fr3d
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy są jakieś panujące przesądy dotyczące dobrego wyniku w GD? Np. przyrządzenie w dniu Klasyku jakiejś potrawy, wykonanie jakiejś konkretnej czynności, udanie się w konkretne miejsce (np. Montserrat), modlitwa?
0
Mahrez jest kibicem FCB, więc Real obejdzie się smakiem.
Potwierdzenie https://pbs.twimg.com/media/CWYcOGoWEAIhC_7.jpg
0
ostatnio nike się nie popisuje. Jak najszybciej trzeba zacząć negocjować z innymi. Oczywiście nike może zostać, tylko jak da odpowiednią kasę oraz jak ogarnie swoich designerów :)
0
Oby nie na Camp Nou. Długo chciałem, żeby coś z niego było. Niestety nie udowodnił swojej przydatności w zespole Barcelony. Są lepsi na jego pozycje.
1
Transmisja na TVP Sport :)
0
fajnie, jakby w pierwszym meczu w Huesce pograli zmiennicy pokroju Munira, Sandro, Rafinhy, Bartry, Montoyi, Adriano, Ter Stegena. To mogą być dla nich ważne minuty w kontekście sezonu.
0
poszło zamówienie :)
1
Może zabrzmię jak pewien Jarosław, ale : "To wszystko wina ekipy rządzącej". Zubi ma teraz rok wakacji :)
1
Zdecydowane TAK dla Willy'ego, bo cenię go jako bramkarza. Ale pytanie, czy nie lepiej wprowadzać powoli kogoś z La Masii? Podobnież Masip ma świetny sezon...
0
To był zły mecz z naprawdę świetnie dysponowanym tego dnia rywalem - absolutnie zły na takie eksperymenty. Czemu Tata nie zostawił takich zmian na mecze na Camp Nou z ligowymi ogórkami?
0
a czy będzie ebook?
0
Sport przewiduje, że zaczniemy mecz w "10"? :P
0
Wow! Facet świetnie gada po hiszpańsku. Naprawdę miło się go słucha
0
Od razu mogę Wam wszystkim powiedzieć, że Barcelona przyjedzie bez piłkarzy, którzy będą brali udział w Pucharze Konfederacji, tj. Hiszpanów (Xavi, Iniesta, Puyol, Valdes, Alba, Busquets, Pique, Cesc i Pedro) i Brazylijczyków (Neymar, Alves). Wiem, że można pojechać zobaczyć FC Barcelonę - klub legendę, ale za 280 zł fajnie by było zobaczyć też jakieś nazwiska. Lubię oglądać katalońską młodzież i oczywiście Messiego, ale nie za taką cenę.
0
Domènec Torrent - idealny człowiek do zbierania nagrań meczów :)
0
a może w sobotę o 12:00?? :P
0
Nie mam zdania na temat tej operacji:
a)z jednej strony David Villa jest piłkarzem światowej klasy, który mimo ciężkiej kontuzji jest w wysokiej formie i co mecz potwierdza swoją przydatność drużynie
b)z drugiej strony ma już 31 lat (w grudniu stukną mu 32 lata), sztab szkoleniowy nie daje mu zbyt wiele szans i wobec tylko 1,5-rocznego kontraktu może być to ostatnia szansa, żeby zarobić na nim dobre pieniądze (13,8mln funtów=16mln euro)
Jeżeli Tito i Jordi nie mają zamiaru dawać mu więcej szans na grę, lepiej go sprzedać. Oczyści to trochę szatnię oraz da szanse innym piłkarzom - Tello, Cuence, może przyspieszy awans do pierwszej drużyny Deulofeu
0
niech Real odpadnie z Valencią i po problemie :P
0
ale jaja...
0
Wiadmość dnia! Teraz tylko czekamy na Davida Villę, Cuencę, Thiago oraz oczywiście Abidala. Na Muniesę niestety poczekamy do nowego roku co najmniej.
0
Roura trochę wygląda jak młody Gmoch :)
0
Mam nadzieję, że nasza młodzież się pokaże z dobrej strony i zakomunikuje, że jest świetnym materiałem na przyszłość
0
Boję się, że historia się powtórzy, przyjdzie plaga kontuzji i znów finał LM i świętowanie La Liga obejrzymy tylko w TV :(
0
Numer nie świadczy o tym, że zrobi karierę w Barcelonie :P
Życzymy powodzenia!
0
W przedsprzedaży koszulki na nowy sezon kosztują 90 euro...Barca ostro walczy z długiem :/
0
Hmmm... Didier "fuckin' disgrace" Drogba w FCB? ciekawa propozycja, tym bardziej za darmo, ale ma trudny charakter. Tito będzie miał trudną decyzję do podjęcia
0
dać 10mln euro + 2 mln euro variables i będziemy mieli wartościowego piłkarza. Ważne, żeby uwinąć się jeszcze przed Euro.
0
@FC1899Barca
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Del Bosque nie zabrał na Euro 2012 Juana Maty i Davida Silvy, więc poczekam jednak na oficjalną informację.
0
Cesc i Dani Alves powinni zostać. Wg mnie zmiany powinny być kosmetyczne - Adriano, Keita out. Którymś z nich, albo obydwoma obniżyć cenę za Thiago Silvę, kupić Jordiego Albę i poszukać napastnika lub przywrócić do życia Davida Villę lub Bojana.
0
Z tytułu może wynikać, że Petr Cech, po sąsiedzku interesuje się dzisiejszym meczem Pucharu Polski :P