Pojawiają się newsy dotyczące jego sprzedaży ja jestem za wypożyczeniem zgadzam się z przedmówcą on i Tello objawienie ale oni muszą grać grać i grać i to byłby patent...
ale tak szczerze ja czekam aż huknie na Barca.com OFICJALNIE: NEYMAR PIŁKARZEM BARCY matko ten synek jest niesamowity patrząc na jego mecze on jest niepowtarzalny mówcie co chcecie ale w KMŚ miał 1 raz piłke przy nodze i zawinął Puyola doszedł Alves ale ten i tak dośrodkował z aptekarską precyzją do nogi myślę że jest gotowy przyjść do najlepszego klubu na świcie :))
A tak z innej beczki
Mecz toważyski Holandi i co kto w pomarańczach rozdaje karty?? 2 zawodników RvP i nasz Afelay to dla fredzli którzy ostatnio twierdzili że nie należało mu sie bo jest do niczego :)
VeB!!
Jestem koledzy jaknajbardziej za wypożyczeniem on musi grać a to MEGA talent tylko musi grać a nas nie stać na niewykorzystywanie okazji bo znów mistrzostwo przewalimy a za 2 lata może będzie 2 Messi?
VeB!
Arthix
boje sie kolego żeby nie skończyło się jak zwykle są faworytami a wychodzi jak zwykle ja chciałbym żeby grupa wyglądała tak
1 Holandia
2 Dania
3 Niemcy
3 Portugalia
ale bedzie cięzko naprawde ale po tym co Niemcy pokazali ze Szajcarią to jestem dobrej myśli :))
Przepraszam że tak z innej beczki ale właśnie sie dowiedzaiałem że LM bedzie w przyszłym sezonie na TVP1 ;) ale tylko środy :(( i Superpuchar Europy :)
ma zostać i już dla mnie jeden z najlepszych obrońców świata mimo swoich nieodpowiedzialnych wybryków, ale z drugiej strony to on jest jednym z najlepszych asystujących Messiemu no i ma kopa z dyst.
Jeżeli Bale za 45 mln. to podejrzewam że Alves z 50 sie nie powinno urwac równiez dobra a może nawet lepsza gra w ataku dla mnie piłkarz komletny ale czasem przeaktorzy ;)
VeB!!
Ve Alves:))
Wracaj czekamy :))
Tak bele do nastepnego GD, nie ukrywajmy że wpadka na Camp Nou to była kwestia nieskuteczności Xavi i chociaż jedna okazja Tello i jest 3:2 wiec niech nie pieprzy gupot
Motyl7
Racja mistrzostwo to mistrzostwo a to Copa del Rey na otarcie łez ale otwiera nam droge do kolejnego GD w Superpucharze Hiszpani i bedzie manita nie wyobrażam sobie tego inaczej.
wow Hulk ale rakieta dla mnie nr 1 brama w stylu Roberto Carlosa pamiętam taką brame
Iniesta nie wiem czy nr1 raczej gratulacje za ładną gre z klepki ale cóż to norma, to Barca, to więcej niż klub VeB!!!!
Ja tam nie wiem co o tym myśleć koleś może najlepsze czasy ma za sobą ale na sezon za fri? no ja nie wiem zawodnik któremu do do strzelenia bramki wystarczy pół okazji, moment aby asystować dobra... ba bardzo dobra gra w powietrzu głową. Powiem tak ja bym go chętnie zobaczył bo nie ukrywam że taki JOKER na ławce to jest coś może nie od początku meczu ale np od 70 min.
Ja jestem za
Panowie nietak dawno czytałem że 28 maja Tito ma zasiąść z Sandro Rosellem i beda rozmawiać o potencjalnych transferach i wzmocnieniach więc spokojnie z tymi newsami koledzy bo wiecie Tito pewnie zacznie działać jak zostanie sam na władzy aż Pep odejdzie:( Thanks Pep
VeB!!
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xpHxMjK1WAI#!
Obejrzycie zrozumiecie ja sledze te lige i to jest kropla w morzu...
0
Pojawiają się newsy dotyczące jego sprzedaży ja jestem za wypożyczeniem zgadzam się z przedmówcą on i Tello objawienie ale oni muszą grać grać i grać i to byłby patent...
ale tak szczerze ja czekam aż huknie na Barca.com OFICJALNIE: NEYMAR PIŁKARZEM BARCY matko ten synek jest niesamowity patrząc na jego mecze on jest niepowtarzalny mówcie co chcecie ale w KMŚ miał 1 raz piłke przy nodze i zawinął Puyola doszedł Alves ale ten i tak dośrodkował z aptekarską precyzją do nogi myślę że jest gotowy przyjść do najlepszego klubu na świcie :))
VeB!!!!!!!
0
Czekamy wracaj Eric :)
0
A tak z innej beczki
Mecz toważyski Holandi i co kto w pomarańczach rozdaje karty?? 2 zawodników RvP i nasz Afelay to dla fredzli którzy ostatnio twierdzili że nie należało mu sie bo jest do niczego :)
VeB!!
