O sobie

  • Zainteresowania FCB
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman
  • Ulubione zespoły F.C. Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 165
  • Polecenia 4

Komentarze

0

Czy są jakieś panujące przesądy dotyczące dobrego wyniku w GD? Np. przyrządzenie w dniu Klasyku jakiejś potrawy, wykonanie jakiejś konkretnej czynności, udanie się w konkretne miejsce (np. Montserrat), modlitwa?

0

Mahrez jest kibicem FCB, więc Real obejdzie się smakiem.
Potwierdzenie https://pbs.twimg.com/media/CWYcOGoWEAIhC_7.jpg

0

ostatnio nike się nie popisuje. Jak najszybciej trzeba zacząć negocjować z innymi. Oczywiście nike może zostać, tylko jak da odpowiednią kasę oraz jak ogarnie swoich designerów :)

0

Oby nie na Camp Nou. Długo chciałem, żeby coś z niego było. Niestety nie udowodnił swojej przydatności w zespole Barcelony. Są lepsi na jego pozycje.

1

Transmisja na TVP Sport :)

Zobacz wszystkie

1

Zdecydowane TAK dla Willy'ego, bo cenię go jako bramkarza. Ale pytanie, czy nie lepiej wprowadzać powoli kogoś z La Masii? Podobnież Masip ma świetny sezon...

1

Transmisja na TVP Sport :)

1

Może zabrzmię jak pewien Jarosław, ale : "To wszystko wina ekipy rządzącej". Zubi ma teraz rok wakacji :)

1

już tylko żółta kartka dla Higuaina w meczu z Sevillą i pełnia szczęścia :D a tak na poważnie to sytuacja Realu przed kolejnym Gran Derbi mocno się osłabia. Taki zawodnik jak Robben nie zagra w żadnym z tych dwóch spotkań.

0

A co z naszywką na koszulkę? Tą złotą? Chyba zwycięzca KMŚ może ją sobie naszyć na trykot na cały kolejny rok kalendarzowy...czy mam rację?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?