Zgadzam się z lufator ładnie masz nasrane jak ty tak bez sensu tu nadajesz to ja się zastanawiam czy masz wogóle jakieś pojęcie o piłce bo porównanie tych zawodników jest przynajmniej troche nie na miejscu i i prosiłbym cię żebyś się nie udzielał na takie tematy jak nie masz pojęcia. Odpowiedz mi co musi zrobic żebyś zaczął go cenić?? Strzelać du[ą hat-tricka!!??
Ja się nie zgadzam jak to uważacie gwiazdorzenie Ibry i dlatego wolicie Eto'o. Ja powiem tak że Eto'o na zawsze zostanie w moim sercu do końca życia jako jeden z najlepszych (powtarzam jeden z najlepszych) piłkarzy Barcy ale uważam że Ibra jest o niebo lepszy od Eto'o. Od samego początku jak czytałem ta żal d*upe sciskał że Ibra za słaby że się nie nadaje... itd. itd. Teraz Ibra wygrywa najważniejsze mecze dla nas a wy dalej jedziecie po nim jak po świni!! Odpowiedzcie sobie na pytanie czy bez Ibry wygralibyśmy derby z Madritos?? Daję 20% szans że Eto skończyłby tą akcje nie ma szans a w Interze też nie świeci w meczu z Dynamem nie umiał wykorzystać akcji sam na sam!! Dla mnie to jest szok bo jedna to można zrozumieć ale on miał z 3 stoprocentowe okazje.
Na zakończenie chciałbym wszystkich pozdrowić i zapewnić ze Eto'o na zawsze zostanie w moim sercu, ale Ibra jest o wiele lepszy nawet od Ronaldo (w przeciwieństwie do niego nie zjada go trema w wielkich meczach).
Na Eurosport coś mówili że będzie transmisja. Ja boję się Milanu (w sensie Ronnie i jakiegos błysku geniuszu a ostatnio je miewa) i Bayernu widziałem że jest mocny i nie poszło by tak z górki jak rok temu. Reszta mogła by być ;))
Zgadzam sie Fabregas z Anglii w zupełności wystarczy i tyle na ten temat a co do Ibry to będzie nam go brakowało, ale asysta z Mallorcą paluszki lizac oby tak dalej !!
Ale tak patrząc z drugiej strony to imponujący atak byśmy mieli. Osobiście uważam że taka suma to gruba przesada i wolałbym tą kasę dać na Franka oczywiście Riberego.
moim zdanioem Xavi zasługuje na miano najlepszego piłkarza, a zresztą zgadzam się z potok100 będę się cieszył bi na pewno dostanie ją ktoś z naszych i to jest najważniejsze.
P.S. A tak propo nowinek o Ronaldo to ma szanse wystąpić w GD i chciałbym zobaczyć konfrontację Messi vs Ronaldo a po drugie nie chcę aby zawodnicy kończyli kariery przez jakiegoś zasranego szamana bo równie dobrze moze to dotknąć jakiegś z Barcelonistów. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia;)
Mam prośbę jade do roboty i nie mogę śledzić meczu możecie mi ktoś napisać na fona wynik po 1 połowie i na koniec meczu bardzo będę wdzięczny 794-302-839 (play).
Tylko tak dalej liczę na to że będa regularnie strzelać i Ibra zdobędzie króla strzelców a tak poza tym przyznać się bez bicia kto mówił że Ibra będzie bezużyteczny ?? Ja też byłem niezbyt przekonany ale jak widać pokazał że można na nim polegac w każdym momencie :)
Ja bym powiedział Mascherano zdecydowane nie!!! Tylko Czesc Fabregas to jest zawodnik który potrafi grać za Xaviego ale potrafi zastąpić zawodnika na skrzydle. Nic dodać nic ująć, zawodnik kąpletny. Mi się wydaje że nie ma co porównywać tych dwóch zawodników Fabregas miażdży Mascherano jak mrówkę.
