... w szatni ! złapać za pyski i być zespołem a nie grać pod siebie!!

0

ŻAL BÓL ROZPACZ I PŁACZ !! Messi był zmotywowany jak to się wypowiadał? widać,.. ciekawe na co się tak zmotywował... już kur*wa błaszyczkowski lepiej by zagrał niż Messi, a równie dobrze Samu mógłby zostać wymieniony na Wichniarka;] oczywiście ironia....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?