0

Messi to prawdziwy Barcelonista co potwierdza tymi słowami on jest dla mnie piłkarzem wszech czasów. Ludzie i inni piłkarze paczcie i sie uczcie to jest piłkarz który obdarzyłmiłością jeden klub a nie co rok całować inny herb noszony na sercu. Brawo Messi !

Vamos Messi, Vamos Barca!

0

Messi to prawdziwy Barcelonista co potwierdza tymi słowami on jest dla mnie piłkarzem wszech czasów. Ludzie i inni piłkarze paczcie i sie uczcie to jest piłkarz który obdarzyłmiłością jeden klub a nie co rok całować inny herb noszony na sercu. Brawo Messi !

Vamos Messi, Vamos Barca!

0

mlody messi10

No chyba to 10 w nicku to twój wiek ale... zresztą przejdźmy do tematu na poważnie: mamy 2 wyjścia co do Bojana :

1) Pozbywamy się Bojana lub wypożyczamy i załatwiamy lepszego rezerwowego lub bierzemy z centery

2) Czekamy aż się przełamie ale zapewniam że zanim do tego dojdzie to mistrzostwo Hiszpani liga i LM poszła w pisdu a on złapie forme w maju i na początku przyszłego sezonu będzie powtórka tej sytuacji.

Nie ukrywajmy że Bojan BYŁ świetnym napastnikiem bardzo dobrze prosperującym w przyszłość Barcy ale od roku obserwuję równą pochyłą... w dół, przykro mi to mówić ale taka jest przwda.

Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę :)

0

Przyjdą, przyjdą zgadzam się... ale nie w tym klubie za słaby jesteś :(

0

No to kicha nie wiem kto zagra na środku jak Bojan to Real odskoczy nam na 4 punkty bo powtórze to jeszcze raz i nie boję się tego BOJAN JEST DO KITU!

0

Jak dla mnie to Bojan możesz se darować te teksty bo dla mnie to on po prostu nie daje rady i mówiłem to od początku tego sezonu ale wszyscy mnie krytykowali, no to teraz z spokojem mogę powiedzieć że miałem racje że on nie pasuje do Barcy bo jest po prostu za słaby!. sory ale z Bojana nic nie będzie on już się skończył rozwijać i stanął na poziomie... 6/10 sory za szczerość

0

realkibic23

Tak... a Xavi sam wygrywa mecze wracaj do realu człowieku bo dziś lanie dostaniecie jak tak zagracie haha

0

Cule88

100 % racji mądrze gadasz

0

powiem tak mieliśmy jednego z najlepszych napastników świata a mógł być najlepszym skrzydłowym świata i nie zgodzę się z opinią innych że Ibra jest do niczego. Macie kompleksy po odejściu Eto'o i przez to go znienawidziliście. Jak dla mnie to Pep trochę dziwnie zaczyna się zachowywać jak na pierwszy sezon to miał kapitalny i nie mówcie że nie, porównajcie chociażby CR7 czy Kaka', a zobaczymy co Villa pokarze w pierwszym sezonie (chociaż życzę mu korony). No tak trzeba jeszcze spojrzeć na to z tej strony że Villa już gra w Division a Ibra grał w Serie A. Jak dla mnie to Pep zrobił wielki błą bo Ibra za rok mógł być wart z 90 mln. i mieć miano najlepszego napastnika świata.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli :)

Pozdrawiam

0

Jak dla mnie to sądzę że będziemy tego żałować jak Ibra odejdzie nieważne jak gra ale zawsze siał spustoszenie w obronie przeciwnika dla mnie to będzie zła decyzja bardzo zła i nie zdziwił bym sie jakby Ibra w LM zaaplikował nam kilka bramek. Jak odejdzie to życzę mu wszystkiego najlepszego ja go bede i tak dobrze wspominał bo nie wiem dlaczego Pep nie dał mu szans się wgać tak jak Henremu i za to bede miał żel do Pepa jak go sprzeda.

Pozdrawiam wszystkich :)

0

Niech nie kłamia teraz to on mi lotto jeżeli ktos gra dla Realu nie może porównywać sie do Barcy i mówić że ją lubi wybrał źle i to jego wybór :( Szkoda

0

Fanarek

To ty sie sprzedaj Ibra nic takiego nie powiedział a jeśli nawet to ma do tego prawo bo ma umiejętności, a jeśli zagra Bojan od pierwszej minuty do możemy się pożegnać z pucharem. Jeśli się myle i zagra dobry mecz to obiecuję że oficjalnie przeproszę go na forum fcBarca.com (ale wątpię)

0

Jak dla mnie to Villa jest najlepszem napastnikiem... co ja mówie snajperem na świecie i udowodnił to grą na MŚ i wydaje mi się panowie i panie (jeżeli są) że znó potrójna korona będzie nasza a w lidze sie nie przejmuję Realem bo to co pokazali dziś to żenada Standard Ličge - Real Madryt 1:1 (0:1) po kompromitującej grze królewskich.

