Ten skład nie jest taki zły, potrzebne jest tu mocniejsze pierdzielnięcie, taki Flick może poukładał by ten skład lepiej od Xaviego chociaż Xaviemu i tak moim zdaniem należy się szacunek bo przyszedł w bardzo trudnym momencie i zdobył mistrzostwo.
Szkoda go, szybko się wpasował do zespołu, zostawili Depaya który i tak poszedł.. Barca gra inaczej niż Bayern, tu Lewy nie dostaje tyle piłek jak w Niemczech, nie ma też takich skrzydłowych jak Roben czy Ribery.. Środek pola nie daje z siebie 100% a obrona spadła z formą, ale nie jest zła.
To moim zdaniem najlepszy ofensywny zawodnik, ciągnie grę do przodu jako jedyny. Niestety Barca upadła bardzo nisko na dno przez poprzednie zarządy, te dźwignie finansowe tylko utrzymywanie przy życiu trupa.. Chociaż widać białe światełko tunelu do odzyskania życia ale to potrwa.
Koniec z wydawaniem kasy na rezerwowych graczy, jak kupić to tylko z myślą o pierwszym składzie. Niech wróci Messi by został godnie porzegnany w klubie, zawodnik w miejscie Sergio Busquetsa i prawy obrońca najlepiej młody typu Balde, więcej wydatków nie potrzeba.
Jest za krótko by móc się wykazać, widać zmianę w grze ale to nie wina trenera że napastnicy nie trafiają a obrońcy przysypiają.. Potrzeba czasu by doszlifować z zgrać nowy zespół
Sędziowie daremni, ale nie zmienia to faktu że zawodnicy Barcy nie potrafili strzelić żadnej bramki. Dembele egoistą, na boisku nikt nie szukał Lewandowskiego. Samo klepanie piłki, drybling i bieganie nie spowoduje że się wygra.
6
Za mniej niż 100mln bym nie sprzedawał, wszyscy traktują Barcę bez szacunku. Kane sprzedali za 95mln to mają kasę i niech tyle dadzą za De Jonga.
1
Ten skład nie jest taki zły, potrzebne jest tu mocniejsze pierdzielnięcie, taki Flick może poukładał by ten skład lepiej od Xaviego chociaż Xaviemu i tak moim zdaniem należy się szacunek bo przyszedł w bardzo trudnym momencie i zdobył mistrzostwo.
4
Taka okazja może się nie powtórzyć, niestety nie wnosi za dużo do zespołu, nie ten poziom, Barca potrzebuję kogoś pokroju Yamala, Dembele, Neymar.
0
Z deszczu pod rynnę..
0
Fati moim zdaniem był lepszy, ale kontuzja go zniszczyła, i to że za bardzo zaczął gwiazdorzyć..
1
Ma rację, ta nagroda to bardziej aleja gwiazd a nie nagroda dla najlepszego zawodnika..
0
Joachim Low jest jeszcze wolny :)
0
Szkoda go, szybko się wpasował do zespołu, zostawili Depaya który i tak poszedł.. Barca gra inaczej niż Bayern, tu Lewy nie dostaje tyle piłek jak w Niemczech, nie ma też takich skrzydłowych jak Roben czy Ribery.. Środek pola nie daje z siebie 100% a obrona spadła z formą, ale nie jest zła.
0
Szkoda że tak krótko, pasował do Barcy jak mało kto.
0
@ArturS może taką wizję na grę ma trener..
1
To był Horror z "Happy Ending"..
0
Nie ma prawa więcej wartego od pieniędzy.
2
Jak ma takie wymagania finansowe to do Arabii..
0
Gdzie oglądacie ?
0
Nawet jak by zagrał połowę sezonu to i tak przy takich statystykach zrobi różnicę :)
0
@Greenalley jestem za, Messi też się wychowywał pod skrzydłami Ronaldinho.
18
@J23Closs Głupi jesteś..
0
Kolejny interez życia ..
1
To moim zdaniem najlepszy ofensywny zawodnik, ciągnie grę do przodu jako jedyny. Niestety Barca upadła bardzo nisko na dno przez poprzednie zarządy, te dźwignie finansowe tylko utrzymywanie przy życiu trupa.. Chociaż widać białe światełko tunelu do odzyskania życia ale to potrwa.
0
@JaroslawSPZ
Chyba ty !
8
Wszędzie wyłączyłem polubienia i obserwację, nie powinno się mieszać sportu z polityką, gejami itp. Tak samo jak polityki z religią..
2
Czyli Messi podjął już decyzję dlatego Alba z Busquetsem też trafią do Arabii Saudyjskiej.
1
Koniec z wydawaniem kasy na rezerwowych graczy, jak kupić to tylko z myślą o pierwszym składzie.
Niech wróci Messi by został godnie porzegnany w klubie, zawodnik w miejscie Sergio Busquetsa i prawy obrońca najlepiej młody typu Balde, więcej wydatków nie potrzeba.
0
@Afamir czy sezon 10/11 był najlepszym sezonem z najmniejszą ilością porażek w lidze ?
0
Świetna wiadomość, Messi wywiera presję na Arabach a Barca sprzedaje za dobrą kasę weteranów :)
Niech wezmą jeszcze S.Roberto :)
21
Zemsta za Superligę ?
Ręką zdala od ciała, widać ewidentnie ruch ręką.. po co ten VAR ?
0
Szkoda że brakuje języka Polskiego.
4
Jest za krótko by móc się wykazać, widać zmianę w grze ale to nie wina trenera że napastnicy nie trafiają a obrońcy przysypiają.. Potrzeba czasu by doszlifować z zgrać nowy zespół
0
@sintesox zwłaszcza w pierwszej połowie od Dembele..
0
Sędziowie daremni, ale nie zmienia to faktu że zawodnicy Barcy nie potrafili strzelić żadnej bramki. Dembele egoistą, na boisku nikt nie szukał Lewandowskiego. Samo klepanie piłki, drybling i bieganie nie spowoduje że się wygra.