0

Czy są jakieś panujące przesądy dotyczące dobrego wyniku w GD? Np. przyrządzenie w dniu Klasyku jakiejś potrawy, wykonanie jakiejś konkretnej czynności, udanie się w konkretne miejsce (np. Montserrat), modlitwa?

0

Mahrez jest kibicem FCB, więc Real obejdzie się smakiem.
Potwierdzenie https://pbs.twimg.com/media/CWYcOGoWEAIhC_7.jpg

0

ostatnio nike się nie popisuje. Jak najszybciej trzeba zacząć negocjować z innymi. Oczywiście nike może zostać, tylko jak da odpowiednią kasę oraz jak ogarnie swoich designerów :)

0

Oby nie na Camp Nou. Długo chciałem, żeby coś z niego było. Niestety nie udowodnił swojej przydatności w zespole Barcelony. Są lepsi na jego pozycje.

1

Transmisja na TVP Sport :)

0

fajnie, jakby w pierwszym meczu w Huesce pograli zmiennicy pokroju Munira, Sandro, Rafinhy, Bartry, Montoyi, Adriano, Ter Stegena. To mogą być dla nich ważne minuty w kontekście sezonu.

0

poszło zamówienie :)

1

Może zabrzmię jak pewien Jarosław, ale : "To wszystko wina ekipy rządzącej". Zubi ma teraz rok wakacji :)

1

Zdecydowane TAK dla Willy'ego, bo cenię go jako bramkarza. Ale pytanie, czy nie lepiej wprowadzać powoli kogoś z La Masii? Podobnież Masip ma świetny sezon...

0

To był zły mecz z naprawdę świetnie dysponowanym tego dnia rywalem - absolutnie zły na takie eksperymenty. Czemu Tata nie zostawił takich zmian na mecze na Camp Nou z ligowymi ogórkami?

0

a czy będzie ebook?

0

Sport przewiduje, że zaczniemy mecz w "10"? :P

0

Wow! Facet świetnie gada po hiszpańsku. Naprawdę miło się go słucha

0

Od razu mogę Wam wszystkim powiedzieć, że Barcelona przyjedzie bez piłkarzy, którzy będą brali udział w Pucharze Konfederacji, tj. Hiszpanów (Xavi, Iniesta, Puyol, Valdes, Alba, Busquets, Pique, Cesc i Pedro) i Brazylijczyków (Neymar, Alves). Wiem, że można pojechać zobaczyć FC Barcelonę - klub legendę, ale za 280 zł fajnie by było zobaczyć też jakieś nazwiska. Lubię oglądać katalońską młodzież i oczywiście Messiego, ale nie za taką cenę.

0

Domènec Torrent - idealny człowiek do zbierania nagrań meczów :)

0

a może w sobotę o 12:00?? :P

0

Nie mam zdania na temat tej operacji:
a)z jednej strony David Villa jest piłkarzem światowej klasy, który mimo ciężkiej kontuzji jest w wysokiej formie i co mecz potwierdza swoją przydatność drużynie
b)z drugiej strony ma już 31 lat (w grudniu stukną mu 32 lata), sztab szkoleniowy nie daje mu zbyt wiele szans i wobec tylko 1,5-rocznego kontraktu może być to ostatnia szansa, żeby zarobić na nim dobre pieniądze (13,8mln funtów=16mln euro)
Jeżeli Tito i Jordi nie mają zamiaru dawać mu więcej szans na grę, lepiej go sprzedać. Oczyści to trochę szatnię oraz da szanse innym piłkarzom - Tello, Cuence, może przyspieszy awans do pierwszej drużyny Deulofeu

0

niech Real odpadnie z Valencią i po problemie :P

0

ale jaja...

0

Wiadmość dnia! Teraz tylko czekamy na Davida Villę, Cuencę, Thiago oraz oczywiście Abidala. Na Muniesę niestety poczekamy do nowego roku co najmniej.

0

Roura trochę wygląda jak młody Gmoch :)

0

Mam nadzieję, że nasza młodzież się pokaże z dobrej strony i zakomunikuje, że jest świetnym materiałem na przyszłość

0

Boję się, że historia się powtórzy, przyjdzie plaga kontuzji i znów finał LM i świętowanie La Liga obejrzymy tylko w TV :(

0

Numer nie świadczy o tym, że zrobi karierę w Barcelonie :P
Życzymy powodzenia!

0

W przedsprzedaży koszulki na nowy sezon kosztują 90 euro...Barca ostro walczy z długiem :/

0

Hmmm... Didier "fuckin' disgrace" Drogba w FCB? ciekawa propozycja, tym bardziej za darmo, ale ma trudny charakter. Tito będzie miał trudną decyzję do podjęcia

0

dać 10mln euro + 2 mln euro variables i będziemy mieli wartościowego piłkarza. Ważne, żeby uwinąć się jeszcze przed Euro.

0

@FC1899Barca
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby Del Bosque nie zabrał na Euro 2012 Juana Maty i Davida Silvy, więc poczekam jednak na oficjalną informację.

0

Cesc i Dani Alves powinni zostać. Wg mnie zmiany powinny być kosmetyczne - Adriano, Keita out. Którymś z nich, albo obydwoma obniżyć cenę za Thiago Silvę, kupić Jordiego Albę i poszukać napastnika lub przywrócić do życia Davida Villę lub Bojana.

0

Z tytułu może wynikać, że Petr Cech, po sąsiedzku interesuje się dzisiejszym meczem Pucharu Polski :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?