Czy są jakieś panujące przesądy dotyczące dobrego wyniku w GD? Np. przyrządzenie w dniu Klasyku jakiejś potrawy, wykonanie jakiejś konkretnej czynności, udanie się w konkretne miejsce (np. Montserrat), modlitwa?
ostatnio nike się nie popisuje. Jak najszybciej trzeba zacząć negocjować z innymi. Oczywiście nike może zostać, tylko jak da odpowiednią kasę oraz jak ogarnie swoich designerów :)
Zdecydowane TAK dla Willy'ego, bo cenię go jako bramkarza. Ale pytanie, czy nie lepiej wprowadzać powoli kogoś z La Masii? Podobnież Masip ma świetny sezon...
już tylko żółta kartka dla Higuaina w meczu z Sevillą i pełnia szczęścia :D a tak na poważnie to sytuacja Realu przed kolejnym Gran Derbi mocno się osłabia. Taki zawodnik jak Robben nie zagra w żadnym z tych dwóch spotkań.
Komentarze
0
Czy są jakieś panujące przesądy dotyczące dobrego wyniku w GD? Np. przyrządzenie w dniu Klasyku jakiejś potrawy, wykonanie jakiejś konkretnej czynności, udanie się w konkretne miejsce (np. Montserrat), modlitwa?
0
Mahrez jest kibicem FCB, więc Real obejdzie się smakiem.
Potwierdzenie https://pbs.twimg.com/media/CWYcOGoWEAIhC_7.jpg
0
ostatnio nike się nie popisuje. Jak najszybciej trzeba zacząć negocjować z innymi. Oczywiście nike może zostać, tylko jak da odpowiednią kasę oraz jak ogarnie swoich designerów :)
0
Oby nie na Camp Nou. Długo chciałem, żeby coś z niego było. Niestety nie udowodnił swojej przydatności w zespole Barcelony. Są lepsi na jego pozycje.
1
Transmisja na TVP Sport :)
1
Zdecydowane TAK dla Willy'ego, bo cenię go jako bramkarza. Ale pytanie, czy nie lepiej wprowadzać powoli kogoś z La Masii? Podobnież Masip ma świetny sezon...
1
Transmisja na TVP Sport :)
1
Może zabrzmię jak pewien Jarosław, ale : "To wszystko wina ekipy rządzącej". Zubi ma teraz rok wakacji :)
1
już tylko żółta kartka dla Higuaina w meczu z Sevillą i pełnia szczęścia :D a tak na poważnie to sytuacja Realu przed kolejnym Gran Derbi mocno się osłabia. Taki zawodnik jak Robben nie zagra w żadnym z tych dwóch spotkań.
0
A co z naszywką na koszulkę? Tą złotą? Chyba zwycięzca KMŚ może ją sobie naszyć na trykot na cały kolejny rok kalendarzowy...czy mam rację?