O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 124
  • Polecenia 6

Komentarze

dns

0

Nadeszły takie czasy i tyle, nie można skąpić. Jeśli trener, zarząd stwierdzą, że gość jest potrzebny to się siada do stołu, negocjuje i kupuje zawodnika za tyle ile się uda uciąć. Za sezon, dwa to cena może wzrosnąć do 100 baniek, o ile wcześniej ktoś go nie kupi. Na obecną chwilę pewnie za 65 mln dało by się go sprowadzić.

A komentarze typu, że za wiele się go nie widziało, ale w 1/2 i Finale LM szału nie robił to lepiej zachować dla siebie. Proponuję się bliżej zainteresować jego grą. Biorąc pod uwagę jego wiek i to jakie ceny widzimy teraz na rynku transferowym to cena w okolicach 60/70 mln nie powinna być dla was taka straszna.

dns

0

Messi wygrał wszystko? zapomniałeś o Mistrzostwie Świata czy po prostu jest to dla ciebie nic nie warte trofeum? Na obecną chwilę będzie zapamiętany jako najlepszy piłkarz w historii, z dopiskiem że niestety nie zdobył Mundialu.
Z całym szacunkiem, ale w być może najważniejszym meczu w karierze nie wzniósł się na wyżyny i nie zdobył najważniejszego trofeum dla swojego kraju.

dns

0

Naprawdę nie rozumiem takiego gadania. Co to znaczy w decydujących momentach? O ligę, puchary walczy się cały sezon, twierdzisz, że ktoś kto strzela 17 bramek w LM i zarazem bije rekord nie przyczynił się w b. dużym stopniu do zdobycia tego trofeum? Wiem, że ludzie pamiętają kluczowe spotkania/momenty, ale statystyki nie kłamią i trzeba brać pod uwagę to jaki ktoś miał wkład w przeciągu całego sezonu. Trochę obiektywizmu...

dns

1

Sprzedaż Fabregasa była największą głupotą. Rakitic jest o klasę niżej, z resztą pisałem to już, jeszcze przed transferami

dns

0

Co ty za głupoty wypisujesz? i co masz z tymi karnymi? kto normalny w ogóle bierze takie coś pod uwagę, może od razu wypunktuj kto ile bramek strzelił do pustaka przez dołożenie nogi, każdy głupi to potrafi, nie? więc trzeba odjąć... -,-

Druga sprawa co masz do gry CR w Lidze Mistrzów? sam fakt, że strzelił 17 bramek mówi o tym, że przyczynił się w b. dużej mierze do zdobycia tego trofeum, a ty wypisujesz coś na temat finału.



Zobacz wszystkie
dns

2

Ciekawe ile w tym prawdy i jeśli faktycznie tak było to czy wiedzieli o tym lekarze. Tak czy inaczej brzmi to trochę śmiesznie.

Barcelona popełniła błąd i tyle w temacie tego transferu, Iniesta robi się już wiekowy, a porównywanie Rakitica (z całym szacunkiem dla niego) do Cesca to jakiś żart, przynajmniej dla kogoś kto interesuje się futbolem dłużej niż 3,4 lata.

dns

2

Co tym masz z ta szybkoscia? od SP wymaga sie przede wszystkim znakomitego przegladu i otwierajacych podan. Fabregas nie ma byc demonem szybkosci, ma po prostu grac od tylu, grac pilki, ktore rozbijaja obrone przeciwnika, a wystawiany jest w ataku. Jesli podwazasz jego gre z Arsenalu to chyba jestes slepy albo po prostu masz mala wiedze i widziales jakas garstke meczy z jego udzialem...

A co do tiki taki to juz historia, wszystko sie zmienia , otworz oczy.

dns

1

Henry po prostu został sprowadzony za późno, ale i tak jestem zdania, że dał dużo Barcelonie, druga sprawa to przeważnie grywał na skrzydle, a nie na szpicy.

dns

1

Sprzedaż Fabregasa była największą głupotą. Rakitic jest o klasę niżej, z resztą pisałem to już, jeszcze przed transferami

dns

0

Nie jestem fanem Barcy i dla mnie sprawa jest jasna.

Iniesta - uwielbiam jego gre, gra swietnie, ale nagrode moze dostac tylko jedna osoba.

Xavi - gosc od czarnej roboty, wyklada wspaniale pilki i ogolnie mowi sie,ze powinien dostac ZP za caloksztalt, ze juz nie bedzie okazji a tamci sa mlodzi.. jak dla mnie zle rozumowanie..

Messi - bez watpienia najlepszy pilkarz na swiecie, a ta nagroda przyznawana jest wlasnie takim graczom ! moze przy slabeszje dyspozycji Leo... Xavi siegnal by po to trofeum, ale Messi jest w takiej formie , ze to bylo by nie na miejscu... niech nawet zgarnie 5 razy z rzedu ta nagrode jesli tylko bedzie mu sie nalezala...

Na obecna chwile bez dwoch zdan jest NAJLEPSZY na swiecie, wiec dla mnie wybor jest prosty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?