0

Wie ktoś moze czy te podane ceny różnią sie w zaleznosci od fazy turnieju (grupa czy puchar) i od przeciwnika?
Czy od grupy do 1/2 zawsze jest tę 44euro na CN?

0

Jak to sie ma do tego ze rok temu za jedne z lepszych miejc na Lateral na mecz z Rayo Vallecano zaplacilem 80 euro a w tym sezonie na tej samej trybunie z beniamikiem Deportivo Alaves bilety zaczynaja sie od 60?
Ceny za te same miejsca na Rayo rok temu a na Alaves w tym sezonie przedstawiaja sie mniej wiecej tak: 80 - 130 euro.
Powie mi ktos skad ta roznica? Ceny biletow podrozaly czy jak?

0

Dziękuję :)

0

Czy wie ktoś może z tutaj obecnych użytkowników czy bilety na Superpuchar Hiszpanii są w sprzedaży tak samo jak ligowe bilety, ze każdy może je sobie zamówić przez internet na oficjalnej stronie klubu, czy są jakieś pierwszeństwa dla socios i zdobycie tego biletu graniczy praktycznie z cudem?
Pozdrawiam
Visca el Barca!

0

Witam. Planuję udać się w kwietniu na Gran Derbi na CN. Szukam osoby, która była już na meczach z Realem (najlepiej ligowych). Proszę o kontakt
Pozdrawiam :)

0

Czy wiadomo juz ktorego dnia (6 czy 7 sierpień) zostanie rozegrany mecz o Puchar Gampera?

0

Termin Superpucharu Hiszpanii będzie w tym terminie co napisałeś (8 i 14 sierpień) ?

2

A PG nie byl zawsze przed liga?

0

Co za niefart... Do 13 sierpnia jestem w Barcelonie na wakacjach i sie dowiaduje ze mozliwe ze dwa dni pozniej moze byc rozegrany mecz na CN. Moze chociaz na Puchar Gampera sie zalapie, on chyba jest wczesniej. Ktos cos wie?

0

Pomarańcowe

0

A na ogół nie dostaje sie pucharu na własność? Prosze mnie poprawić jesli sie myle :)

0

112

0

To dlaczego nie mozna przelozyc finalu PK?

1

Trzech Króli! :)

0

Chodzilo mi bardziej o termin niz rywala, ale rozumiem ze takze jeszcze nieznany

2

A o Pucharze Gampera cos wiadomo? :)

0

Juz rozumiem :)

0

Hmm ok dzięki :)

0

Hahahaha morrrrda!!! :D

8

Nie chce się wymądrzać, ale wydaje mi się, że Leo sam o tym wie i bardzo umiejętnie dysponuje swoimi siłami na boisku podczas meczu, wie kiedy biegać, kiedy odpuścić. Wiadomo, że mecz przerwy to zawsze lepszy odpoczynek niż trucht na boisku, ale jednak Pichichi kusi i na pewno Leo ma na niego ochotę, dlatego raczej nie pozwoli sobie na odpoczynek.
Oby wiedział co robi.
VeB! :)

0

Suarez, Pique takze niczego sobie :)

0

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HD

0

doprawdy śmieszne były ich te wypowiedzi o pomocy realowi

0

Byłem, śpiewałem. Niesamowita sprawa. POLECAM :)

1

a ile oni mieli??

0

Może mi ktoś wytlumaczyc "posiadanie pilki w minutach" Barcy - 40 min przy 63% posiadania. To jest srednio na mecz czy w cwiercfinalach czy jak? Jakos malo mi sie wydaje to 40

0

Wykupowałem kilka razy na onecie i byłem bardziej niż zadowolony. Polecam robić to w przeddzień meczu bo transmisja jest ciut tańsza :)

1

Dokladnie. Az zal bylo patrzec, jak wtedy....

0

Dzieki. Bede w sierpniu w Barcie i mam nadzieje obejrze to spotkanie

0

Wiadomo już coa moze o meczu o Puchar Gampera? Czy to dopiero po sezonie jest ustalane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?