Wie ktoś moze czy te podane ceny różnią sie w zaleznosci od fazy turnieju (grupa czy puchar) i od przeciwnika?
Czy od grupy do 1/2 zawsze jest tę 44euro na CN?
Jak to sie ma do tego ze rok temu za jedne z lepszych miejc na Lateral na mecz z Rayo Vallecano zaplacilem 80 euro a w tym sezonie na tej samej trybunie z beniamikiem Deportivo Alaves bilety zaczynaja sie od 60?
Ceny za te same miejsca na Rayo rok temu a na Alaves w tym sezonie przedstawiaja sie mniej wiecej tak: 80 - 130 euro.
Powie mi ktos skad ta roznica? Ceny biletow podrozaly czy jak?
Czy wie ktoś może z tutaj obecnych użytkowników czy bilety na Superpuchar Hiszpanii są w sprzedaży tak samo jak ligowe bilety, ze każdy może je sobie zamówić przez internet na oficjalnej stronie klubu, czy są jakieś pierwszeństwa dla socios i zdobycie tego biletu graniczy praktycznie z cudem?
Pozdrawiam
Visca el Barca!
Witam. Planuję udać się w kwietniu na Gran Derbi na CN. Szukam osoby, która była już na meczach z Realem (najlepiej ligowych). Proszę o kontakt
Pozdrawiam :)
Nie chce się wymądrzać, ale wydaje mi się, że Leo sam o tym wie i bardzo umiejętnie dysponuje swoimi siłami na boisku podczas meczu, wie kiedy biegać, kiedy odpuścić. Wiadomo, że mecz przerwy to zawsze lepszy odpoczynek niż trucht na boisku, ale jednak Pichichi kusi i na pewno Leo ma na niego ochotę, dlatego raczej nie pozwoli sobie na odpoczynek.
Oby wiedział co robi.
VeB! :)
Komentarze
0
Wie ktoś moze czy te podane ceny różnią sie w zaleznosci od fazy turnieju (grupa czy puchar) i od przeciwnika?
Czy od grupy do 1/2 zawsze jest tę 44euro na CN?
0
Jak to sie ma do tego ze rok temu za jedne z lepszych miejc na Lateral na mecz z Rayo Vallecano zaplacilem 80 euro a w tym sezonie na tej samej trybunie z beniamikiem Deportivo Alaves bilety zaczynaja sie od 60?
Ceny za te same miejsca na Rayo rok temu a na Alaves w tym sezonie przedstawiaja sie mniej wiecej tak: 80 - 130 euro.
Powie mi ktos skad ta roznica? Ceny biletow podrozaly czy jak?
0
Dziękuję :)
0
Czy wie ktoś może z tutaj obecnych użytkowników czy bilety na Superpuchar Hiszpanii są w sprzedaży tak samo jak ligowe bilety, ze każdy może je sobie zamówić przez internet na oficjalnej stronie klubu, czy są jakieś pierwszeństwa dla socios i zdobycie tego biletu graniczy praktycznie z cudem?
Pozdrawiam
Visca el Barca!
0
Witam. Planuję udać się w kwietniu na Gran Derbi na CN. Szukam osoby, która była już na meczach z Realem (najlepiej ligowych). Proszę o kontakt
Pozdrawiam :)
8
Nie chce się wymądrzać, ale wydaje mi się, że Leo sam o tym wie i bardzo umiejętnie dysponuje swoimi siłami na boisku podczas meczu, wie kiedy biegać, kiedy odpuścić. Wiadomo, że mecz przerwy to zawsze lepszy odpoczynek niż trucht na boisku, ale jednak Pichichi kusi i na pewno Leo ma na niego ochotę, dlatego raczej nie pozwoli sobie na odpoczynek.
Oby wiedział co robi.
VeB! :)
4
Powiedz to Leo :D
3
Czy tylko ja nie rozumiem tego posta?
2
Fabregas bodajże :D
2
A o Pucharze Gampera cos wiadomo? :)