0

boze jakie panienki graja co kontakt to sie klada jak cipki jakeies zwlaszcza gracze Bayeru

0

czym tu sie dziwic że takie drewna Levante znajdujace sie na 18 miejscu w tabeli cos zrobia :D jak ich obrona to totalne nieporozumienia : D na tle takiego grajacego kazdy pomocnik czy druzyna lepsza by sie wyrozniala xD

1

Komentarz usunięty

0

oj musza sie nauczyc podawac w takiej sytuacji co mial Adriano :)

0

boze suarez wez sie naucz podawac lepiej bo az zal patrzec jak jebiesz akcje

0

boze Rakitic potknac sie o wlasne nogi ahahahhxD

0

mowie to co widze , iniesta ciagle sie potyka o wlasne nogi i ciagle traci pilki, Xavi ciagle podaje to boku i do najblizszego partnera jakos nie widzialem ladnego prostopadlego podanai od nich, wygrywamy dzieki i wylącznie naszemu trio co sie ciagle wraca i sami tworzą akcje

0

my nie mamy pomocy jak Messi nie wroci to nikt nie rozegra koniecznie klasowych pomocnikow w styczniu trzeba zakupic bo nikt nie ma kto pociagnąc akcji prócz Messiego jak sie wroci

0

nie dlatego w styczniu gdy nam gi zdejmą nalezy tak postapic i w końcu sprowadzic swierzą krew w tą druzyne bo z roku na rok coraz mnie beda wnosic, wystarczy teraz spojrzeć jak miernie graja

0

w styczniu do ostrzalu pownien poleciec Iniesta,Xavi,Rudy,Alves,Masherano i sprowadzic w ich miejsce lepszych klasowych i zdolnych graczy :) nic nie wnosza do gry jedynei do faulowania sie nadaja :)

0

nie ma co dobra ta Barcelona Rayo sobie klepie jak chce jesli ciagle beda odpuszcac po 1-0 to sie to zemisci na lepszych zespolach zwlaszcza w GD jak będa truchtac

0

dlatego powinien zostac sprzedany tylko akcje potrafi zjebac :) iniesta tez powinien do odstrzalu poleciec gdy sie skonczy ban koniecznie trzeba kupic pomocnikow i nie jakis dobry tylko klasowych :)

0

nie srajcie tak z tym Danilo ;p nie zapominajcie że przez ten rok będziemy mieć sporo gotówki odłożonej na transfery :D wiec w lato będzie mozna sie spodziewac sporo transferów :: D i sporo ciekawych nazwisk jak i może bomby transferowej :) po prostu musimy przeboleć jeszcze ten rok

0

jesli dostaniemy te 100 mln kary to wogole możemy sie pożegnać transferami :D

2

sam sobie Marcelinio jest winny tak jest jak sie wystawia niedoswiadczonych i nie opierzonych obroncow , zachcialo mu sie wystawiac 2 sklad

0

sam trener tak zadecydowal i Vilareal na real wychodzi rezerwami wiec ;p latwe zwyciestwo Realu sie szykuje

1

jedyny porządny kibic Realu który nie prowokuje i zawsze z szacunkiem :) ceni się to,aż fajnie by było z takim kibicem GD obejrzeć bez żadnych napinek " D

0

dlatego niech się nauczy strzelać jak Ronaldo , bramkarz nie wiem w którą stronę Portugalczyk uderzy a Messiego łatwo rozszyfrować bo on w 85% strzela w prawy róg bramki :)

0

jeszcze niech tylko poprawi ta skuteczność w lidze i będzie git :) oby ja poprawił do GD bo może sie to okazać bardzo cenne żeby w 100% sytuacji trafił i zdobył gola,zresztą w tym meczu zadecyduje skuteczność i oby naszemu trio go nie zabrakło: D

0

wniosek taki ze Messi powinien wogole nie strzelac akrnych w warznych meczach bo sie spala juz iniesta/suarez lepiej wykonuja karne wstyd ze z bliska nie potrafic strzelic takiej dobitki na pustaka i nie trafic po coon glowka walil jak mogl zatrzymac i spokojnie palnac zwlaszcza ze Hart nie zdarzyl by dobiec

4

Suarez caly czas pilki Neymarowi zabiera ;//

0

dobry mecz :) przy najmniejszym nakladzie sil wygrywamy to sie liczy , juz nie moge sie doczekac realu na camp Nou i ich murarki :) w sumie na stronie ich ciekawe wymowki sa dlaczego City xD i to ze Shalke jet lepsze od nich :D i ze Real by wygral z nimi 7-0 : D ale bol ddupy maja :D

0

raczej trzeba zalatwic sprawe awansu juz w tym meczu :) zeby byc bardziej swierzym na mecze ligowe :)

0

no to mamy przyczyne dlacego przegrali z Malaga :d po prostu myslami juz w Manchesterze ale nie tak zle bo gdyby nie sedzia to spokojnie by Malaga z 4 bramkami wyjechala w plecy ;) taki footbal

0

trzeba wspierac chlopakow: D nie kazdy mecz da sie wygrac jeszcze nei raz zgubimy punkty czy Real zwlaszcza jakie mamy mecze i nasz rywal ;p mi bylo by milo jak by LM wygrali :D

0

raczej sie postawia autobusu przed wlasna publicznoscia to bylby wstyd i pstryczek dla kibicow ze Manchester sie broni :D wiec licze na dobre widowisko i po bramce NSM ;p albo najlepiej haktrik Messsiego :D

0

a co z pomoca czlowieku :) nie ma kto rozgrywac w srodku pola bo Messi sie musi wraca zeby akcje rozpoczat :) takie mlodziki nie wytrzymaja presji w meczu z np Realem,Bayernem, czy np Chealse

0

bo to bylo Bernabeu :) nie mieli wyjscia choc tam malo braklo to wygranej Barcy bp swoje okazje miala i widac bylo jak grali na poczatku;p sezonu na camp Nou beda sie murowac to pewne jest :D bo jak sie otworza to dostana na jape pare ciosow i bedzie pograne :D

0

a propo w GD real postawi autobus bo nie sadze ze poleca na wymiane ciosow z Barca :D tylko beda kontrowac

0

nie mamy pomocy dlatego tak nam nie idzie z autobusami :_ przecie to widac nie ma kto pilek posylac , kiedys mi sie marzylo zeby w pomocy gral Messi na lewym skrzydle Neymar srodek Suarez prawe skrzydlo Sanchez i w pomocy dodatkowo taki Isco ;d jak by nie gral w Realu :D wtedy autobusy by nam nie zagrarzaly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?