dns

0

Najlepszego na tej pozycji zawodnika oddano do City...

dns

0

Patrząc na to oc się dzieje na rynku od jakiegoś czasu to Fabregas bez względu na to czy jest w formie czy nie wart jest przynajmniej 50 mln. A jak będzie grał swoje to spokojnie 60. Xavi już nie gra tego co wcześniej i lepiej już nie będzie. Thiago jeszcze daleko do takiego ogrania jakie ma już Cesc na swoim koncie, mimo młodego wieku.

Cesc do sprzedania, a później będzie problem z wypełnieniem luki po Xavim... tak czy inaczej nie wierze w odejście Cesca w najbliższych latach, a jak już to do Arsenalu.

dns

0

Wiara, nadzieja itd. gadanie. Trzeba zejsc na ziemie. Bedzie bardzo ciezko o wygrana, a wy juz tutaj wrozycie 4-0 do przerwy. Niemcy graja bardzo madry, konsekwentny futbol. Barca przegrala final w 1 meczu, a dokladnie Tito, ktor stal cicho z zalozonymi rekami i milaczal patrzac, jak wpadaja kolejne bramki. Trener musi zyc meczem, sa dezycje zle i dobre, ale musi reagowac.

dns

0

Roznica miedzy nimi jest taka, ze Yaya gdzie by nie poszedl to n1 ja swojej pozycji. Busquets w przynajmniej 3,4 czołowych klubach zwyczajnie by za wiele nie pograł. Pasuje do stylu Barcy, tu jest jego miejsce i gra jak nalezy, ale to nie ten sam poziom co Yaya.

dns

0

andrzej67

Nie powiedziałem nigdzie, że Messi nie zasłużył na tą nagrodę. Odniosłem się po prostu do stwierdzeń, że Messi już teraz jest najlepszym piłkarzem w historii. Jak można teraz rzucać takie stwierdzenia? kiedy Leo nie ma jeszcze w swoim dorobku najważniejszego trofea... a byli tacy którzy zdobywali MŚ, wiele mistrzostw ze swoimi klubami, złote piłki i inne wyróżnienia.

Dla mnie Messi jest obecnie najlepszy na świecie, ale nie przesadzajmy z niektórymi stwierdzeniami. Jestem pewny, że sam bez zastanowienia oddał by wszystkie te indywidualne wyróżnienia za MŚ z Argentyną i jeśli nie uda mu się zdobyć tego trofea to nie będzie czuł się w pełni spełniony, przynajmniej piłkarsko. Taka jest piłka, przede wszystkim liczą się trofea zdobyte całą drużyną, a Messiemu jak na razie brakuje tego najważniejszego. Na szczęście jest młody i ma przed sobą jeszcze ze 3 MŚ, póki co wstrzymał bym się z nazywaniem go już teraz najlepszym w historii bo jest na to za wcześnie.

dns

0

Adrian1983
Szanuję Messiego, podziwiam, zachwycam się bramkami, ale największe wyzwanie czeka go na MŚ. Nie okłamujmy się i zwracam się teraz do tej starszej części użytkowników. Jeżeli Messi nie zdobędzie najważniejszego trofeum w tej dyscyplinie to można powiedzieć, że będzie jednym z wielu, choćby z tego względu, że nie gra w wcale dla przeciętnej reprezentacji. Każdy z wielkich graczy robił różnicę w swojej reprezentacji i na wielkich imprezach prowadził ją do zwycięstw. Nie trzeba nawet sięgać w jakieś bardzo odległe czasy. Mówię choćby o Ronaldo, który pomimo kontuzji się podnosił i rozgrywał wielkie zawody czy Zidanie, który dla mnie był graczem kompletnym, a w 2006 gdyby nie prowokacja to zdobyłby kolejne MŚ i do tego ZP. Możecie się nie zgadzać, oczywiście wyrażam tylko swoje zdanie.

dns

0

Za wcześnie żeby oceniać, zwłaszcza to mijanie rówieśników.
Na pewno na duży plus to, że często ma uniesiona głowę i nie gra sam, no i używa również drugiej nogi, nie tylko do podpórki...