Pozdrawiam wszystkich i dobranoc życzę :)

0

A zapomniałem typujcie ile będzie? Ja stawiam 4:1 dla Barcy (Villa, Ibra, Villa i Messi dla Sevilli Navas)

0

Ibra-Villa-Messi nie wyobrażm sobie innego ustawienia jeżeli chcemy wygrać.

P.S. Nie umiem się doczekać bo... Transmisja na żywo w TVP Sport powtarzam NA ŻYWO

0

kavulo

"Tia,a kiedyś było "Bojan za Ibrę".Spokojnie poczekajmy"

Ja mogę powiedzieć z ręką na sercu że nigdy nie przepadałem za nim juz bardziej Pedro ale nie Bojan.

0

Sory że tak powiem ale jak dla mnie Barca może wygrać tylko pod jednym warunkiem jeżeli zagra Ibra-Villa-Messi a nie BOJAN bo on nic nie wniósł do gry. Wiem że wszyscy zara po mnie pojadą ale on dla mnie jest daremny Ibra w pierwszej połowie kapitalne portórze KAPITALNE podanie a on miał tyle czsu że nawet ja był zdołał strzelić (nie koniecznie bramkę) w światło bramki a on co? ... jajco nic nul, zero. Powiem tak jeżeli Bojan będzie grał to będziemy mieć kłopot z wygraniem cokolwiek w tym sezonie. Przepraszam ale każdy ma prawo do swojego zdania a moje jest takie.

Pozdrawiam VeB

0

Zlatan nie odejdzie na pewno a przynajmniej nie chce, ja w niego wierzę jak na razie 2 mecze 2 gole i oby tak dalej Ibra. A ci co twierdzą że Ibra ma odejśc to mają ładnie nas*ane w głowach, ja wam mówię jeszcze wam szczęka opadnie :)

Vamos Ibra!

0

Yaya ty też pozostaniesz w sercach kibiców Barcy, życzę ci samych sukcesów z bratem.

Vamos Yaya, Vamos Barca!

0

nuke

no 3:4 nie ale ale 4:6 to już chyba tak ale z rezerwami arsenalu przypominam ci że Fabregasa nie ma Van Pesiego nie ma Almuni... :) hehe a ten bramkarz Legii palce lizać!

0

Pizzerman1

N-sport

0

A na żywo nie ma nigdzie ??

0

Pyrzo_Barca

Oby Ibra z tego powodu Ibra... zagrał w superpucharze i strzelił hat-tricka a ty strzel sie porządnie w łeb i nie udzielaj sie więcej póki cie nie oświeci.

A tak z innej beczki Superpuchar Hiszpanii z Sevillą będzie transmitowany na jakim kanale wiecie?

0

Frusciante

Wykorzysta wykorzysta ja tam w niego wierzę

VAMOS IBRA!

0

arkadio90

NIE to ty człowieku zrozum Ibra zostaje i jeszcze ci szczęka opadnie jak będziesz na niego patrzył. Mi sie wydaje że Ibra złapie swoje tempo w tym sezonie no chyba przyznacie że Seie A i Peimiera Division to zupełnie inne światy piłkarskie i potrzeba czsu co nie? Popatrzcie co było z Henry'm też wszyscy pisali że do kitu kasa w błoto a a pare dni temu jak odchodził do Red Bulls... (sory ale nie znam pełnej nazwy) to dzięki, że wielki, bo taki był ale potrzebował czsu! A co do

zxcvbnmasdqwe

Zgadzam się z toba w 100 % Ja bym zaryzykował stwierdzenie że jeśli Ibra się pokaże Pepowi to będzie Villa-Ibra-Messi, bo Ibra na skrzydle to chyba nie bardzo... a zresztą pozostawiam to Guardioli on ich poustawia sensownie wierzę w niego.

Pozdrawiam wszystkich.

0

ravpelc

Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.

A tak od siebie to nie wiem co powiedzieć może po prostu dzięki Rafa i powodzenia i samych sukcesów piłkarskich. Jeszcze raz dzieki

Pozdro:)

0

Dzięki za wszystko Titi nigdy nie zapomnę tego co zrobiłeś dla Barcy. Powodzenia w MLS i wszystkiego najlepszego :)

0

Wszystkiego najlepszego 100 lat Messi i spełnienia marzeń :)

0

A co powiecie o Robinio? Jak dla mnie kapitalny mecz w jego wykonaniu w Brazyli tylko on się wyróżniał pozytywnie. Torres jak dla mnie raczej nie obawiam się że może sie nie sprawdzić, Fabregas zdecydowanie tak i zmiennik dla Alvesa.

Pozdrawiam :)

0

Ja sie zgadzam dogadać się z Arsenalem na transfer za rok co za dużo to nie zdrowo.

P.S.

Ja na miejscu Messiego nie chciał dostać się do finału MŚ 2010 bo jeszcze niechcący szczeliłbym bramkę ;)

http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Niemoralna-propozycja-menadzera-Argentyny,wid,12337689,wiadomosc.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?