Ja bym o niego walczył jest wart dużych pieniędzy. Ja zrobiłbym tak: Fabregas za Henrego (ponoć powiedział że jak odejdzie to wróci Arsenalu) i co nie co można dorzucić a i nie zapominałbym o Robinho on jest kapitalnym drybrelem (brakuje mu do Messiego czu Ronaldo) ale potrafi nie jednego zostawić na czworakach ;) .
Pozdrawiam wszystkich i liczę że te dwa transfery dojdą do skutku byłoby kapitalnie :P
0
Riv
Zgadzam się z lufator ładnie masz nasrane jak ty tak bez sensu tu nadajesz to ja się zastanawiam czy masz wogóle jakieś pojęcie o piłce bo porównanie tych zawodników jest przynajmniej troche nie na miejscu i i prosiłbym cię żebyś się nie udzielał na takie tematy jak nie masz pojęcia. Odpowiedz mi co musi zrobic żebyś zaczął go cenić?? Strzelać du[ą hat-tricka!!??
0
Ja się nie zgadzam jak to uważacie gwiazdorzenie Ibry i dlatego wolicie Eto'o. Ja powiem tak że Eto'o na zawsze zostanie w moim sercu do końca życia jako jeden z najlepszych (powtarzam jeden z najlepszych) piłkarzy Barcy ale uważam że Ibra jest o niebo lepszy od Eto'o. Od samego początku jak czytałem ta żal d*upe sciskał że Ibra za słaby że się nie nadaje... itd. itd. Teraz Ibra wygrywa najważniejsze mecze dla nas a wy dalej jedziecie po nim jak po świni!! Odpowiedzcie sobie na pytanie czy bez Ibry wygralibyśmy derby z Madritos?? Daję 20% szans że Eto skończyłby tą akcje nie ma szans a w Interze też nie świeci w meczu z Dynamem nie umiał wykorzystać akcji sam na sam!! Dla mnie to jest szok bo jedna to można zrozumieć ale on miał z 3 stoprocentowe okazje.
Na zakończenie chciałbym wszystkich pozdrowić i zapewnić ze Eto'o na zawsze zostanie w moim sercu, ale Ibra jest o wiele lepszy nawet od Ronaldo (w przeciwieństwie do niego nie zjada go trema w wielkich meczach).
0
adrian1132 18- go ok 12 h.
0
Na Eurosport coś mówili że będzie transmisja. Ja boję się Milanu (w sensie Ronnie i jakiegos błysku geniuszu a ostatnio je miewa) i Bayernu widziałem że jest mocny i nie poszło by tak z górki jak rok temu. Reszta mogła by być ;))
0
Którego losowanie par 1/8 ??
0
ostrzeżenie
spam
0
ostrzeżenie
spam
0
A na N-ce??
0
A na N-ce będzie gdzieś transmisja bo orange sport jest na cyfrze niestety ;(
0
szkoda że zrezygnował z reprezentacji dla innych to jest ukoronowanie gry w klubie... ale cóz to jego decyzja ;)
P.S. Mam pytanie wiecie gdzie będzie transmisja klubowych MŚ??
0
atixavi
Pewnie sportklub na N-ce. Mam nadzieję ;)
0
Mam nadzieję że będzie transmisja w sportklub lub sportklub+ ale ciężko jak ch*lera będzie nie ma co;/ ale wierzę że do finału dojdą :))
0
Zgadzam się transmisja tylko na canal+ a na obcojęzycznych nic nie ma? np Al Jazeera Sport itp.
0
Ponawiam pytanie i proszę o odp.
Mam pytanie była transmisja gdzieś na N-ce?? Zastanawiam się nad kupnem a nie chcę żeby takie mecze mnie mijały. Pozdrawiam i dzięki za odp.
0
Mam pytanie była transmisja gdzieś na N-ce?? Zastanawiam się nad kupnem a nie chcę żeby takie mecze mnie mijały. Pozdrawiam i dzięki za odp.
0
Zgadzam sie Fabregas z Anglii w zupełności wystarczy i tyle na ten temat a co do Ibry to będzie nam go brakowało, ale asysta z Mallorcą paluszki lizac oby tak dalej !!