dns

0

MVP23, nie jest powiedziane, że Falcao czy Kun sprawdzili by się w Barcy. Barcelona ma swój styl, którego nabyć się nie da i mało kto z zewnątrz daję radę.
Transfer Fabregasa(niechcianego przez wielu bo jest Thiago), który ma dopiero 25 lat i czuje tą grę w stu procentach jest najlepszym transferem Barcy jaki pamiętam.

dns

0

Ciekawe wyniki sondy. Messi najlepszy za to, że strzelił 2 bramki? przez większość meczu był niewidoczny. Skuteczność co prawda znakomita, no ale... prędzej Adriano, który szybko odpowiedział po straconej bramce, albo Iniesta, którego wszędzie było pełno.

dns

0

Mówcie co chcecie, ale połowa tych rekordów będzie gówno warta jeśli nie zdobędzie MŚ z Argentyną. I myślę, że sam w sobie nie będzie czuł się do końca spełniony. O to chodzi w tym sporcie, drużyna... a Messiemu ciągle brakuje najważniejszego trofea.

dns

0

Same dzieci tu siedza? co wy macie z tym antyfutbolem? taktyke sie dobiera pod przeciwnika, liczy sie sktecznosc i wynik po 90 min i tyle...

Inna sprawa to Fabregas na ławce, ktory ost jest w gazie i wrecz rozbija podaniami obrone przeciwnikow. Chyba oczywiste, ze Xaxi powoli ustepuje, a Cesc wchodzi w jego miejsce, wiec powinien grac, grac i grac... a nie wchodzic z lawki i sie ogrywac jakby mial 17 lat

dns

0

Fabregas to nie Xavi, nie Iniesta, przypomina raczej ich polaczenie. Potrafi grac od tylu rozbijajac obrone genialnymi podaniami, ale i z przodu radzi sobie swietnie i ma ciag na bramke, co pokazal w poprzednim sezonie. I jestem zdania, ze ten wypad do Anglii to byl strzal w dziesiatke! NIe zapomnial jak gra sie w BArcelonie, a dodatkowo z Wysp wyniosl duzo innych przydatnych cech, ktorych tutaj by sie nie nauczyl. Niech mu tylko zdrowie dopisuje, patrzac na wiek to juz niedlugo bedzie najlepszy na swiecie na tej pozycji.

dns

0

W Arsenalu brakuje solidnej ławki, wygrać w lidze są w stanie z każdym. Pokazał to ich wygrany mecz na Emirates z City, gdzie piłka chodziła jak po sznurku, a bezradne City tylko za nią biegało. Brakuje tam regularności, potrafią być długo liderem, a ostatecznie kończą przykładowo na 3 miejscu...

dns

0

Natall
Co to znaczy 'trzeba dac szanse chlopakowi' ? to jest polfinal czlowieku, rewanz, a jak skonczyl sie pierwszy mecz chyba nie trzeba przypominac. Jesli uwazasz, ze Pedro, Tello albo Cuenca beda pozyteczniejsi od Fabregasa w tak wielkim meczu to chyba oszalales.
Na takie mecze wystawia sie NAJSILNIEJSZY sklad, cala druzyna nie zachwyca gra, wiec nie wiem co sie tak wszyscy uczepili tego Cesca. Fakt, skiksowal fatalnie lewa noga, w kolejnej sytuacji wg mnie zrobil wszystko jak trzeba, a w drugiej polowie genialnie zagral do Sancheza, ktory jest bardziej usposobionym ofensywnie zawodnikiem i to jego bym sie predzej uczepil za 2 niewykorzystanie setki...
Niech Pep sie uczy na bledach i nie kombinuje z tym skladem, tak jak to mialo miejsce z Realem

dns

0

Zgadzam sie z autorem. Pep sam sobie strzelil w noge nie wystawiajac Fabregasa i Sancheza. Nie gadajcie glupot, ze ktorys z nich nie jest w stanie odmienic losow meczu..

dns

0

Teraz moze nie jest. Mozna tylko miec domysly co bedzie za kilka lat. Moze przeskoczyc i Inieste i Xaviego. Patrzycie na niego jak na 30 latka, chyba ze wzgledu na to jak juz jest ograny. Ma przed soba jeszcze duzo grania i za kilka lat moze osiagnac niesamowity poziom. Ja osobiscie na to czekam i mam cicha nadzieje, ze juz niedlugo nie bedzie mial sobie rownych na swojej pozycji.

dns

0

Ochloncie, nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu.

