O sobie

  • Zainteresowania Futbol , motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik A. Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Śląsk Wrocław
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 35
  • Polecenia 0

Komentarze

0

po obejrzeniu meczu mogę stwierdzić ,ze ten 19 letni chłopak z Austrii na lewej obronie jest fenomenalny. Ciekawe tylko ile Eurasów za niego by wołali

0

Panowie, ma ktoś z was może adres strony, na której są podane wszelkie dane dotyczące ilości żółtych i czerwonych kartek w tym sezonie Ligi Mistrzów dla poszczególnych zespołów? czyli który piłkarz ile ma itd. będę z góry wdzięczny

0

Ban!

0

była by to jego pierwsza ale jak ważna bramka, tak samo jak Belletiego ,który w FCB strzelił tylko JEDNEGO gola, tego w finale..

0

a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D

Zobacz wszystkie

0

po obejrzeniu meczu mogę stwierdzić ,ze ten 19 letni chłopak z Austrii na lewej obronie jest fenomenalny. Ciekawe tylko ile Eurasów za niego by wołali

0

El Siete

Idź na stronę realmadryt.pl ,zaloguj się i zobacz czy Cię tam nie ma :) Real pokazał w LM w tym tygodniu jaki jest mocny z silniejszymi drużynami :) pozdrawiam:) hała madryt!!

0

a mi się marzy ,żeby to Hleb strzelił zwycięską bramkę w finale w Rzymie jak się tam znajdziemy...Każdy inaczej by na niego wtedy patrzył, a do tego w ten sposób chłopak udowodniłby ,że nie można skreślać piłkarza po jednym sezonie w nowej drużynie.No to dzisiaj koszulka Iniesty na plecy i lecimy z meczem na nsport wraz z kibicami chelsea u boku ;D

0

była by to jego pierwsza ale jak ważna bramka, tak samo jak Belletiego ,który w FCB strzelił tylko JEDNEGO gola, tego w finale..

0

Gdy Samuel strzelał po 3 bramki w meczu każdy go całował, a teraz gdy titi strzelił 2 Samuela odsyłacie na ławkę... Henry dzisiaj oprócz bramek NIC WIECEJ NIE POKAZAŁ.Lubie gościa za zaangażowanie ,ale strzelenie 2 bramek w jednym meczu nie jest zadnym dowodem na to jaką sie ma dyspozycje. Kierując sie optymizmem i odsyłając Eto'o na ławkę możemy tylko my, i dziękuję Bogu ,ze nie mamy na to wpływu. Heniek osiągnął więcej... Samuel jest po prostu LEPSZY i dlatego on powinien grać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?