1

@agaFCB nie z obecnym składem. Będzie tylko płacz ze wielki Xavi nic nie osiągnął. Na generała przyjdzie jeszcze czas :)

0

W granicach rozsądku to max 80mln za niego, co i tak jest sumą niewyobrażalnie dużą.

0

Piszecie o La Masii. Nie chcecie żeby Barca wydała 100mln na tak genialnego gracza jakim jest Veratti, a potem jest płacz, że nie potrafimy wygrać LM. Ludzie, kluby wydają na transfery kilka razy wiecej niż Barca i kibice nie mają z tym problemu. Dzisiejsze ceny są jakie są, z naszych pięniędzy Barca nikogo nie kupuje więc o co Wam chodzi? Jeśli chcemy sukcesów, najpierw musimy się wzmocnić.

1

Co ma wygląd do tego jakim jest człowiekiem lub piłkarzem? Ważne, że on czuje się dobrze sam se sobą, Tobie nic do tego.

0

Robię screena Twojego komentarza, wrócę tu po meczu z Juve :D

0

No i kibice z Madrytu sami będą sobie winni, gdyż Pique dzięki gwizdą i "utrudnianiu" mu gry, gra dużo lepiej :D

1

Ja tam się ciesze, z tego zawieszenia. Leo sobie odpocznie, a kibice po raz kolejny docenią, że bez niego reprezentacja traci bardzo dużo :D

13

Drzecie mordę, jak Barca pozyskuje kolejnego sponsora, ale jak tylko pojawi się większa oferta za zawodnika to byście go sprzedali... Arda to część dzisiejszej Barcy, poświęcił wiele by tu grać. Trochę szacunku :)

1

"Myślicie, że dlaczego tak długo te kluby utrzymują się na topie?"

Są po prostu lepsze o kilka poziomów od innych klubów :) Jedynie co mnie cieszy, to to, że szejkowie ze swoją kasą nie dają rady zwojować europy.

14

Ale to wybierał Ney, nie Ty :]

0

Pewnie i tak będzie PSG, jak co roku ^^

0

Oki, nie będę się kłócił, z lepiej wykształconym STUDENTEM!

0

Sam piszesz długie zdania, używając przy tym wielu przecinków. :]

2

A to jakieś forum polonistyczne? :]

2

Oby ta intensywność nie wpłynęła na odnowienie się urazu. Mam nadzieję, że Leo w krótkim czasie wróci do formy sprzed kontuzji i będzie czarował nas swoją grą :)

3

To co, którego piłkarza wyrzucamy po tym meczu? aa no i oczywiście Lucho do zwolnienia co nie?

1

Szczególnie w to, że nie będzie nigdy kupował zawodników z Barcy.

0

To samo tyczy się Iniesty, szkoda (a zarazem świetnie się złożyło :D ), że tylu świetnych piłkarzy żyje w tym samych czasach. No ale cóż, król jest tylko jeden - Leo :]

0

Ostatnio mówili, że do 2021 (lub 2022, nie pamiętam), więc do roku, w którym ma zostać otwarte "nowe" Camp Nou, chcą aby Leo był twarzą tego stadionu. Będą to już pewnie niestety ostatnie lata Leo w Barcelonie.

0

No tak, bo 1-2 to sromotna porażka :D

6

Szanuje kolego :]

8

Moim zdaniem, jeśli LM nie obroniła Barca Guardioli, ani ostatnio Barca Enrique, nie dokona tego nikt, oczywiście oprócz Barcy, która w mojej opinii ma teraz najlepszy skład ostatnich kilkunastu lat :]

1

"słabi" są tylko w grupie, w fazie pucharowej nie ma już słabych drużyn ;] Według mnie dobrze jest tak jak jest, nie powinni nic zmieniać.

7

Czemu kolega nie może podać 11, która wg. niego jest realna za pare lat? Zawsze znajdzie się jakiś pajac, który musi się dopier*olić :]

7

A jak strzeli, to już nie tylko serce :]

9

Oczywiście :D

W przypadku gdy załóżmy klub płaci za piłkarza 40mln + 10 zmiennych, oznacza to, że (w zależności od zapisu w umowie) w przypadku rozegrania danej ilości meczów/wygrania LM/zajęcia miejsca na podium w klasyfikacji złotej piłki, klub będzie musiał jeszcze do tych 40mln dopłacić, w tym przypadku (który podałem) nie więcej niż 10mln :)

2

"Rewanżowe spotkanie z Sevillą zaplanowano na 17 sierpnia, godz. 23:00."

Myślę, że pierwszy mecz będzie o tej samej godzinie.

0

A Alba, Pique? Nie mówie tu już o Fabregasie, bo mimo wszystko ten transfer nie należał do najlepszych.

0

Bo strzelił haha :D

0

To się Verma nagrał... Dałbym mu jeszcze jeden sezon, jeśli znów będzie człowiekiem "na pół sezonu" wtedy mozna go sprzedac.

Media