Mam jednak nadzieje, ze skonczy sie inaczej. Jesli dojdzie do tego transferu to zgarniecie w nastepnym sezonie wszystko co tylko mozliwe.

Pozdrowienia z Londynu!

dns

0

s2h3k

To samo tyczy sie w druga strone. Jesli Barca szanuje Arsenal i samego Fabregasa to nie powinna skapic bo chya nie powiesz, ze 45 baniek to wygorowana cena za takiego zawodnika ;>

To w interesie Barcy jest go pozyskac, i nie piszcie, ze tak nie jest i nie jest potrzebny.

Pep go chce wiec jest potrzebny i kropka. Jesli jest potrzebny to wyklada sie kase, a nie skapi. Cena wcale nie jest przesadzona.

Arsenal nie ma zadnego interesu w tej transakcji, zarobia i tyle. A jak maja zarobic i wyjsc z twarza z tego wszystkiego to na pewno nie puszcza go za mniej niz 45.

dns

0

Przestancie wrzucac te smieszne newsy bo robicie wode z mozgu dzieciakom. Z reszta nie tylko dzieciakom -,-

Nie ma zadnej oficjalnej wypowiedzi, ze Cesc ma dosc, chce odejsc i sie zbuntowal. Lykajcie dalej to co napisza pismaki... -,-

Co do kasy to wartosc Fabregasa to >= 50 mln ... , a warunki dyktuje Arsenal.

dns

0

jarekjoker

rozumiem, ze jak np. Messi bedzie mial slabszy nadhcodzacy sezon to za rok sprzedasz go po promocyjnej cenie i z checia wezmiesz kogos z "11 sezonu" , ktora opublikuje amerykanski magazyn... haha.

Widze, ze o pilce wiesz wlasnie tyle co niektore pismaki.

dns

0

Ogarnijcie sie lduzie, tylko frajer oddalby Fabregasa za 30 baniek... -,- na dodatek z kontraktem do 2014 jesli dobrze pamietam?

To ze jest wchowankiem nic do tego nie ma, Cesc jest zawodnikiem Arsenalu, klasowym rozgrywajacym, ogranym, doswiadczonym mimo mlodego wieku.

Za 30 baniek mozna sciagnac, ale na pewno nie zawodnika tego pokroju, ktory jest najbardziej pesrpektywicznym rozgrywajacym. Xavi lepiej juz grac nie bedzie, a ten sezon pokazal, ze Messi asystuje nie gorzej.

dns

0

Matusiak95

To co rozkminiles daje kwote 40 baniek. Myslisz, ze Arsenal pusci go za takie pieniadze? Cene wyznacza rynek, jakie sa czasy wszyscy wiedza...

Wiec jak dolozysz od siebie jeszcze z 10 mln euro to moze cos z tego bedzie.

dns

0

Jesli sa to faktycznie NAJLEPSZE asysty tego sezonu to po tym filmie mozna stwierdzic, ze jest tu 2 bohaterow. Iniesta i Messi, jesli chodzi o krola asyst - Xaviego, to ja tu nie widze nic specjalnego.

Iniesta - kapitalne asysty w kluczowych momentach jak mecz z Arsenalem czy Realem.

dns

0

caminero

FAktycznie, LA liga duzo ciekawsza.. co kolejke Barca i Real bija wszystkich.. strzelajac im po 5 bramek, czasami i wiecej..

Lubie ogladac i Real i Barce.. ale nie pier... ze liga angielska jest slaba, nudna i w ogole, a La liga to super widowisko..