0
Misiek332211
Coś w tym musi być prawdy WP też podało taką informację:
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Barca-chce-Rooneya-i-rekordu-swiata,wid,11668603,wiadomosc.html?ticaid=19117
Ale tak patrząc z drugiej strony to imponujący atak byśmy mieli. Osobiście uważam że taka suma to gruba przesada i wolałbym tą kasę dać na Franka oczywiście Riberego.
Pozdrawiam wszystkich :)
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Cristiano-Ronaldo-uniknie-operacji,wid,11665608,wiadomosc.html?ticaid=190e7&_ticrsn=5
A i jeszcze adres do artykułu:)
0
moim zdanioem Xavi zasługuje na miano najlepszego piłkarza, a zresztą zgadzam się z potok100 będę się cieszył bi na pewno dostanie ją ktoś z naszych i to jest najważniejsze.
P.S. A tak propo nowinek o Ronaldo to ma szanse wystąpić w GD i chciałbym zobaczyć konfrontację Messi vs Ronaldo a po drugie nie chcę aby zawodnicy kończyli kariery przez jakiegoś zasranego szamana bo równie dobrze moze to dotknąć jakiegś z Barcelonistów. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia;)
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Barcy :)
0
To prawda gdyby nie Valdes to z dwie bramki byśmy stracili a tak to przynajmniej remis mamy ale szkoda tej okazji Ibry :((
A tak z innej bajki wiedzieliście co dzieje się z Ronaldo nawet z Barcą może nie grać. Pewnie szaman szaleje ;)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=26760&kom=ok
0
"Spodziewam się meczu podobnego do tego z Camp Nou" tylko żeby z wynikiem do przodu dla nas ale wierzę w Barcelonistów i że Guardiola wie co robić :)
0
I teraz też nie przegraja czuję to w kościach i wierzę w umiejetności szczególnie Ibry i Messiego. Daje że będzie z 1:2 lub 3 do Barcy.
VeB!
0
Suegidor
Racja zgadzam się w 100% cholernie niewygodny rywal nawet rok temu w szczycie formy mieliśmy problemy z nimi, jakaś alergia czy cuś??
Pozdrawiam wszystkich :)
0
Mam prośbę jade do roboty i nie mogę śledzić meczu możecie mi ktoś napisać na fona wynik po 1 połowie i na koniec meczu bardzo będę wdzięczny 794-302-839 (play).
Dzięki z góry dla osoby która da mi znać :)
0
lucas24
Dobre to. A wynik obstawiam z ... 5:0 dla Barcy
0
Tylko tak dalej liczę na to że będa regularnie strzelać i Ibra zdobędzie króla strzelców a tak poza tym przyznać się bez bicia kto mówił że Ibra będzie bezużyteczny ?? Ja też byłem niezbyt przekonany ale jak widać pokazał że można na nim polegac w każdym momencie :)
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy.
0
ProSabaku
Raula se zostawcie w życiu bym go nie chciał!! On nie umie grac my mamy Ibrę i w życiu go nie oddamy!!
Pozdrawiam kibiców Barcy :)
0
Ja bym powiedział Mascherano zdecydowane nie!!! Tylko Czesc Fabregas to jest zawodnik który potrafi grać za Xaviego ale potrafi zastąpić zawodnika na skrzydle. Nic dodać nic ująć, zawodnik kąpletny. Mi się wydaje że nie ma co porównywać tych dwóch zawodników Fabregas miażdży Mascherano jak mrówkę.
Pozdrawiam wszystkich. :)
0
Raczej nie temu transferowi wolałbym Robinho zamiast niego.
chmu
Mogę się z Tobą zgodzić ewentualnie do wypożyczenia ale nic więcej.
0
Ja bym o niego walczył jest wart dużych pieniędzy. Ja zrobiłbym tak: Fabregas za Henrego (ponoć powiedział że jak odejdzie to wróci Arsenalu) i co nie co można dorzucić a i nie zapominałbym o Robinho on jest kapitalnym drybrelem (brakuje mu do Messiego czu Ronaldo) ale potrafi nie jednego zostawić na czworakach ;) .
Pozdrawiam wszystkich i liczę że te dwa transfery dojdą do skutku byłoby kapitalnie :P