ile moza oplakiwac dziecko rozumie strata wielka ale zyje sie dalej a on niech lepiej odejdzie bo jak ktos powiedzial 14 mln brac za kupe grania to i ja bym potrafil ...
niech Iniesta dla dobra klubu odejdzie bo co on robi w pierwszym skladzie to nie wiem , jak gdzie indziej by grzał ławe 0 jakiego kolwiek pozytku z Iniesty :)
ja jestem dobrej mysli jak tak graja ze slabym Elche to przecie Vilareal postawi o wiele wieksze warunki zwlaszcza ze maja o wiele lepszych piłkarzy :D
jesli Barca przegra lub zremisuje to wina bedzie Suareza bo nie trafiac na pusta bramke pewnie nawet nie potrafilby trafic jak by bramkarza nie bylo czy obroncow obok nie go xD
Komentarze
1
ile moza oplakiwac dziecko rozumie strata wielka ale zyje sie dalej a on niech lepiej odejdzie bo jak ktos powiedzial 14 mln brac za kupe grania to i ja bym potrafil ...
0
niech Iniesta dla dobra klubu odejdzie bo co on robi w pierwszym skladzie to nie wiem , jak gdzie indziej by grzał ławe 0 jakiego kolwiek pozytku z Iniesty :)
1
miejcie pretensje do Suareza drewno za 60 mln + nie potrafiace na pusta bramke 2 razy trafic :)
0
tak jest jak wiesniak suarez nie potrafi na pusta trafic :)
0
podziekujscie suarezowi :)
4
Suarez caly czas pilki Neymarowi zabiera ;//
2
ja jestem dobrej mysli jak tak graja ze slabym Elche to przecie Vilareal postawi o wiele wieksze warunki zwlaszcza ze maja o wiele lepszych piłkarzy :D
2
z lepszymi nam sie gra lepiej druzynami bo nie stawiaja autobusu :D
2
jesli Barca przegra lub zremisuje to wina bedzie Suareza bo nie trafiac na pusta bramke pewnie nawet nie potrafilby trafic jak by bramkarza nie bylo czy obroncow obok nie go xD
2
sam sobie Marcelinio jest winny tak jest jak sie wystawia niedoswiadczonych i nie opierzonych obroncow , zachcialo mu sie wystawiac 2 sklad