2

Gianni Infantino, prezydent FIFA, chciałby, aby mistrzostwa świata odbywały się co dwa lata. Na razie nie ma jednak żadnych konkretów. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie limitów występów poszczególnych reprezentacji na mundialu.

Swój głos w tej sprawie zabrał Tiago Craveiro, sekretarz generalny Portugalskiego Związku Piłki Nożnej. Zaproponował on, żeby FIFA ograniczyła możliwość występów poszczególnych reprezentacji na mundialu tak, aby żaden zespół nie mógł występować na dwóch imprezach z rzędu.

Ładnie ich tam już odkleiło.

7

@Gaz A tutaj gole z głowy Luuka dla Barcelony:


1

@MaTt_BarcaFan ale @VamosRakieta to Ty szanuj

5

@Jonyx Poziom serialu wzrasta z każdym kolejnym sezonem. Ostatni to już TOP.

0

@jakub1906 Jako jeden z nielicznych zawsze broniłem Martina, można to odgrzebać w moich komentarzach, których nie ma zbyt dużo. Wydaje się mega sympatycznym gościem i pomimo tego, że odstaje poziomem technicznym to nadrabia wolą walki i zaangażowaniem.

3

@Rewolucja123 Martin Braithwaite "Wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną" - Nic dodać nic ująć.

0

@lucca87 W takim razie nie ma co żałować, że nie oglądnęło się tego spotkania

4

Stety albo niestety nie miałem czasu obejrzeć wczoraj meczu Barcelony ze względu na wczesną godzinę rozgrywania spotkania. Właśnie odpaliłem skrót i pierwsze co rzuca się w oczy to ilość wrzutek. To chyba był ten plan na potężne Dynamo. Do tego Luuk w ataku, który w polu karnym jest groźniejszy od Neymara 2x nie trafia w bramkę z główki po wrzutce. Praktycznie żadnej składnej akcji po wymianie kilku szybszych podań. Tak jak wspomniałem, nie wiem jak wyglądało to w wymiarze 90min ale chyba skrót oddaje wszystko ?

1

@JohnB Na jakie zawody ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Barca_Big_Moment Nie no, w zeszłym sezonie graliśmy z Juve w fazie grupowej. Łap highlights z gry Pedriego z tamtego spotkania.

https://www.youtube.com/watch?v=36xqVqtEJNg

1

@Uukasz_93 Trochę tak, jak cała drużyna. Jednak mecz z Juve wygrany 2-0 to chyba jedno z jego najlepszych spotkań.

2

@masq Osobiście mam takie same odczucia. Wg mnie Złota Piłka należy się Lewandowskiemu jednak znając kryteria jej przyznawania jestem praktycznie przekonany, że wygra ją Messi, na 2 miejscu Lewy natomiast 3 będzie Jorginho. Choć wg mnie nie powinno go być nawet w TOP10.

4

@Rewolucja123 Ma hiszpańskie obywatelstwo ale jego rodzice to Polacy. Zresztą imię i nazwisko chyba jasno o tym mówi

1

@Rewolucja123 Ronald Koeman: "Walczymy o Ligę Mistrzów, ale nie możesz żądać byśmy ją wygrali. Mamy zespół do rywalizacji w tych rozgrywkach i przejścia fazy grupowej"

1

@TheGoldenEleven
1. Lewandowski
2. Messi
3. Jorginho
4. Benzema
5. Haaland

0

@BarcaInfo jego brak w 30 nominowanych to skandal.

3

Ter Stegen straszny ręcznik w tym sezonie...

14

Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie. Barcelono nie zawiedź nas

3

@Messibestplayerintheworld Roberto musi mieć haki

1

@AmigoBlancos otóż to

2

@AmigoBlancos No Sancho to padaka straszna póki co a wybulili za niego 80mln. Niestety przeskok z ligi niemieckiej do angielskiej zweryfikowal już wielu. Werner to samo.

0

Niestety wątpię że to dobry kierunek dla rozwoju jego kariery ponieważ Social media as Romy są zdecydowanie na niższym poziomie niż te Barcelony.

2

101 asyst jak na prawego obrońcę to kosmos.

1

@FireBarca1899 cena BTC 1.10 to nieco ponad 40k. 50% z tego to 20k. Dziś mamy 60k więc to chyba najprostsza matematyka jaka może być. Nie uważałeś na lekcjach.

0

LaBambo czy ktoś wie w jakim barze w Rzeszowie będzie można obejrzeć meczyk Barcelony z Realem za tydzień ?

0

@Uukasz_93 Ogólnie rynek samochodów zarówno nowych jak i używanych w Polsce ostro pogrzało. Niedługo Niemcy będą przyjeżdżać kupować do nas.

0

@Kgorecki2500 Akceptacja ETF przez SEC krótkoterminowo może dać paliwo do wzrostu ceny BTC jednak ciężko przewidzieć jakie to będzie miało konsekwencje w dłuższym terminie.

0

@LS Biorąc pod uwagę ostatnie 10 lat a więc początki Bitcoina:
Rok 2011 cena złota 1500$ - Rok 2021 1750$. Wzrost wartości na przestrzeni 10 lat -250$
Rok 2011 cena Bitcoina - 1$ - Rok 2021 60.000 $ - matematyka jest prosta.
Złoto uważam za zabezpieczenie majątku a nie inwestycję. Warto z tego względu uwzględnić w swoim portfelu różne aktywa.

0

@LS Każde aktywo na giełdzie jest poniekąd spekulacją. Rynek kryptowalut jest dopiero w początkowej fazie adaptacji.

0

A tymczasem Bitcoin blisko przebicia kolejnego poziomu, tym razem $60k. Jest to wzrost o blisko 50% w nieco ponad 2 tyg. Wydaje się, że nowe ATH to tylko kwestia czasu. Co stoi za takim wzrostem cany BTC? Polecam śledzić informacje z USA odnośnie ETF/BTC.


Media