Liga Angielska byla i jest najsilniejsza. Tutaj jest Barca, Real, a pozniej.... PRZEPASC -,-

dns

0

Przestancie pier... komu co sie nalezy za caloksztalt kariery, MŚ itp.

Wybierany jest najlepszy pilkarz swiata roku 2010 wiec zadajcie sobie proste pytanie!

Kto byl NAJLEPSZY na swiecie przez ten rok? z reszta jak i w obecnej chwili.. Dla mnie odpowiedz jest prosta.

dns

0

Jak mozna porownywac Zidana i Messiego? :| grali w innym okresie i pelnili calkiem inne role na boisku..

Zizou gral przez wiele lat na bardzo wysokim poziomie, wrecz do konca kariery gdzie zostal wybrany pilkarzem mundialu. Co wazne nie zawodzil w decydujacych meczach.. Final Mś'98, final LM bodajze w 2002.. czy chocby cale Mś'06 gdzie mial juz swoj wiek.. mecz przeciwko Brazylii - cos pieknego.

Ciesze sie, ze moglem go ogladac.

Teraz jest Messi, gra pieknie i nie ma co doszukiwac sie glupich porownan.

dns

0

Benito nic nie wiesz o Arsenalu wiec nie pisz.. Clichy daleki jest od optymalnej formy, szkoda ze Gibbs znowu kontuzja bo zapewne by go wygryzl, Arshawin tez nie zachwyca, Cesc malo co gra, ale porownywac go do Xaviego to mozesz za kilka lat, gosc ma 23 lata... jedno jest pewne.. Cesc strzela duzo wiecej bramek... asystuje jeszcze lepiej, jak dla mnie nie jest n2 na swiecie, oczywiscie w optymalnej formie, a nie dreczony kontuzjami..

Co do Barcy to na obecna chwile jest murowanym faworytem i nie ma druzyny, ktora dala by im rade... ale spojrzcie na to kiedy jest chocby final, prawie za pol roku.. czy da sie utrzymac tak wysoki poziom przez tyle czasu? ja w to watpie..

dns

0

Nie jestem fanem Barcy i dla mnie sprawa jest jasna.

Iniesta - uwielbiam jego gre, gra swietnie, ale nagrode moze dostac tylko jedna osoba.

Xavi - gosc od czarnej roboty, wyklada wspaniale pilki i ogolnie mowi sie,ze powinien dostac ZP za caloksztalt, ze juz nie bedzie okazji a tamci sa mlodzi.. jak dla mnie zle rozumowanie..

Messi - bez watpienia najlepszy pilkarz na swiecie, a ta nagroda przyznawana jest wlasnie takim graczom ! moze przy slabeszje dyspozycji Leo... Xavi siegnal by po to trofeum, ale Messi jest w takiej formie , ze to bylo by nie na miejscu... niech nawet zgarnie 5 razy z rzedu ta nagrode jesli tylko bedzie mu sie nalezala...

Na obecna chwile bez dwoch zdan jest NAJLEPSZY na swiecie, wiec dla mnie wybor jest prosty.

dns

0

o co afera? lepiej zeby skakali przeciwnikom na nogi? poza tym rownie dobrze moga perfidnie zlapac za koszulke i trzymac dopoki sie nie urwie albo sedzia nie przerwie.. -,-

dns

0

Valdés Vs Casillias - 2

Alves Vs Ramos - x

Piqué Vs Pepe - 1

Puyol Vs Carvalho - x

Abidal Vs Marcelo - 2

Mascherano Vs Diarra - 2

Xavi Vs Xabi alonso - 1

Iniesta Vs Özil - 1

Pedro Vs Di Maria - 2

Messi Vs Ronaldo - x

Villa Vs Higuaín - x

Nie kibicuje zadnej z druzyn, wiec mysle, ze oceny sa w miare obiektywne. Wiadomo, ze to jest jeden mecz, wszystko sie moze zdarzyc, jeden maly szczegol, dyspozycja jednego gracza moze zadecydowac o wyniku.

Tak samo wyniki powyzszych porownanan, w tym jednym meczu moga okazac sie calkiem odwrotne..

Byle do poniedzialku !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?