0
Alba i T. Silva a nie Bale!!!
0
marsan
Jak nie zasłużył jakby nie kontuzja to może by w pierwszym składzie wymiatał kto wie?
Należało mu się napewno bardziej niż Robenowi ;)
0
Jestem koledzy jaknajbardziej za wypożyczeniem on musi grać a to MEGA talent tylko musi grać a nas nie stać na niewykorzystywanie okazji bo znów mistrzostwo przewalimy a za 2 lata może będzie 2 Messi?
VeB!
0
Arthix
boje sie kolego żeby nie skończyło się jak zwykle są faworytami a wychodzi jak zwykle ja chciałbym żeby grupa wyglądała tak
1 Holandia
2 Dania
3 Niemcy
3 Portugalia
ale bedzie cięzko naprawde ale po tym co Niemcy pokazali ze Szajcarią to jestem dobrej myśli :))
0
Może to dziwne ale stąd
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39577
wiecie trzeba wiedziec co słychać u wroga ;)
0
Przepraszam że tak z innej beczki ale właśnie sie dowiedzaiałem że LM bedzie w przyszłym sezonie na TVP1 ;) ale tylko środy :(( i Superpuchar Europy :)
0
Super zasłużył se na to mam nadzieje że dokopią Krystynce i Niemcom bede trzymać kciuki :))
0
fcbmessifan
Fantastyczne posumowanie faktycznie łza sie kreci w oku :'(
0
Dobre?? Fantastyczne!! Gracias Pep :)))
0
Coś czuje że na koniec bedzie manita z 5 do przodu zabawa w kotka i myszke :))
0
ma zostać i już dla mnie jeden z najlepszych obrońców świata mimo swoich nieodpowiedzialnych wybryków, ale z drugiej strony to on jest jednym z najlepszych asystujących Messiemu no i ma kopa z dyst.
Jeżeli Bale za 45 mln. to podejrzewam że Alves z 50 sie nie powinno urwac równiez dobra a może nawet lepsza gra w ataku dla mnie piłkarz komletny ale czasem przeaktorzy ;)
VeB!!
Ve Alves:))
Wracaj czekamy :))
0
lipuch
+ kolarov kolego cztaj do końca
0
Tak bele do nastepnego GD, nie ukrywajmy że wpadka na Camp Nou to była kwestia nieskuteczności Xavi i chociaż jedna okazja Tello i jest 3:2 wiec niech nie pieprzy gupot
Motyl7
Racja mistrzostwo to mistrzostwo a to Copa del Rey na otarcie łez ale otwiera nam droge do kolejnego GD w Superpucharze Hiszpani i bedzie manita nie wyobrażam sobie tego inaczej.
0
wow Hulk ale rakieta dla mnie nr 1 brama w stylu Roberto Carlosa pamiętam taką brame
Iniesta nie wiem czy nr1 raczej gratulacje za ładną gre z klepki ale cóż to norma, to Barca, to więcej niż klub VeB!!!!
0
Ąz bym tam pojechał cjak bym miał kase na już, wypoczywaj Leo :))
0
_Tylko_Barca_,
Spierdalaj rasisto!!!!!!!
Przepraszam redakcjo ale nie idzie wytrzymać jak się takich słyszy!!
0
Ja tam nie wiem co o tym myśleć koleś może najlepsze czasy ma za sobą ale na sezon za fri? no ja nie wiem zawodnik któremu do do strzelenia bramki wystarczy pół okazji, moment aby asystować dobra... ba bardzo dobra gra w powietrzu głową. Powiem tak ja bym go chętnie zobaczył bo nie ukrywam że taki JOKER na ławce to jest coś może nie od początku meczu ale np od 70 min.
Ja jestem za
0
Panowie nietak dawno czytałem że 28 maja Tito ma zasiąść z Sandro Rosellem i beda rozmawiać o potencjalnych transferach i wzmocnieniach więc spokojnie z tymi newsami koledzy bo wiecie Tito pewnie zacznie działać jak zostanie sam na władzy aż Pep odejdzie:( Thanks Pep
VeB!!
0
RadKe12
Dzieki chociaż mogłeś tak odrazu
Pozdrawiam :)
0
RadKe12
Możesz mnie oświecić bo nie kumam widocznie
0
fifi1427
A to pewne kolego? Wiadomo juz gdzie?
Dzieki z góry za info przynajmniej ty jesteś normalny :))
0
RadKe12
Ty normalny jesteś???? jak nie wiesz to nie pisz a nie dupe zawracasz co za typ!!!! Nie masz pojęcia a sie udzielasz.
0
RadKe12
To możesz powiedzieć co jest napisane?
0
suowiq
...albo zdrożeje jak bedzie jego forma szła w góre ja bym chciał go w tym oknie transferowym ale niestety małoprawdopodobne;(
0
RadKe12
co i gdzie??
0
a co z RvP przedłużył ten kotrakt orietujecie sie bo nigdzie nie pisze.
Co do newsa to jestem na tak jaknajbardziej:)