dropsoon
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
z lepszymi nam sie gra lepiej druzynami bo nie stawiaja autobusu :D
2
ja jestem dobrej mysli jak tak graja ze slabym Elche to przecie Vilareal postawi o wiele wieksze warunki zwlaszcza ze maja o wiele lepszych piłkarzy :D
0
moze zobaczymy sadzac bo zadnych rotacji ich trener nie robi a to sie moze odbic ale jak wroca kontuzjowani bedzie inaczej ;p
0
ktore pewnie wygraja :) bo takiej przewagi to GD nie zmarnuja nie teraz :) oni mimo ze graja kiche to i tak potrafia wygrac wiec z Vilarealem i Bilbao tez tak bedzie
0
z takim podejsciem napewno nie bo Real ma 80% szans na wygranie u nas :) bo nie chce mi sie wierzyc ze Barca wygra u siebie z Realem :)
0
sami sa sobie winni gracze barcy tak jest jak sie ma w dupie mecz i mysla ze sie sa wygra powini brac przyklad z Realu jak sie powinno wygrywac mecze no ale trudno -4 i raczej tak do GD sie utrzyma bonie widze druzyny ktora urwie realowi punkty na Bernabeu a Barca pewnie straci sporo zwlaszcza z jeje podejsciem
1
panowie nie ma co plakac :) bierzcie przyklad z kibicow ligi Angielskiej :) tam jakos ich czolowe druzyny przegrywaja ze spadkowiczami i nikt tak nie przezywa a tym bardziej nie sprzedaje czy obraza jak tu czy na stronie Realu ,wiec błagam zluzujcie bo nie kazdy mecz da sie wygrac trzeba wspierac zespół bo Barca jeszcze odpali ja to wam mowie i jeszcze sprawi niespodziankę wam i sprawi wiele pociechy
0
widze ze Barca nie chce byc gorsza niz Real ja jebie co ten Lucho odpierdala
0
wyluzujcie :) ten fart sie skonczy na Sevili i Atletico :) albo juz wczesniej z RSSS :_
0
przestnan pieprzyc jak dziecko z tym powiedzeniem w tej obecnej chwili Barca nie zasluguje na jaki kolwiek szacunek tylko na gnojenie jej za to jak gra i wyglada
0
0
Suarez to drewno jednego zespolu zwanego Liverpool , tylko kasa wyrzucona w bloto na tego drewniaka :)
1
szkoda bylo tracic pradu na ogladanie tej choloty zwanej barcelona , beznadziejny trener,pzecietni zawodnicy na poziomie 2 ligi, korupcyjny zarzad \, szkoda slow >
0
ahahahah ta Barcelona dostanie baty na Camp Nou od Realu takie nieudaczniki graja w niej xd kazda czlowoa druzyna Europy ma lepszy sklad
0
szkoda ogladac tych patalachow w pomocy i ataku , z sezonu na sezon staczaja sie co raz bardziej, nie dosc ze kupuja beznadziejnych pilkarzy za sporo kase to same drewna i dziadki , dzisiejsza pomoc i obrona Barcy nadawala by sie na lawke albo na trybuny pozostalych czlowowych druzyn europy